Hepsiburada

Hepsiburada Hakkında

Türkiye’nin en köklü e-ticaret firmalarından biri olan Hepsiburada 1998 yılından buyana sürekli gelişen yapısı ile gerek son kullanıcılar gerekse e-ticaret firmaları için önemli bir konumda bulunuyor. 2011-2012 ve 2013 yılındaki yüksek performansı ve geçtiğimiz dönemde Abraaj Group yatırımlarıyla daha da güçlenen Hepsiburada, 10 Milyon üyesi ile e-ticaret firmalarının ürün satmak için başvurabileceği en önemli mecralardan biri.

Hepsiburada'da Mağaza Açmak

Hepsiburada ve diğer pazaryerleri hem bilinirlikleri hem de pazarlama & reklam kabiliyetleri açısından e-ticaret firmaları için birer kanal satış ekibi gibi çalışmaktadır. E-ticaret sitenizden ürün satışı yaparaken bir yandan da Hepsiburada’daki mağazanız aracılığı ile ürünlerinizi farklı tüketicilere sunabilir markanızın işlem hacmini ve bilinirliğini artırabilirsiniz. Bu nedenlerden dolayı e-ticaret yapan tüm firmaların Hepsiburada'da bir mağazalarının olmasını tavsiye edebiliriz.

 • Hepsiburada'da satış yapabilmek için öncelikle Hepsiburada'da bir mağaza açmalısınız. Hepsiburada'da mağaza açabilmek için ise Şahıs, Limited veya Anonim Şirketi olmalnız gerekmekte ve bunun dışında bir ön şart bulunmamakta. Hepsiburada'da mağaza açmak ücretsizdir. Satış komisyon oranları ise bulunduğunuz kategoriye göre değişkenlik gösterir. Mağaza başvurunuzu yaptıktan sonra bu oranlar hakkında detaylı bilgiyi Hepsiburada'dan alabilirsiniz.
 • İncelediğimizde Hepsiburada'nın mağaza onay süresi ortalama 25-30 gün sürmekte olduğunu gördük. Bu nedenle ürünlerle ilgili hazırlıklarınıza başladığınızda hemen başvuru yapmanız zaman kaybetmemeniz açısından faydalı olacaktır.
 • Mağaza Onayınız size iletildikten sonra ürünlerinizi yükleyerek satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi yüklemek ile ilgili iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Hepsiburada'nın size vermiş olduğu Mağaza Paneli aracılığıyla Manuel olarak ürün girişlerini ve tüm güncelleme işlemlerini de tek tek gerçekleştirebilir veya IdeaSoft & Hepsiburada arasında entegrasyon kurulmasını sağlayan Hepsiburada Entegrasyon Modülü ile ürün aktarımları, kategori eşleştirmeleri ve komisyon oranlarının otomatik olarak aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Nasıl Başvururum?

  E-ticaret sitenizin yanı sıra Hepsiburada’da bir mağaza açmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşarak ürünlerinizi sunmak istiyorsanız yukarıdaki "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak Hepsiburada'ya başvuruda bulunabilirsiniz.

  Firma bilgileri
  • Firma Adı: Hepsiburada
  • Şehir: İstanbul
  Ekran görüntüleri