Hepsiburada

Hepsiburada Hakkında

Türkiye’nin en köklü e-ticaret firmalarından biri olan Hepsiburada, 1998 yılından bu yana sürekli gelişen yapısı ile gerek son kullanıcılar gerekse e-ticaret firmaları için önemli bir konumda bulunuyor. Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada; 40’a yakın kategoride, 50 milyon ürün çeşidini müşterileri ile buluşturuyor. Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü birleştiren, veri ile tecrübeyi harmanlayan ekibiyle aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyor.

Hepsiburada & IdeaSoft İşbirliği

Hepsiburada hem bilinirliği hem de pazarlama & reklam kabiliyetleri açısından e-ticaret firmaları için birer satış ekibi gibi çalışmaktadır. E-ticaret sitenizden ürün satışı yaparken bir yandan da Hepsiburada’daki mağazanız aracılığı ile ürünlerinizi farklı tüketicilere sunabilir, markanızın işlem hacmini ve bilinirliğini artırabilirsiniz.

Tüm bu nedenler Hepsiburada & IdeaSoft işbirliği sizlere özel sunulmuş ayrıcalıklarından yararlanmanız ve satış hacminizi büyütmeniz için birer etken. E-ticarette büyümeye devam etmek istiyorsanız hemen Hepsiburada'da satış yapmaya başlayın!

Hepsiburada’da ürünlerinizi satışa açmak için link üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Nasıl Başvururum?

E-ticaret sitenizin yanı sıra Hepsiburada’da bir mağaza açmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşarak ürünlerinizi sunmak istiyorsanız "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak Hepsiburada'ya başvuruda bulunabilirsiniz.

Firma bilgileri
  • Şehir: İstanbul
  • Hizmet: Pazar yeri
  • Fiyat: Kampanyalı
  • Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2022