TEPESEO

TEPESEO Hakkında

TEPESEO ekibi 2017 yılından beri, müşterilerinin Google sıralamalarında en tepede yer almalarını sağlayarak firmalarının ürünlerini ya da hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırmalarına aracı oluyor. Size karşı açık ve şeffaf yaklaşımıyla birlikte tek amacı, şirketinizin arzuladığı anahtar kelimelerin Google’da en üst sıralarda yer almasını sağlamak.

Tüm bunları yaparken, Amerika’nın en iyi SEO uzmanlarından aldığı eğitim, sektördeki tecrübesi ve 10+ kişilik ekibi ile hedefi, web sitenize organik trafik getirerek firmanızın daha çok satış yapmasını sağlamak oluyor.


TEPESEO Fayda ve Avantajları

TEPESEO'nun sizlere daha iyi hizmet verebilmek için belli prensipleri bulunmaktadır.

 • Amerika’nın en iyi SEO uzmanlarından aldığı eğitimle yetişmekte ve daima bilgilerini güncellemektedir.
 • Pek çok sektörden firma ile çalışarak uzun yıllar tecrübe kazanmıştır.
 • Tüm çalışmalarını şeffaf biçimde yürütmektedir.
 • TEPESEO; web sitenizin Google’da en üst sıralarda yer almasını sağlayarak rekabette öne geçmenizi sağlarken, başarınızı başarısı kabul ediyor.
 • Doğru reklam ve SEO yönetimiyle doğru sonuçlar sağlıyor, bunu yaparken çalışmalarıyla ilgili tüm raporlamaları sizinle paylaşıyor.
 • Agile çalışma yöntemiyle ilerlemektedir. Böylelikle beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun sonuçlar elde edilir.
 • Ve en önemlisi yıllardır referansı olan ‘’müşteri güveni’’ ile ilerleyerek, size konforlu bir süreç sunuyor.

TEPESEO Self Servis SEO Hizmet

TEPESEO Dijital Pazarlama Self Servis SEO hizmeti, kullanıcıların ve işletmelerin kendi SEO ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlayan yaklaşımdır. Bu konseptin temelinde, işletmelerin veya kullanıcıların web sitelerini arama motorları için optimize edebilmeleri yatar.

Bu yaklaşım, SEO çalışmaları için birçok avantaj sağlar. Kullanıcıların ve işletmelerin web site SEO performansını takip edebilmeleri, sitelerini analiz edebilmeleri, anahtar kelime araştırması yapabilmeleri, Google’da web sitelerinin anahtar kelimelerinde kaçıncı sırada olduğunu inceleyebilmeleri, içerik oluşturmaları veya sipariş edebilmeleri ve backlink siparişleri oluşturmaları için çevrimiçi araçlar ve yazılımlar sunuyoruz.

Web sitesi sahipleri, arama motoru sıralamasını geliştirebilecek alanları belirleyebilmek için ve rakiplerinin önüne geçebilmek için bu araçları kullanarak SEO durumlarını analiz edebilir ve analizlerine göre ihtiyaca yönelik çalışmalar başlatabilirler.TEPESEO Çalışma Alanları

 • Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)
 • Arama Motoru Reklamları(Google Ads)
 • E-mail Pazarlaması
 • İçerik Pazarlaması
 • Web Sitesi Hizmetleri
 • Link Oluşturma Hizmeti

TEPESEO Ücretsiz SEO Araçları

 • Anahtar Kelime Planlayıcı: TEPESEO’nun geliştirmiş olduğu Anahtar Kelime Planlayıcı sizler için bir anahtar kelimenin arama hacmini ölçerek, web sayfasının o anahtar kelime için arama sonuçlarında nasıl performans gösterebileceğini ve o anahtar kelimenin arama sonuçlarında ne kadar popüler olduğunu gösterir. Bu tool sayesinde hem web sitenizin ihtiyacı doğrultusunda bir anahtar kelime araştırması yapabilir, hem de hedef kitlenizin kim olduğuna ve ne amaçla o anahtar kelimeyi arattığına bakarak anahtar kelime optimizasyonunu kolayca yapabilirsiniz.
 • Google Sıralama Bulucu: Google Sıralama Bulucu, SEO çalışmalarında nasıl ve ne kadar yol katedildiğinin veya herhangi bir gelişme olup olmaması gibi konuların daha iyi anlaşılmasına olanak sağlar. TEPESEO’nun geliştirdiği Google Sıralama Bulucu sayesinde web sitenizin SEO çalışmaları sonucunda hangi kelimelerde kaçıncı sırada olduğunu aynı zamanda rakiplerinizin web siteleri için de anahtar kelime araştırması ve sıralama bulma analizi yapabilirsiniz.
 • Ücretsiz SEO Analiz Raporu: SEO Analizi, sitenizdeki eksik olan kısımları düzenlemek için neler yapılabileceği veya SEO analizinde tam olarak görünen kısımların neden önemli bir faktör olduğu konularında yol gösterici niteliğe sahiptir. Sitenizi tüm yönleriyle görerek geliştirilmesi gereken kısımları daha iyi hale getirebilir veya kritik SEO sorunlarını çözebilirsiniz. Böylece rekabette öne geçebilir ve kullanıcı deneyimini olumlu yönde etkileyebilirsiniz.

TEPESEO'nun sizler için sunmuş olduğu ücretsiz analiz araçları sayesinde e-ticaret sitenizin eksiklerini öğrenmek ve ihtiyacınıza yönelik doğru yol haritasını TEPESEO ile beraber oluşturmak için "Hemen Başvur" butonu üzerinden başvurularınızı iletebilirsiniz.


Nasıl Başvururum?

E-ticaret sitenizi arama motoru kriterlerine uygun olacak şekilde optimize ederek Google üzerindeki görünürlüğünü artırmak, daha geniş kitlelere ulaşmak ve markanızın bilinirliğini artırmak için “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz 24 saat içerisinde iletilecek ve TEPESEO müşteri temsilcileri en kısa sürede sizi arayarak detaylı bilgi vereceklerdir.

Firma bilgileri
 • Web Sitesi: tepeseo.com
 • Ücretlendirme Şekli: Aylık
 • Minimum Proje Fiyatı: 8.500 TL
Ekran görüntüleri