TAMİ

TAMİ Hakkında

Türkiye’de ödeme sistemleri alanında öncü rol üstlenen Garanti BBVA’nın iştiraki Garanti Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. markası TAMİ, geliştirdiği yenilikçi ve ileri teknolojiler ile müşterilerin ödeme hizmetleri çerçevesindeki ihtiyaçlarına yönelik tüm işlemlerini rahatlıkla ve kolayca yapabilmesi için yenilikçi, çok yönlü ve geleceği öngören çözümler sunmakta ve ödeme çözümlerini herkes için kolay ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

TAMİ’nin sunduğu hizmetler sayesinde Türkiye’deki hemen her işletmenin tüm bankaların kartlarından ödeme kolay ödeme alması, ödemelerini rahatlıkla takip edebilmesi, aynı zamanda bankaların kartlarına taksit imkânı sunarak ve özel kampanyalardan yararlanması sağlanmaktadır. Büyük işletmelere de ihtiyaçlarına yönelik tam istedikleri çözümleri üretmekte olan TAMİ yepyeni ve tamamen dijital bir ödeme deneyimi sunmaktadır.


TAMİ Kimlere Ödeme Çözümleri Sunuyor?

  • Tek bir POS üzerinden tüm kartlara taksit yapmak isteyen,
  • Tek bir entegrasyonla birden çok bankanın Sanal POS’una sahip olmak isteyen,
  • Tüm bankaların kartlarından tek bir komisyon oranıyla ödeme almak isteyen,
  • Tüm cirosunu tek bir hesapta konsolide etmek isteyen tüm şahıs ve tüzel şirket sahibi iş yerleri TAMİ’nin ödeme çözümlerinden faydalanabilir.

TAMİ Hangi Ödeme Çözümlerini Sunuyor?

Çoklu Banka Sanal POS: E-ticaret yapan işyerleri sadece TAMİ’den Sanal POS alarak tek bir entegrasyonla tüm kartlardan kesintisiz ödeme alabilir, bankaların kartlarına taksit yapabilir ve özel kampanyalardan yararlanabilirler. Tüm kartlar için tek bir komisyon oranıyla finansal yönetim kolaylığı sağlayan işyerleri, para akışını tek bir hesapta kolayca yönetir, aylık ya da yıllık sabit ücretler ödemezler. TAMİ’nin sunduğu gelişmiş raporlama ara yüzleri, yönetim portalı ve mobil uygulama sayesinde tek ekrandan detaylı rapor ve takip kolaylığı sağlanır.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası: Teknik yetersizlikler ve yüksek maliyetler nedeniyle e-ticaret sitesinde ödeme formu tutmak istemeyen işyerleri için geliştirilen güvenli ortak ödeme sayfasının bakımı ve güvenliği Garanti BBVA güvencesiyle TAMİ tarafından sağlanmaktadır. TAMİ Ortak Ödeme Sayfası kullanan işyerleri SSL sertifikası maliyetinden tasarruf ederken ek ücret ödemeden ve hiçbir entegrasyona ihtiyaç duymadan Masterpass üzerinden tek tıkla ödeme almaya başlayabilirler.

Linkli Ödeme: E-ticaret sitesi açmaya gerek olmadan saniyeler içinde online satış yapmak ve kredi kartı ile ödeme almak TAMİ ile mümkün! Ürünlerine özel satış sayfası yaratmak isteyen iş yerleri için geliştirilen TAMİ Linkli Ödeme çözümü tüm sosyal medya kanalarından satış yapma rahatlığı sunarken, stant satışları gibi yüz yüze kanallarda da anında ödeme almayı sağlamaktadır.

Pazaryeri Ödeme Çözümü : Para dağıtma ve yaklaşan ödemeleri takip etme zorluğundan kurtulmanın yolu TAMİ’de! Pazaryeri modelinde çalışmak isteyen işyerleri için alt satıcıların komisyon oranları, hak ediş hesaplamaları ve para transferleri gibi karmaşık konuları otomatize ederek yönetim kolaylığı sunan TAMİ, tek ekrandan tüm para akışını gösteren finansal raporlamaları sağlamakta ve alt satıcıların satış performansını izlemektedir. Bu sayede işyerlerinin etkili biçimde zaman kaybı yaşamaksızın işlerini yönetmelerine aracılık etmektedir.


Sanal POS Entegrasyonu İçin İhtiyaç Duyacağın Her Şey TAMİ’de!

Sanal POS kurulumu için haftalarca uğraşma devri tarih oldu. Geliştirici Portalı dev.tami.com.tr ‘de sunulan kolay ödeme API'ları ile e-ticaret işyerleri React, PHP, .NET ve iOS’e kadar çeşitli ve yaygın dillerde sunucu kitaplıklarına anında ulaşırlar. Ayrıca, e-ticaret sitelerini WooCommerce, OpenCart, PrestaShop, MagentoCommerce altyapılarında oluşturan işyerleri TAMİ’nin sağladığı ücretsiz ödeme eklentileri ile anında ödeme almaya başlayabilirler. Tami Müşteri Hizmetleri 444 0 777 üzerinden 7x24 hizmet verilirken, alanında uzman E-Ticaret Destek ekibi de teknikdestek@tami.com.tr üzerinden işyerlerine teknik destek sağlamaktadır.

Nasıl Başvururum?

TAMİ Sanal POS başvurusu yapmak isteyen tüm işletmeler "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu anlık olarak TAMİ’ye gönderebilirsiniz. İş yerleri tamamen dijital ortamda başvurularını tamamladığı anda beklemeden entegrasyona başlayabilir, 2 saat içerisinde de ödeme alabilirler.

Firma bilgileri
  • Firma Adı: TAMİ
  • Web Sitesi: tami.com.tr
  • Kategori: Ödeme Sistemleri