Logo Entegrasyonu

Logo Entegrasyonları Hakkında

IdeaSoft altyapısını kullanan firmalar, Logo Muhasebe yazılımı ile e-ticaret yazılımı arasındaki sipariş, ürün, fotoğraf, stok ve fiyat güncellemelerini sağlayabilirler. Logo'nun Tiger, GO, GO 3, GO Plus versiyonlarına cevap verebilen entegrasyon sayesinde, Logo'da bulunan ürünlerin e-ticaret sitesine aktarılması, sipariş ve fatura işlemleri aynı zamanda stok-fiyat güncellemlerini basit bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Kimler Kullanmalı?

IdeaSoft-Logo Entegrasyonunu, aktif e-ticaret faaliyetlerini sürdüren, çok çeşitli ve yüksek miktarda ürün sayısı bulunan,çok şubeli ya da geniş bayi ağına sahip firmalarla, aynı zamanda hızlı bir şekilde fiyat ve stok güncellemesine ihtiyaç duyan, bu değişiklikleri Logo üzerinden anında farklı veri tabanlarına yansıtmak isteyen firmaların bu entegrasyonu kullanmaları tavsiye edilir.

Bu entegrasyon ile birlikte Logo'da veya e-ticaret sitenizde yapmış olduğunuz değişiklikler çift taraflı olarak bir birbirlerini eşitleyerek, iki veri tabanında da ürün bilgilerinin güncel kalmasını ve karışıklıklar nedeniyle oluşabilecek hataları ortadan kadırır.

Bunun dışında online alışveriş sitenizden alınan siparişleri Logo'ya aktarımını sağlayarak fatura ve diğer cari süreçlerin hızlanmasını ve kolaylaşmasını sağlar.

Nasıl Çalışır?

E-ticaret sitenizin ve Logo Muhasebe programınızın tam entegre çalışmasını sağlayan IdeaSoft Logo entegrasyonunu 4 başlıkta ele alabiliriz.

Katalog Entegrasyonu

Logo ERP'nizde bulunan ürün kartlarınızın tek bir hamlede IdeaSoft e-ticaret alt yapınıza aktarılmasını sağlayabilir bu sayede tek tek ürün girişi yapmadan hızlıca e-ticaret sitenize ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

Çift taraflı kurulan Katalog entegrasyonu sayesinde e-ticaret sitenizde bulunan ürünlerin Logo muhasebe yazılımına kolay şekilde aktarılmasıda mümkündür.

Katalog entegrasyonunda aktarımı sağlanan bilgiler ürün ile ilgili olan; Ürün Stok Kodu, Barcode Kodu, Fiyat, İndirimli Fiyat, Ürün Fotoğrafları, Stok Miktarı, Ürün Adı, Ürün Kategori ve Alt Kategorileri, Ürün Varyant-Seçenekleri gibi alanlardır.

Sipariş Entegrasyonu

E-ticaret sitenizden aldığınız siparişlerin Logo muhasebe yazılımına aktarılmasını sağlayan entegrasyon ile, faturalarınızı tek yerden yöneterek karışıklıkların önüne geçebilirsiniz.

Sipariş entegrasyonu mevcut carilere ya da mevcut değilse otomatik olarak açılacak yeni carilere yazılarak manuel işlemlerden kurtulmanızı sağlar.

Stok-Fiyat Güncellemeleri

E-ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişleriniz Logo muhasebe sistemine düştüğünde, bunlarla ilgili gerekli muhasebe-tedarik-fatura gibi işlemleri tamamladığınızda yeni oluşan stok miktarı bilgisi e-ticaret sitenize yansır.

Bunun dışında Logo muhasebe yazılımınızda yaptığınız toplu fiyat güncellemeleri, stok sayım döneminde yaptığınız stok değişiklikleri de otomatik olarak Ideasoft e-ticaret yazılımınıza yansıyacaktır.

Tahsilat-B2B Ödemeleri ve IdeaSoft Cari Modül Entegrasyonu

IdeaSoft sisteminizi bayilerinizden, müşterilerinizden ödeme almak için kullanıyor iseniz ve IdeaSoft'ta bulunan alışverişsiz tahsilat modülünüz üzerinden tahsilatlarınızı gerçekleştiriyorsanız, buradan geçen işlemlerinde Logo muhasebe yazılımınıza aktarılması ve belirtilen cari hesaplarla ilişkilendirilmesi mümkündür.

IdeaSoft Cari Modülü'ne sahipseniz bayilerinize risk limitleri tanımlayabilir ve buna göre açık hesaplı çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Logo Muhasebe ve IdeaSoft entegrasyonu ile Logo ve IdeaSoft'taki Cari Modül'lerin birbirleriyle entegrasyonu mümkündür. Bu entegrasyon tek taraflı bir entegrasyon olup Logo'daki cari modül üzerinde belirlenen risk limitleri geçerli olmaktadır.

Nasıl Başvururum?

Logo ERP ürünlerinden birini kullanıyor ve e-ticaret sitenizle entegre ederek karışıklıktan kurtulmak istiyorsanız öncelikle IdeaSoft'un Resmi İş Ortakları tarafından gerçekleştirilen Logo-IdeaSoft Entegrasyonu’nu kullanabilirsiniz. Konu ve ücretlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için satış temsilcinizle görüşebilir veya "Hemen Başvur" butonundan hemen başvurunuzu yaparak satış temsilcinizin sizinle irtibata geçmesini isteyebilirsiniz.

Firma bilgileri
  • Geliştirici: 3. Parti Entegratör
  • Ürün: Logo API Entegrasyonu
  • Fiyat: Min 6.700 TL
  • Referans Sayısı: 400+
Ekran görüntüleri