Müşteri yorumları

IdeaSoft hakkında ne dediler?

E-ticarete başlamak için IdeaSoft'u tercih eden müşterilerimiz kullanıcı deneyimlerini bizlerle paylaştılar.

Juicy Shopper

Merhaba ben Aslı Aydın. 12 yıldır e-ticaret sektöründeyim. Sosyal medyadan satış ile başladım, pazaryerlerini de denedim. Ama hep bir şeyler sıkıntılıydı ve ben çok fazla vakit kaybediyordum. Aileme ve çocuğuma vakit ayıramıyor, sürekli müşteri ile uğraşıyordum.

Bu esnada IdeaSoft ile tanıştım. Tanışmam da çok komik bir hikaye, iyi ki de tanışmışım. IdeaSoft çalışanlarından İlkim Hanım benim müşterimmiş. Bir gün telefon açtı, neden e-ticaret siteniz yok diye sordu. Herkes bana aynı soruyu soruyordu ama güvenli yerimden çıkmak istemiyordum. Hadi diyerek başlamaya karar verdim.

Eskiden her bir süreçle uğraşmaktan dolayı çok yoruluyordum. IdeaSoft ile çalışmaya başladığımdan beri o kadar rahatım ki... Siparişler sitede birikiyor, ben sadece kargoluyorum.

Kendi işimi yapmak istiyordum, kendi ayaklarım üzerinde durmak istiyordum, aileme ve kendime vakit ayırmak istiyordum. IdeaSoft sayesinde hayallerimi gerçekleştirdim.

Bebekish

Bebekish olarak IdeaSoft ile 2014 yılının başından beri çalışıyoruz. Altyapısının iyi ve güvenilir olması, sorularımıza hızlıca geri dönüş sağlıyor olabilmeleri ve kolay kullanımı sayesinde yıllardır cok memnunum. Hızlıca ürün yüklenebilmesi, stok yönetiminin efektif olması, ihtiyacımız olan her an finansal ve satış istatistiklerine kolayca ulaşabilmemiz firmamız ile ilgili problemlerde karar vermemize yardımcı oluyor. Zaman tasarrufu açışından Ideasoft ile çalıştığım için çok memnunum. Birçok firmaya gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğim yegane firmadır. Teknik Destek ekibi, Müşteri Hizmetleri ve tasarim ekibi her soruna hızlı dönüş sağlayarak işimizi buyuk anlamda hızlandırıyor. Özellikle işinizi büyütmek istiyorsanız altyapısı ve SEO hizmeti veren IdeaSoft ekibiyle mutlaka tanışmanızı öneririm.

Venti Up

Venti Up olarak 5 yıllık bir firmayız. Öncesinde çeşitli internet firmalarıyla çalıştık, IdeaSoft’la çalışmaya Ağustos 2019 yılında başladık,en başında müşteri temsilcimin doğru yönlendirmesiyle IdeaSoft’un sürekli olan kişiye özel ve genel eğitimleri sayesinde internet satışlarımız %80 oranında arttı. Markamızla ilgili her konuda destek aldığım deneyimli ekibi sayesinde doğru adımlar atarak bütçemizi doğru harcadık. İyi ki varsın IdeaSoft.

EczaMall

E-ticaret için 2019'un Aralık ayından beri IdeaSoft'u kullanıyorum. Genel olarak kullanım kolaylığı sunuyorlar. Yaşadığımız sorunlara bakış açıları ve bir çözüm ile değil, birden fazla çözüm ile gelmelerinden çok memnunum. Destek temsilcileri, satış temsilcileri ve müşteri hizmetleri çok ilgili. İstediğimiz zaman kendilerine ulaşabiliyoruz. Kendi projeleri olan OtoPilot ile Google reklamlarımı yönetiyorum, minimum bütçe ile maksimum geri dönüş alıyorum.

Mama Türkiye

Open Cart ile yola çıktığımız e-ticaret serüvenine, entegrasyonu kolay güvenli daha rahat olan Entegra ile devam ettik. Ardından web sitemizdeki yoğun talepleri karşılayabilmek adına; işinde uzman, deneyimli, esnek çözümler sunabilen alt yapısıyla e-ticaretin 1 numarası IdeaSoft yazılımına geçmeye karar verdik. Yaklaşık 3 yıldır kullandığımız bu alt yapı gerçekten şimdiye kadar gördüğümüz en tatmin edici yazılım ve sürekli gelişmeye devam ediyor. İsteklerimiz anında karşılanıyor, satış dışında düşünmeniz geren bir şey kalmıyor. Teşekkürler IdeaSoft.

Mia Vento

Yaklaşık dört senedir IdeaSoft ile beraber çalışıyoruz. Sürece başladığımızda geleneksel satışa entegre olmuş bir firmanın dijital dönüşümünü sağlamak adına aklımızda soru işaretleri vardı. IdeaSoft’un bize sunmuş olduğu yol sayesinde geçişimizi çok güzel gerçekleştirdik. 2500’e yakın farklı ürünümüzün pazarlanabilmesi için altyapı sisteminde detaylı özellikler arıyorduk. IdeaSoft ile problemlerimizin tamamına çözüm bulabildik. Son bir yıl içerisinde, özellikle online satışlarımızda %300’e varan artış oldu ve on binlerce kullanıcıya ulaştık. Mia Vento mutluluğu pazarlarken dijital çağda yoluna IdeaSoft ile devam ediyor.

  • Yusuf Ziya Aydın / Dijital Pazarlama Uzmanı
  • miavento.com

Koleksiyon Mobilya

Stok yönetimi ve takibi, üyelik yönetimi, mailing yönetimi, belirli dönemlerde oluşturduğumuz kampanya yönetimi, raporlama ve istatistikler, SEO ve sosyal medya çalışmaları kullanıcı dostu IdeaSoft paneli sayesinde rahatlıkla yapılıyor. IdeaSoft altyapısını kullanmaya başladıktan sonra aksesuar grubu ürünlerimizde mağazalarımıza oranla daha çok satış yapmaya başladık. Mağazalarımızın olmadığı şehirlerdeki müşterilerimize ulaşmaya başladık. Bizlere işlevsel bir yazılım sunan IdeaSoft ile çalışmaktan keyif alıyoruz.

Hemen
ücretsiz deneyin

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri'ni 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

E-ticareti Ücretsiz Deneyin