Sendloop

Sendloop Hakkında

Merkez ofisi Amerika Birleşik Devletleri’nde olan, geliştime ve pazarlama ofisleri Türkiye’de olacak şekilde 2007 yılında kurulan yerli bir firmadır. Daha çok uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren Sendloop; dünyanın sayılı, Türkiye’nin ilk profesyonel e-posta pazarlama çözümü ve dünya çapında büyük ilgi gören toplu email gönderimi konusunda öncü olan şirketlerinden biridir.

Kullanım Alanları

E-ticaret yapan firmaların bir numaralı iletişim yöntemi mail yolu ile iletişimdir.Gerek sipariş durumlarının mail olarak müşterilere gönderilerek bilgi verilmesi,gerekse düzenlenen kampanyaların üyelere iletilmesi için en iyi yöntem mail servisleridir.

E-ticaret platformlarının yaptıkları e-mail marketing çalışmalarından olumlu sonuçlar almaları ve atılan maillerin spam klasörlerinden kurtulması için mutlaka e-mail konusunda uzmanlaşmış, altyapısı sadece mail servisleri için dizayn edilmiş bir partnerle çalışmaya ihtiyaçları vardır.

IdeaSoft ile entegre çalışan Sendloop E-mail Servisleri ile saniyeler içerisinde üyelerinizi ve listelerinizi Sendloop Panelinize aktarır, dönüşüm odaklı tasarlanmış e-mail şablonlarını sürükle bırak yöntemine göre kolayca dizayn ederek müşterilerinize toplu mailingler yapabilirsiniz.

Faydaları ve Avantajları

  • Tek tuşla tüm üye ve üye gruplarını E-mail Paneline zahmetsizce aktarabilir,
  • Sipariş ve Kargo durumlarını Sendloop alt yapısı üzerinden gönderebilir,
  • E-mail Marketing kriterlerine göre tasarlanmış satış odaklı e-posta şablonlarını kullanabilir,
  • Göndermeden önce e-postanızın telefonda ya da masa üstü bilgisayarda nasıl görüneceğini seçebilir,
  • Yapacağınız kampanyaların listelerini ve gönderim tarihlerini önceden belirleyebilir,
  • Günlük 1.000 adet e-posta gönderebilir ya da daha fazlasını çok uygun fiyatlarla satın alabilir,
  • Gönderim yaptığınız e-postaların Gelen Kutusu’na (inbox) düşme ve okunma oranlarını takip edebilirsiniz.

Nasıl Başvururum

IdeaSoft kullanıcı panelinde bulunan “Senloop E-Mail Marketing” sekmesinden Sendloop’a izin vermeniz yeterli. Bir kaç saniye içerisinde tüm üye bilgileriniz Sendloop’a aktarılır ve sisteminiz toplu e-mail gönderimine hazır hale gelir. Günlük 1.000 E-mail gönderimi sizin için yeterli değil ise ve toplu e-mail gönderimleri yapmak istiyorsanız "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu anında Sendloop’a iletebilir, hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Firma bilgileri
  • Kategori: E-Mail Marketing
  • Kullanıcı Sayısı: 20.000+
  • Firma Adı: Sendloop
Ekran görüntüleri