N11 Entegrasyonu

N11 Entegrasyonu

Firma Bilgileri
Ayensoftware
N11
%10
+1100
Screenshots

N11 Entegrasyonu

IdeaSoft alt yapısı kullanan firmaların N11 platformu üzerinden daha kolay bir şekilde satış yapmasınıve operasyon işlemlerini kısaltmasını sağlayan entegrasyon modeli sayesinde,E-ticaret yazılımınızda oluşturduğunuz kategorileri ve bu kategoriler içerisinde yer alan ürünleri çok basit bir şekilde N11’e aktarır ve platformda listelenmeye başlarsınız.

N11,Doğuş Grup ve Güney Kore’li SK Grup tarafından Online alışveriş firmalarının alternatif satış kanallarından biri olarak 2013 yılında açıldı.Bu zamandan beri büyük gelişme gösteren n11’de yaklaşık olarak 46.000 firma çok çeşitli kategorilerde ürünlerini listeliyor.Gelir modelini satış başına komisyon olarak belirleyen n11'de mağaza açmak ise ücretsiz.

Kullanım Alanları

E-ticaret yapan KOBİ’ler satışa sunduğu ürünlerin listelendiği Marketplace’ler,alternatif satış merkezleri olarak değerlendirilebilir ve bu platformların marka bilinirliliğinden aynı zamanda yüksek trafiğinden yararlanılarak son kullanıcının karşısına farklı platformlarda çıkıp satış şansını arttırabilirler.

Faydaları ve Avantajları

IdeaSoft altyapısı kullanan e-ticaret firmaları Ayensoftware’ın geliştirmiş olduğu panel ile e-ticaret sitelerinde bulunan ürünleri kolay bir şekilde n11’deki mağazasına aktararak satış siparişlerinin de bu panel üzerinden takibini yapabilirler.

İş ortağımız Ayensoftware’ın pazar yerleri entegrasyonundaki tecrübesi ve gelişmiş modüler yapısı sayesinde IdeaSoft müşterileri marketplace’lere anında entegre olarak tüm süreçlerini tek panel üzerinden yönetebilir,yanlış ürün eşleştirmeleri,fiyat karışıkları ve yanlış sipariş gibi zaman alan bir çok operasyonel maliyetten de kurtulabilirler.

Bunların dışında IdeaSoft müşterileri Marketplace’lerde ürün satışı yapan bir çok firma arasından sıyrılmak konusunda Ayensoftware’ın tecrübesi ve uzman kadrosunun danışmanlığında,daha karlı bir mağaza yapısı oluşturabilirler.

Gelişmiş N11 Entegrasyonu ile;

  • Ürünlerinizi,n11 mağazanıza sorunsuzca aktarır ve zamandan tasarruf edersiniz
  • Siparişlerinizi ya da ürünlerle ilgili değişiklikler için n11 panelinde vakit harcamak zorunda kalmazsınız
  • Tek bir panelden tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz
  • Sürekli güncel stok bilgisi ile sorunlu siparişlerden kurtulursunuz
  • Ayensoftware’ın Marketplace’lerdeki uzmanlığı ve danışmanlığı sayesinde rakipleriniz hakkında bilgi sahibi olabilir ve daha karlı mağazalar oluşturabilirsiniz.
  • IdeaSoft ve Ayensoftware İş Birliği’nden yararlanarak daha düşük fiyatlara hizmet satın alabilirsiniz
  • Nasıl Başvururum

    E-ticaret sitenizin yanı sıra N11’de ürün satmak istiyor ya da mevcut entegrasyonunuzu Gelişmiş N11 Entegrasyonu ile değiştirmek istiyorsanız yukarıdaki hemen başvur butonuna tıklayarak başvurunuzu Ayensoftware’a iletebilirsiniz.Ayensoftware müşteri temsilcileri kısa süre içerisinde sizinle iletişim kurarak entegrasyon detaylarını aktaracaktır.