UPS Kargo

UPS Hakkında

1907 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde kurulan UPS Kargo; 1976 yılında Avrupa, 1988 yılında ise Türkiye pazarına girmiş dünyanın en eski lojistik firmalarından birisidir. Türkiye'de 260'tan fazla noktada şubesi bulunan ve 3.000'e yakın çalışanı ile kargo alanında kaliteli hizmet veren UPS Kargo, online ticaret yapan her ölçekte firma için de özel çözümler sunuyor.


UPS & IdeaSoft Anlaşması ve Faydaları

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmalar için gönderim süreçlerindeki kalite ve ürün gönderim sırasında ortaya çıkan kargo maliyetleri büyük önem taşımaktadır. IdeaSoft altyapısı kullanarak e-ticaret yapan firmaların sipariş maliyetlerini düşürmek ve tasarruflarını arttırarak daha hızlı büyümelerini sağlamak amacı ile UPS Kargo firması ile bir iş ortaklığı geliştirdik.

Yapılan anlaşma çerçevesinde UPS Kargo ile yeni çalışmaya başlayacak IdeaSoft müşterileri, aldıkları siparişleri UPS kargonun sunmuş olduğu %60 indirimli fiyatlarla gönderebilecekler.

Ülke genelinde akaryakıt fiyatlarına dönemsel olarak uygulanan artışlar nedeniyle iş ortağımızın paylaşmış olduğu kargo fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Kimler Faydalanabilir?

Halihazırda IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketlerinden birini kullanarak e-ticaret yapan ve UPS ile aktif bir şekilde çalışmayan firmalar 31 Aralık 2023 tarihine kadar %60 indirimli fiyatlardan yararlanabilir. Fiyatlar ve onay mekanizması herhangi bir UPS Kargo şubesinin yetkisi dahilinde değildir. Başvurular sadece E-ticaret Çözüm Merkezi üzerinden alınacak ve UPS Genel Müdürlüğüne iletilecektir.

UPS Kargo ile paylaştığınız bilgiler doğru olmadığı takdirde iş süreçlerinizin 10 güne kadar uzayacağını belirtmek isteriz. Bilgileriniz güncel değil ise IdeaSoft ile iletişim kurarak güncelleyebilirsiniz.


Nasıl Başvururum?

Siz de IdeaSoft altyapısını kullanıyor ve anlaşmalı fiyatlardan faydalanarak UPS Kargo ile çalışmak istiyorsanız "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak talebinizi UPS Kargo'ya hızlıca iletebilirsiniz. Başvurudan sonra UPS Müşteri Hizmetleri'nin size en hızlı şekilde geri dönüş yapabilmesi için Vergi Numaranızı yorum kısmına eklemeyi lütfen unutmayın.

Firma bilgileri
  • Web Sitesi: http://www.ups.com.tr/
  • Şehir: İstanbul
  • İndirim: Anlaşmalı Fiyat
  • Entegrasyon Fiyatı: 4.000 TL
  • Geçerlilik: 31 Aralık 2024
Ekran görüntüleri