Amazon Entegrasyonu

Amazon Hakkında

İnternetin henüz emekleme döneminde olduğu 1994 yılında Jeff Bezos tarafından Seattle’da kurulan Amazon; e-ticaret, e-perakende gibi kavramlarla insanları tanıştıran dünyanın ilk ve en büyük online alışveriş sitesidir. Faaliyet gösterdiği her ülke ve pazarda e-ticaret hacmini artıran ve tüketicinin e-ticarete daha da yakınlaşmasını sağlayan bir pazaryeri olan Amazon, Türkiye'deki faaliyetlerine de hız kesmeden devam ediyor. Yurt dışındaki tüm servisleri Türkiye'de kullanılamıyor olsa da yakın zamanda bu servislerinde kullanıma açılacağını umuyoruz.

Kullanım Alanları

E-ticaret yapan KOBİ’ler için pazarlama farklı platformlardan kullanıcılara ulaşabilmek ve ürünlerini sunabilmek için çok önemlidir. KOBİ'ler bu sayede platformların marka bilinilirliğinden ve oluşturdukları hacimlerden yararlanarak son kullanıcılara ürünlerini sergileyebilir, yüksek trafikten faydalanarak da satış şansını artırabilir.

IdeaSoft olarak alt yapımızı kullanan e-ticaret firmalarının Amazon'da rahatlıkla satış yapabilmeleri için geliştirdiğimiz Amazon Türkiye Entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi hızlı bir şekilde Amazon'a gönderebilir ve hemen satışa çıkarabilirsiniz.

Amazon'da Hangi Ürünler Satışa Sunulabilir?

Öncelikle varyant diye adlandırılan çok seçenekli ürünlerin satışına Amazon şu anda cevap vermemektedir. Örnek olarak çok seçenekli tekstil ürünlerini gösterebiliriz (Renk-Beden). Bunun dışında Bebek Ürünleri, Kişisel Bakım Aletleri ve Oyuncak & Çocuk Oyunları kategorilerinde kalite standartlarının sağlanması, müşteri memnuniyetinin artması ve müşteri güvenliği için bazı ürünlerin satışına başlamadan önce onay alınması gerekmektedir.

Amazon Entegrasyonunun Faydaları ve Avantajları

IdeaSoft & Amazon Entegrasyonu ile ürünlerinizi otomatik olarak Amazon'a aktarabilir, ilgili kategoriler ile eşleştirme yapabilir ve ürünleriniz satışa sunulabilir. Stok ve ürün güncelleme işlemleri otomatik olarak entegrasyon sayesinde gerçekleşmektedir. Entegrasyon hakkında detaylı bilgi ve ürünü satın almak için Satış Temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Ürünlerinizi, Amazon mağazanıza sorunsuzca aktarır ve zamandan tasarruf edersiniz.
  • Tek bir panelden tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ürünlerle ilgili değişiklikler için Amazon panelinde vakit harcamak zorunda kalmazsınız.
  • Sürekli güncel stok bilgisi ile sorunlu siparişlerden kurtulursunuz.

Nasıl Başvururum?

E-ticaret sitenizin yanı sıra Amazon'da bir mağaza açmak ve marka bilinirliğinizi artırmak istiyorsanız "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak Amazon'a başvuruda bulunabilirsiniz. Bu yazı sadece bilgilendirme nitelikli olup IdeaSoft'un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Firma bilgileri
  • Kategori: Pazaryeri Entegrasyonu
  • Ürün Adı: Amazon Entegrasyonu
  • Entegrasyonu Fiyatı: 4.000 TL
Ekran görüntüleri