Jetizz

Jetizz Hakkında

Her dönem hizmetleriyle taşımacılık sektörüne yön veren Jetizz’le başta e-ticaret olmak üzere B2C hizmet taleplerine farklı bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.

Jetizz, sektördeki tecrübelerini ileri teknolojiyle birleştirerek her geçen gün farklılaşan müşteri beklentilerine inovatif çözümler sunmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlarken kullanılan araç gereçlerin doğaya daha az zarar veren özelliklere sahip olanlardan seçilmesi her zaman Jetizz’in ana ilkelerinden biri olacaktır.

Vizyon

Sektördeki deneyimlerimizle ileri teknolojiyi etkin kullanarak her geçen gün farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına özgün çözümler üreten sektörde fark yaratan lider firma olmak.

Misyon

Kanunlara, toplumsal değerlere, çevreye ve insana saygıdan ödün vermeden hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamanın çalışanların mutluluğuyla paralel olduğu bilinciyle hareket edip tüm paydaşlara sürdürülebilir fayda sağlamak.

Jetizz Hizmet Detayları;

 • Aynı Gün Teslimat
 • Ertesi Gün Teslimat
 • Dedike Araç Hizmeti
 • Saatli Teslimat
 • Jet Kargo Teslimatı
 • Uçak Kargo Teslimatı
 • İade Toplama Hizmeti

Jetizz & IdeaSoft Anlaşması ve Faydaları

Jetizz entegrasyonu ile yapılan siparişlerde gönderilere ilişkin veriler online olarak Jetizz sistemine aktarılmaktadır. Müşterileri verilen özel paneller üzerinden gönderi detayları, düzenlemeleri, teslimat performansları online takip edilebilmektedir.

Online ticaret yapan firmaların en çok kullandığı kargo işlemlerine ek olarak hızlı teslimat hizmeti ile Jetizz sektörün lider firmalarından biri olma özelliğini koruyor. IdeaSoft müşterileri için özel indirimli fiyat tarifesi ve entegrasyonu ile hizmet vermektedir.

Ülke genelinde akaryakıt fiyatlarına dönemsel olarak uygulanan artışlar nedeniyle iş ortağımızın paylaşmış olduğu kargo fiyatları değişkenlik gösterebilir.

İş ortaklığı çerçevesinde IdeaSoft altyapısı kullanan firmalar, siparişlerini Jetizz'in sunduğu avantajlı fiyatlarla tüketicilerine gönderebiliyorlar. IdeaSoft & Jetizz Anlaşması detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

IdeaSoft Müşterilerine Özel, Tüm Türkiye Avantajlı Kargo Fiyatları

Kg/Ds İndirimli Fiyat
Dosya 26,95 ₺
1 Kg/Ds 26,95 ₺
2 Kg/Ds 27,98 ₺
3 Kg/Ds 28,98 ₺
4 Kg/Ds 29,95 ₺
5 Kg/Ds 30,98 ₺
6 Kg/Ds 32,95 ₺
7 Kg/Ds 34,98 ₺
8 Kg/Ds 36,95 ₺
9 Kg/Ds 38,98 ₺
10 Kg/Ds 39,95 ₺
10ds++ 2,79 ₺

Fiyatlar alım adet sayısı yükseldikçe revize edilebilir.

Alım ve teslim adresi İstanbul olan kargolar için uygulanır. (Şile-Adalar-Silivri-Çatalca Hariçtir.)

Fiyatlar sadece İstanbul çıkışlı gönderimler için geçerlidir.

Fiyatlara KDV dâhil değildir.

Nasıl Başvururum?

Siz de IdeaSoft altyapısını kullanıyor ve anlaşmalı fiyatlardan faydalanarak Jetizz ile çalışmak istiyorsanız "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak talebinizi Jetizz'e hızlıca iletebilirsiniz. Başvurudan sonra Jetizz Müşteri Hizmetleri'nin size en hızlı şekilde geri dönüş yapabilmesi için Vergi Numaranızı yorum kısmına eklemeyi lütfen unutmayın.

Firma bilgileri
 • Web Sitesi: www.jetizz.com
 • Şehir: İstanbul
 • İndirim: Anlaşmalı Fiyat
 • Geçerlilik: 01.12.2024
Ekran görüntüleri