MegaMerchant

MegaMerchant Hakkında

MegaMerchant, Nisan 2022’de kurulmuştur. Üreticilerin ve markaların, Amazon, Walmart, eBay, Otto gibi global ve yerel pazaryerlerinde kolay ve hızlı şekilde satışa başlamaları için kurulan bir e-ihracat platformdur. Trendyol, Hepsiburada, Alibaba gibi yerel ve global e-ticaret platformlarında üst düzey yöneticilik yapan Yaman Alpata ve bu alanda deneyimli bir ekip tarafından faaliyete geçirilen ve kısa sürede Türkiye’nin en büyük 100 internet şirketinden biri haline gelen MegaMerchant, firmaların gelişmiş e-ticaret pazarlarında markalaşmasına imkan sağlıyor.

MegaMerchant’ın kurduğu hazır E-ihracat altyapısı ile markalar, şirket kurmaya, muhasebe tutmaya, hesap açmaya ve yönetmeye gerek kalmadan; karışık lojistik süreçlerine, dil engeline, regülatif süreçlere takılmadan; en önemlisi ek bir yatırım ihtiyacı olmadan, 50’den fazla global pazaryerinde iki haftadan kısa bir sürede satışa başlayabiliyor. Ticaret Bakanlığı’ndan Türkiye’nin ilk E-ihracat Konsorsiyumu statüsünü kazanan MegaMerchant ile çalışan markalar, reklam ve lojistik masraflarında %70’e varan yeni nesil E-ihracat teşviklerinden kolayca faydalanabiliyor. Türkiye, İngiltere, Amerika ve Avrupa’da depo ve ofisleri bulunan MegaMerchant, Türk markalarının ürünlerini global pazaryerinde satabilmesi için katalog, reklam ve marka yönetiminden lojistik süreçlerine dek uçtan uca entegre bir E-ihracat platformu sunuyor.


IdeaSoft & MegaMerchant İş Birliğinin Fayda ve Avantajları

IdeaSoft müşterileri anlaşma kapsamında, MegaMerchant'ın e-ihracat profesyonelliğinden destek alarak ilk üç ay 0 komisyon fırsatından faydalanarak, Amazon, Walmart, Ebay, Otto gibi global pazaryerlerinde satışa başlayabilecekler.

Nasıl Başvururum?

Detaylı bilgi almak "Hemen Başvur" butonuna tıklayıp başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz 24 saat içerisinde iletilecek ve MegaMerchant müşteri temsilcileri en kısa sürede sizi arayarak detaylı bilgi vereceklerdir.

Firma bilgileri
Ekran görüntüleri