EDM Bilişim

EDM Bilişim Hakkında

2010 yılından bu yana, güçlü sermaye yapısı, uzman kadrosu, İstanbul, Ankara ve İzmir'de dört ayrı yedeklemeli veri merkezli alt yapısı, bilgi güvenliği, iş sürekliliği ve kalite standartları ile yasal düzenlemelere uygun e-dönüşüm hizmetleri vermekteyiz. Türkiye genelinde 300+ e-dönüşüm merkezi ve teknik servisimizle, Türkiye’nin önde gelen e-dönüşüm uzmanıyız. Bilişim ve E-Dönüşüm alanında tüm ürünleri, servisleri ve çözümleri; 360 derece bakış açısıyla ve 7/24 yerinde müşteri destek hizmet anlayışı ile sunmaktayız.

EDM Bilişim;

ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi, ISO 22301:2014 İş Sürekliliği Yönetimi Sistemi, ISO 20000-1:20011 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi Sistemi, ISO 90001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO/IEC 15504 -5 : 2008 ve TS 13298/T1 Elektronik Belge Yönetimi sertifikalarına sahiptir.

Uyum Değerlendirme Belgesi, Teknolojik Ürün Denetim Belgesi, E-SMM Özel Entegratör Belgesi, E-Bilet Yetki Belgesi, E-Defter Yetki Belgesi, E-Fatura Yetki Belgesine sahiptir.

Sistem yönetim süreçleri ITIL uyumludur. Yetkin ve sertifikalı personel ile tüm süreçlerinizi yönetir.

Yazılım ve Teknolojik Hizmetler ekibi ile (özel yazılım geliştirme, servis, bakım, donanım temini, hosting gibi) ihtiyaçlarınıza anahtar teslim çözümler üreterek hızlıca giderir.

Uçtan uca çözümler ve/veya farklı hizmet şekillerine göre farklı, esnek seçenekler sunar.

E-Fatura işlemlerinizi outsource ederek hem maliyetlerden avantaj elde edersiniz, hem de mevzuat takibi, yasal uyum gibi düzenli güncellemeleri izlemekten kurtulursunuz.


IdeaSoft & EDM Bilişim İşbirliğinin Fayda ve Avantajları

IdeaSoft & EDM Bilişim işbirliği ile e-ticaret üzerinden e-belge hizmetlerine geçiş yapan firmalar kurulan entegrasyon çalışması ile zaman kaybı ve ekstra efor harcamadan otomatik fatura gönderimi sağlayabilecek ve işbirliğine özel sunulan kampanyadan yararlanabilecektir.

IdeaSoft Müşterilerine Özel, Avantajlı Kontör Fiyatları

Kontör Paketi (Adet) Liste Fiyatı IdeaSoft İndirimli Fiyat
100 650 ₺ 325 ₺
250 1.050 ₺ 525 ₺
500 1.850 ₺ 925 ₺
1.000 2.900 ₺ 1.450 ₺
2.500 5.900 ₺ 2.950 ₺
5.000 8.900 ₺ 4.450 ₺
10.000 14.900 ₺ 7.450 ₺

Not:

 • Fiyatlara %20 KDV dahil değildir.
 • E-Fatura Aktivasyon Ücreti: Ücretsiz
 • E-Arşiv Aktivasyon Ücreti: Ücretsiz
 • Yukarıda belirtilen fiyatlara saklama hizmeti dahildir.
 • Satın alınan kontör 5 yıl içinde kullanılabilir.

EDM Bilişim'in Verdiği Hizmetler


  Sizin Programınıza Uyar

  450+ ERP ve muhasebe programı ile anlaşmalı olan EDM ayrıcalığıyla ERP sistemi ve muhasebe programı içinden oluşturduğunuz faturalar, irsaliyeler, makbuzlar ve biletler otomatik olarak muhatabına gönderilir. Gelen faturalarınız ise ERP ve Muhasebe Programınızın cari ve stoklarına otomatik işlenerek müşavirinizin programına otomatik olarak aktarılır.

  Gerçek Ücretlerle Tanışın

  EDM, aylık sabit, yıllık sabit, güncelleme, kota aşımı gibi her ne ad altında olursa olsun etik olmayan aldatıcı ve gizli tarifeler uygulamaz! Kalan kontörünüz ay sonu ve yıl sonu gibi bahanelerle yanmaz, 5 yıl boyunca devreder. e-Fatura portal aktivasyonları ücretsizdir. ERP programınıza entegrasyon ücretini bir defa ödersiniz ve ömür boyu kullanırsınız. Kullanımınız boyunca kontör ücreti dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

  Hızlı Kurulum ve Eğitim Yerinde

  Siz, e-Dönüşüm için EDM ile çalışmaya karar verdikten sonra gereken tüm işlemler, EDM saha temsilciniz tarafından eksiksiz yerine getirilir. Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ve Elektronik İmza servisleri (e-imza) ve bu servislere dayalı verilen Elektronik Bordro, Ücret Pusulası ve Zaman Çizelgesi, Elektronik Mutabakat, Elektronik Tebligat, Elektronik İhtar hizmetleri için de tüm başvuru, aktivasyon, kurulum ve eğitim işlemleri EDM saha temsilciniz tarafından kendi yerinizde uygulanır.

  Verileriniz Emin Ellerde

  e-Faturalarınız, e-İrsaliyeleriniz, e-Defterleriniz, e-Makbuzlarınız, e-Biletleriniz, bordrolarınız, ücret pusulalarınız, zaman çizelgeleriniz, tebligatlarınız, ihtarlarınız ve mutabakatlarınız EDM sistemlerinde 10 yıl boyunca 4 yedeklemeli ve 3DS şifreleme teknolojisiyle en güvenli şekilde saklanır. Faturalarınıza dilediğiniz an çevrimiçi erişebilir, tek tek ya da toplu olarak tekrar gönderme, görüntüleme ve PDF baskı alma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

  İlgi 7/24 Sizin Üzerinizde

  Türkiye’nin her ili ve ilçesinde sizlere özel atanan satış ve servis saha temsilciliğinin yanı sıra, EDM merkezde, 7/24 arayabileceğiniz bir asıl bir de yedek olmak üzere tüm e-Dönüşüm hizmetlerinde uzman müşteri temsilciniz bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman temsilcilerinize cep telefonu ve e-Postayla ulaşarak anında hizmet alır, hatta gece ve resmi tatiller dahil, bu iletişim noktaları üzerinden teknik nöbet merkezimize otomatik aktarılırsınız.

  Rakipsiz, Üstün Özellikli, Kullanıcıya Dost

  EDM, Türkiye’nin tüm internet tarayıcıları ve yazılımlarıyla java bağımsız çalışabilen, Devlet Elektronik Yazışma Protokolü ile tam uyumlu olan ilk ve tek teknolojisine sahiptir. EDM hizmetleri; depo arşivi, süreç yönetimi, toplu fatura tekrarlama, tam metin arama, akıllı VKN kontrolü, tek platformdan tüm bağlı mükellefleri/servisleri yönetme, grup şirket ve şube yönetimi gibi yüzlerce yeteneği ile üstün özellikli ve kullanıcı dostudur.

Nasıl Başvururum?

Dijital dönüşüm uzmanlarımızdan bilgi almak ve size özel kampanyalarımızdan faydalanabilmek için "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu iletebilirsiniz. Başvuru sonrası EDM Bilişim ekibi en kısa sürede sizlerle iletişime geçecek ve detaylı bilgilendirmeyi yapacaklardır.

Entegrasyonu IdeaSoft App Store EDM Bilişim Entegrasyonu sayfasını ziyaret ederek ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Firma bilgileri
 • Hizmet: E-Arşiv & E-Fatura
 • Web Sitesi: edmbilisim.com.tr
 • Fiyat: Kampanyalı
 • Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2024
Ekran görüntüleri