BKM Express

BKM Express nedir?

BKM Express, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde kartınızı yanınızda taşımaya ihtiyaç duymadan ve kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilmenizi, taksitle ödeyebilmenizi ve ödül puan toplayabilmenizi sağlayan bir sistemdir. iPhone ve Android uygulamalar üzerinden kolay, hızlı, güvenli ve ücretsiz ödeme yapabilmenize olanak sağlayan bir sistem olan BKM Express, kullanıcıların banka veya kredi kartlarını bir cüzdan gibi sisteme kaydetmesine olanak sağlar. Birçok alışveriş sitesinde de farklı avantajlar sunar.

BKM Express nasıl kullanılır? Nasıl alışveriş yapılır?

BKM Express ile ödeme yapabilmeniz için, öncelikle alışveriş yapacağınız e-ticaret sitesinin BKM Express ile ödeme kabul ediyor olması gerekiyor. Sepet sonrası ödeme aşamasında, karşınıza çıkan “BKM Express ile ödeme” butonuna tıklayıp, BKM hesabınıza giriş yapıp ve tanımlamış olduğunuz kartlarınızı görüntüleyerek ve birini seçerek alışveriş ve ödeme sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

BKM Express ne gibi avantajlar sunuyor?

BKM Express ile banka ya da kredi kartınızı yanınızda taşımanıza ve kart bilgilerinizi girmeye gerek kalmadan, farklı bankalara ait kartlarınıza tek bir hesaptan ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede alışverişleri taksitlendirmek ve puan biriktirmek mümkün olmaktadır.

BKM Express’i neden tercih etmeli?

 • BKM Express kullanımı için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Müşterileriniz e-posta adres ve şifresini girerek, kayıtlı kartları arasından birisini seçip, ödemesini kolayca yaparak zaman kazanıyor. Her alışverişinizde kredi kartı girmediğiniz için BKM express güvenli mi sorusu da ortadan kalkmış oluyor.
 • BKM Express güvenli bir ödeme sistemi. Yani kullanıcıları kartlarını BKM Express’e tanımlarken, kart numaralarının tamamını ve son kullanma tarihini girmeleri istenmiyor. Böylece kullanıcıların henüz adı duyulmamış bir e-ticaret sitesine kart bilgileri girerken duyduğu kaygı ortadan kalkıyor.
 • BKM Express kullananlar, kredi ve banka kartlarını yanlarında taşımaya gerek kalmadan internet alışverişlerinde kullanabiliyor.
 • Müşterileriniz BKM Express kampanyalarıyla anlaşmalı üye işyerlerinde çeşitli indirimlerden yararlanabiliyor.

BKM Express’e üye olmanın e-ticaret sitelerine yararları nelerdir?

 • BKM Express ile ödeme ücretsiz olduğu için herhangi bir komisyon ücreti ödemezsiniz.
 • BKM Express mevcut sanal POS’unuzu kullandığı için, ayrı bir sanal POS için başvurmanıza gerek kalmaz.
 • İşlemler sizin mevcut sanal POS’unuzda gerçekleştiği için iade, rapor, gün sonu gibi iç işleyişinize ait yapılarda herhangi bir değişikliğe ihtiyaç duymazsınız.
 • Web sitenize kart bilgilerini girmekten çekinen potansiyel müşterilerinizi kazanmış olursunuz.

Nasıl Başvururum?

Siz de müşterillerinize güvenli alışveriş için BKM Express seçeneğini sunmak istiyorsanız, sağ üst köşede bulunan “Hemen Başvur” linkine tıklayabilirsiniz.
Firma bilgileri
 • Kategori: Kart Saklama Uygulaması
 • Firma: BKM Express
 • Özellik: Kart Saklama
 • Şehir: İstanbul
Ekran görüntüleri