n11

N11 Hakkında

n11.com, yurt içinde ve yurt dışında hızla büyüyen Türkiye’nin teknolojik girişimi Getir, Doğuş Grubu ve Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında, milyonlarca ürün ve 300 binden fazla kayıtlı iş ortağını müşterileriyle buluşturarak kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan, Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş platformudur. Mağaza açmanın ücretsiz olduğu platformun gelir modeli ise diğer platformlarda olduğu gibi satış başına komisyon şeklinde ilerlemektedir.

N11'de Mağaza Açmak

E-ticaret yapan KOBİ’ler satışa sunduğu ürünlerin listelendiği pazaryerleri, alternatif satış merkezleri olarak değerlendirilebilir ve bu platformların marka bilinirliğinden aynı zamanda yüksek trafiğinden yararlanılarak son kullanıcının karşısına farklı platformlarda çıkıp satış şansını artırabilirler.

  • N11’de satış yapabilmek için öncelikle N11’de bir mağaza açmalısınız. N11’de mağaza açabilmek için ise Şahıs, Limited veya Anonim Şirketi olmanız gerekmekte ve bunun dışında bir ön şart bulunmamaktadır. N11’de mağaza açmak ücretsizdir. Satış komisyon oranları ise bulunduğunuz kategoriye göre %5 ila %25 arasında değişkenlik gösterir. Mağaza başvurunuzu yaptıktan sonra bu oranlar hakkında detaylı bilgiyi N11’den alabilirsiniz.
  • N11’de mağaza açmak için Hemen Başvur butonuna tıklayarak yönlendirileceğiniz N11 Mağaza Başvurusu alanından başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkacak mağaza başvuru formunu doldurduğunuzda aslında mağazanız oluşturulmuş oluyor. Ancak satış yapmaya başlamak için şirketiniz ile ilgili tüm evrakları n11’e posta yoluyla göndermeniz gerekiyor. Şirket evraklarınızı hangi adrese göndereceğinizi formu doldururken karşınıza çıkan Satıcı İlan ve İşbirliği Sözleşmesi’nde bulabilirsiniz. Gönderilecek evrakları titizlikle ve doğru bir şekilde hazırlamanız başvuru sürecinizin hızlanması anlamına geldiğini unutmayın. Hangi evrakların gerekli olduğu hakkında detaylı bilgiye burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Gerekli evraklar gönderildikten sonra başvurunuz N11 ekibine iletilmiş olacak ve N11 Risk Ekipleri tarafından başvurunuz incelemeye alınacak.
  • İncelediğimizde N11'in mağaza onay süresi ortalama 15-20 gün sürmekte olduğunu gördük. Bu nedenle ürünlerle ilgili hazırlıklarınıza başladığınızda hemen başvuru yapmanız zaman kaybetmemeniz açısından faydalı olacaktır.
  • Mağaza onayınız size iletildikten sonra ürünlerinizi yükleyerek satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi yüklemek ile ilgili iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. N11'in size vermiş olduğu Mağaza Paneli aracılığıyla Manuel olarak ürün girişlerini ve tüm güncelleme işlemlerini de tek tek gerçekleştirebilir veya IdeaSoft & N11 arasında entegrasyon kurulmasını sağlayan N11 Entegrasyonu ile ürün aktarımları, kategori eşleştirmeleri ve komisyon oranlarının otomatik olarak aktarılmasını sağlayabilirsiniz. N11 Entegrasyonu ile detaylı bilgiye IdeaSoft App Store N11 Entegrasyonu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

E-ticaret sitenizin yanı sıra N11’de bir mağaza açmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşarak ürünlerinizi sunmak istiyorsanız "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak N11'e başvuruda bulunabilirsiniz. Bu yazı sadece bilgilendirme nitelikli olup IdeaSoft'un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. N11'de mağaza açmakla ilgili daha fazla bilgi için Yeni Mağaza Rehberini inceleyebilirsiniz.

Firma bilgileri
  • Kategori: Pazaryeri
  • Firma: N11
  • Kampanya: Yok
Ekran görüntüleri