GittiGidiyor

Firma Bilgileri
Pazar yeri
Gittigidiyor
Screenshots

GittiGidiyor Hakkında

GittiGidiyor 2001 yılında kurulan ve 2011 yılında dünyanın en büyük pazar yerlerinden biri olan eBay'in çatısı altında faaliyetlerini sürdüren öncü pazar yeri platformudur. 50'den farklı kategoride ürün satışı yapılan GittiGidiyor, 19 milyon kayıtlı üyesiyle aylık 60 milyon trafiğe sahip. 5 milyon kez indirilen mobil uygulaması ve e-ticaret firmaları için yarattığı yüksek satış hacmi ile KOBİ'lerin ve markaların online gelişimine büyük katkılar sunmuştur.

IdeaSoft & GittiGidiyor Anlaşması

IdeaSoft altyapısı kullanan ve GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü'ne sahip olan e-ticaret firmaları ürünlerini GittiGidiyor'da ücretsiz olarak sergilemeye başlayabilirler.

  • Yukarıdaki şartlara uyuyorsanız öncelikle GittiGidiyor'a bir son kullanıcı gibi üye olmanız gerekmektedir.
  • Üye olduktan sonra E-ticaret Çözüm Merkezi üzerinden GittiGidiyor sayfasına gelerek yukarıdaki "Hemen Başvur" butonuna tıklamanız ve yorum kısmına GittiGidiyor'da üye olduğunuz kullanıcı ismini bize iletmeniz yeterli.
  • Bize iletmiş olduğunuz üye adını GittiGidiyor'dan doğrulatarak, GittiGidiyor mağazanız ücretsiz bir şekilde oluşturulacaktır.
  • Sonrasında GittiGidiyor'un size ileteceği Mağaza API bilgilerini IdeaSoft teknik destek birimine ticket yolu ile iletmeniz ve GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü'nün açılmasını talep etmeniz yeterli olacaktır.
  • Gerekli işlemler yapıldıktan sonra Teknik Destek ekibimiz size modülün aktif edildiğini bildirecek ve nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi paylaşacaktır.
  • Nasıl Başvururum?

    Türkiye'nin en büyük pazar yeri GittiGidiyor'da ücretsiz mağaza açmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız yukarıdaki "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvuru talebinizi üye adınızla birlikte tarafımıza iletebilirsiniz. Kısa süre içerisinde IdeaSoft ve GittiGidiyor ekipleri talebinizi değerlendirerek sizinle iletişime geçerek ücretsiz mağaza işlemlerinizi tamamlayacaklar.