Gittigidiyor Kampanyası!

Gittigidiyor Kampanyası!

Firma Bilgileri
Pazaryeri
Gittigidiyor
Ücretsiz Mega Mağaza
3.000 TL
Screenshots

GittiGidiyor Hakkında

Gittigidiyor 2001 yılında kurulan ve 2011 yılında dünyanın en büyük pazaryerinden biri olan eBay'in çatısı altında faaliyetlerini sürdüren öncü pazaryeri platformudur. 50'den farklı kategoride ürün satışı yapılan Gittigidyor, 19 milyon kayıtlı üyesiyle aylık 60 milyon trafiğe sahip. 5 milyon kez indirilen mobil uygulaması ve e-ticaret firmaları için yarattığı yüksek satış hacmi ile KOBİ'lerin ve markaların online gelişimine büyük katkılar sunmuştur.

IdeaSoft & GittiGidiyor Kampanyası

IdeaSoft müşterileri GittiGidiyor'da 10.000 Adet ürününü 6 ay boyunca ücretsiz listeliyor!

Kampanya kapsamında,GittiGidiyor'un aylık 499 TL değerindeki Mega Mağaza paketi IdeaSoft müşterilerine 6 ay boyunca ücretsiz sunuluyor.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanya sadece IdeaSoft alt yapısı kullanan ve GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü'ne sahip olan e-ticaret firmaları için geçerli olup, GittiGidiyor'da henüz hiç mağaza açmamış veya 3 aydır GittiGidiyor'daki mağazası aktif olmayan e-ticaret siteleri kampanyaya katılarak bu fırsattan yararlanabilirler.

Kampanyadan bir defaya mahsus yararlanılmaktadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvurcağım?

  • Yukarıdaki şartları sağlıyorsanız ve kampanyadan yararlanmak istiyorsanız,öncelikle GittiGidiyor'a bir son kullanıcı gibi üye olmanız gerekmektedir.
  • Üye olduktan sonra E-ticaret Çözüm Merkezi üzerinden GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü sayfasına gelerek yukarıdaki Hemen Başvur butonuna tıklamanız ve yorum kısmına GittiGidiyor'da üye olduğunuz kullanıcı ismini bize iletmeniz yeterli.
  • Bize iletmiş olduğunuz üye adını GittiGidiyor'dan doğrulatarak,GittiGidiyor Mega Mağaza'nızın ücretsiz bir şekilde oluşturulmasını sağlayacağız.
  • Sonrasında GittiGidiyor'un size ileteceği Mağaza API bilgilerini IdeaSoft teknik destek birimine ticket yolu ile iletmeniz ve GittiGidiyor kampanyasından yararlandığınızı belirterek GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü'nün açılmasını talep etmeniz yeterli olacaktır.
  • Gerekli işlemler yapıldıktan sonra Teknik Destek ekibimiz size Modül'ün aktif edildiğini bildirecek ve nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi paylaşacaktır.
  • Nasıl Başvururum?

    Türkiye'nin en büyük pazaryeri Gittigidiyor'da ücretsiz Mağaza Açmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız yukarıdaki Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru talebinizi üye adınızla birlikte tarafımıza iletebilirsiniz. Kısa süre içerisinde IdeaSoft ve Gittigidiyor ekipleri talebinizi değerlendirerek sizinle iletişime geçerek ücretsiz mağaza işlemlerinzi tamamlayacaklar.