Hepsiburada

Hepsiburada Hakkında

Türkiye’nin en köklü e-ticaret firmalarından biri olan Hepsiburada, 1998 yılından bu yana sürekli gelişen yapısı ile gerek son kullanıcılar gerekse e-ticaret firmaları için önemli bir konumda bulunuyor. Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada; 40’a yakın kategoride, 50 milyon ürün çeşidini müşterileri ile buluşturuyor. Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü birleştiren, veri ile tecrübeyi harmanlayan ekibiyle aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyor.

Hepsiburada & IdeaSoft İşbirliği Kampanyası

Hepsiburada hem bilinirliği hem de pazarlama & reklam kabiliyetleri açısından e-ticaret firmaları için birer satış ekibi gibi çalışmaktadır. E-ticaret sitenizden ürün satışı yaparken bir yandan da Hepsiburada’daki mağazanız aracılığı ile ürünlerinizi farklı tüketicilere sunabilir, markanızın işlem hacmini ve bilinirliğini artırabilirsiniz.

Tüm bu nedenler Hepsiburada & IdeaSoft işbirliği kampanyasının sizlere özel sunulmuş ayrıcalıklarından yararlanmanız ve satış hacminizi büyütmeniz için birer etken. E-ticarette büyümeye devam etmek istiyorsanız hemen kampanyaya dahil olun, Hepsiburada'da satış yapmaya başlayın!

Mağaza açılışı tamamlandığında,

HepsiJet ile göndereceğiniz kargolar 2021 sonuna kadar ücretsiz olacaktır.

Kargo bedava uygulaması toplam 2.500 TL ile sınırlıdır. Kargo giderleri toplamının 2.500 TL'yi aşması durumunda güncel HepsiJet kargo fiyatları uygulanacaktır.


Ürünleriniz mağazanızda satışa açıldığında,

2500 TL değerindeki Sponsorlu Ürün hediye reklam bütçesi hesabına tanımlanacaktır.

Mağaza açılışı tamamlandıktan sonra 15 gün içerisinde ürünlerini yükleyen satıcılar Sponsorlu Ürün hediye reklam bütçesinden yararlanabilecektir.


Hepsiburada’da halihazırda bir mağazanız varsa,

Hepsiburada’da ürünlerinizi satışa açıp, kampanyadan yararlanmak için talebinizi Hepsipartner Satıcı Paneli üzerinden ticket açarak veya bu link üzerinden Hepsiburada’ya iletebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için Hepsiburada mağazanızın 22.09.2021 tarihinden önce pasif durumda olması ve kampanya başlangıç tarihinden sonra mağazanızı aktif duruma getirerek ürünlerinizi satışa açmanız gerekmektedir.


Nasıl Başvururum?

E-ticaret sitenizin yanı sıra Hepsiburada’da bir mağaza açmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşarak ürünlerinizi sunmak istiyorsanız "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak Hepsiburada'ya başvuruda bulunabilirsiniz.

Firma bilgileri
  • Şehir: İstanbul
  • Hizmet: Pazar yeri
  • Fiyat: Kampanyalı
  • Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2021
Ekran görüntüleri
E-ticareti Ücretsiz Deneyin