Akakçe Kolay Sipariş Entegrasyonu

Akakçe Hakkında

Akakçe, tüketiciyi doğru ürün, doğru satıcı ve doğru fiyatla buluşturan karşılaştırmalı alışveriş platformudur. Faaliyetlerini ODTÜ Teknokent'te sürdürmektedir. Kurulduğu 2000 yılından bu yana internet kullanıcılarına en ucuz fiyatları sunan Akakçe, Türkiye'de hızla büyüyen e-ticaret sektörünün referans merkezi olarak çalışıyor. Türkiye'nin e-ticaret pazarının %95'ine tek platform üzerinden, hızlı ve kolay erişim sağlayan Akakçe, geniş satıcı ağı sayesinde tüketicilerin aradıkları her türlü ürün için birinci adres haline geldi.

Kullanım Alanları

Akakçe Kolay Sipariş

Kolay Sipariş sizlere Akakçe üzerinde satış yapmanıza imkan veren Akakçe’nin geliştirdiği bir e-ticaret altyapı hizmetidir.Fiyat karşılaştırma siteleri ürünlerin sitenizdeki güncel fiyatlarını, açıklamalarını, teknik özelliklerini, resimlerini, videolarını, kullanıcı yorumlarını, aramakta olduğunuz ürünlere benzeyen ürünleri, yeni ürünleri ve popüler ürünleri bulabileceğiniz kapsamlı bir katoloğa sahip online alışveriş rehberidir. Sadece satış yaptığınızda toplam sepet tutarının %3,90’ı kadar bir komisyon ve ek işlem ücreti ödersiniz.

Kullanıcıları, ürünlerinizi fiyata göre sıralayarak en düşük fiyatlı; popülerliğe göre sıralayarak en çok tercih edilen ya da güncelliğe göre sıralayarak en son model ürünleri tek sayfada kolaylıkla görebilirsiniz. Fiyat karşılaştırma sitesinde ürünlerinizi sergileyerek bir çok kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Faydaları ve Avantajları

Neden Akakçe, Neden Kolay Sipariş?

Nitelikli alışverişçi kitlesi

Akakçe alışverişçi trafiği -Google Analytics raporlarına göre- Türkiye’deki en yüksek dönüşüm oranlarına sahiptir.

En düşük satış maliyeti

Siteniz ya da Kolay Sipariş ile doğrudan satış farketmeksizin Akakçe üzerinden yaptığınız satışlarda ödeme doğrudan sizin hesabınıza geçer ve her zaman en düşük satış maliyeti ile satış yaparsınız.

Kurumsal kimlik

Akakçe modelinde tüm firma bilgileriniz açık olarak verilir. Firmanız yalnızca temsili bir rumuz ve logo ile değil, tüm ticari varlığı ile müşteriyle buluşur.

Müşteri sizin müşteriniz

Sipariş aşamasından başlayarak müşteri tamamen firmanız ile muhatap olduğunu bilerek alışveriş yapar. Her sipariş firmanız adına kazanılmış bir müşteri demektir.

Kolay Sipariş ile ürünlerini Akakçe’de listeleyecek IdeaSoft müşterilerine özel 190 TL giriş ücreti yok! Akakçe’de Kolay Sipariş ile ürünlerinizi listelemek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

Siz de ürünlerinizi fiyat karşılaştırma sitelerinde göstererek yeni müşteriler kazanabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Yapmanız gereken "Hemen Başvur" butonuna tıklayıp, talebinizi iş ortağımıza göndermek. Akakçe müşteri temsilcileri en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Firma bilgileri
  • Firma Adı: Akakçe
  • Entegrasyon: Pazaryeri
  • Şehir: Ankara
  • İndirim: 190 TL'lik giriş ücreti yok
Ekran görüntüleri