E-ticaret çözüm merkezi

Alanında uzman çözüm ortaklarımıza başvurarak e-ticaret süreçlerinizi kolaylaştıracak hizmetlere erişebilirsiniz

E-ticaret çözüm merkezi hakkında

Çözüm merkezi nedir?

E-ticarette ihtiyaç duyulabilecek hizmetleri içeren bir bilgi ve başvuru platformudur.

Devamını oku

Çözüm merkezi nasıl çalışır?

Çözüm ortaklarımızın bilgilerine erişebilir, hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku

Çözüm merkezinin faydaları

Tek tıkla alanında uzman ve güvenilir firmalar ile size özel indirimli fiyatlardan çalışabilirsiniz.

Devamını oku

Online mağazanız için desteğe mi ihtiyacınız var?

E-ticaret yaparken iş ortaklarınızın desteğini yanınızda hissedin.

İş ortaklarınız

Kampanyalar

IdeaSoft'lu olmanın avantajını hayatınızın her alanında hissetmeniz ve kullanabilmeniz için size özel iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Kategoride yer alan kampanyaları inceleyebilir, hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ödeme sistemleri

Sanal POS için bankalara tek tek başvurmanıza gerek yok. Alternatif ödeme sistemleri sayesinde 48 saat içerisinde 8 farklı bankanın sanal POS’una sahip olabilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ürün ve site yönetimi

E-ticaret sitenizin yönetimi için yeterli zaman ve iş gücünüz yoksa alanında uzman firmalardan yardım alabilirsiniz. Sitenizdeki; ürün yükleme, açıklama yazısı girme, sosyal medya yönetimi, arama motoru reklamcılığı, blog yönetimi vb. tüm süreçleri profesyonel bir ekibin yönetmesini sağlayabilirsiniz.

SEO ajansları

Arama motoru optimizasyonu (SEO) sayesinde organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir, müşteri sayınızı ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Site içi (on-page) ve site dışı (off-page) SEO çalışmalarınızı işinin uzmanlarına teslim edebilirsiniz.

Dijital reklam ajansları

Yeni müşteriler kazanmak için arama motoru reklamlarını (SEM) kullanabilirsiniz. Profesyonel reklam danışmanlığı, dijital reklam stratejinizin belirlenmesi ve uygulanması konularında iş ortaklarınızdan yardım alabilirsiniz.

Sosyal medya ajansları

E-ticaret sitenizin sosyal medya hesaplarının yönetimi için iş ortaklarınızdan yardım alabilirsiniz. Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest gibi hesaplarınızın profesyonel yönetimi, sosyal medya reklamları, içerik üretimi, influencer marketing vb. konularda destek alabilir, etkileşimi yüksek hesaplara sahip olabilirsiniz.

360° yönetim ajansları

E-ticaret sitenizin (SEO, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Grafik Tasarım ve Site Özelleştirme, Ürün ve İçerik Yönetimi) gibi tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm konularda tek bir profesyonel ekipten uzman desteği alabilirsiniz.

Şirket kuruluşu ve markalaşma

E-ticarette başlangıçta yapmanız gereken şirket kurma, marka tescili, patent alımı gibi konularda uzman iş ortaklarımızdan destek alabilir, markalaşma yolundaki ilk adımı atabilirsiniz.

E-Arşiv & E-Fatura çözümleri

Faturalandırma işlemlerinizi dijitale taşıyarak E-Arşiv ve E-Fatura süreçlerinizi yönetebilir, işletmenizi dijital dönüşüme entegre etmek için uzmanlardan destek alabilirsiniz.

Kart saklama uygulaması

Kart saklama uygulamaları, müşterilerinizin kart bilgisini güvenli bir ortamda saklayıp alışverişlerinde ödemelerini daha hızlı yapmalarını sağlar. Böylece sitenizdeki ödeme adımlarını kısaltabilir, müşterilerinize daha rahat alışveriş yapma imkanı sunabilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonları

Amazon, GittiGidiyor, Hepsiburada, n11 gibi pazaryerleri ile e-ticaret sitenizi birkaç adımda entegre edebilirsiniz. Ürünlerinizi pazaryerlerinde sergileyerek satış potansiyelinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. E-ticaret sitenizdeki fiyat, stok, ürün bilgisi güncellemelerinizi pazaryerlerindeki dükkanınıza otomatik aktarabilirsiniz.

Dijital iletişim

Toplu e-mail, canlı destek, SMS ve sanal santral hizmetleri sunan iş ortaklarınızın yardımıyla müşterilerinizle dijital iletişimi kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Entegre çalışan altyapımız sayesinde alanında uzman firmalarla hiç vakit kaybetmeden çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kargo ve lojistik

IdeaSoft altyapısı ile uyumlu çalışan kargo entegrasyonları sayesinde sipariş bilgilerinizi çalıştığınız kargo firmasına hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Şipariş durumlarını otomatize eden kargo entegrasyonları ile müşterilerinizi siparişleri hakkında bilgilendirebilir, daha hızlı kargo çıkışı yapabilir, indirimli kargo fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Bankalar

E-ticaret sitenizin ödeme altyapısı için bankalarla çalışmak istiyorsanız, tek tek banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan E-ticaret Çözüm Merkezi’nden başvurunuzu banka genel müdürlüklerine iletebilir ve sanal POS başvurunuzun en hızlı şekilde değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf ajansları

Her açıdan çekilmiş dikkat çekici profesyonel fotoğraflar, müşteride güven algısı oluşturup satışlarınızı artırır. E-ticaret sitenizde satacağınız ürünlerin yüksek kaliteli fotoğraflarının çekilmesini istiyorsanız bu kategorideki iş ortaklarınıza başvurabilirsiniz.

Geliştirici araçlar

E-ticaret sitenizde ihtiyaç duyacağınız rakip ve pazar analizi, segmentasyon ve kişiselleştirme, takip ve raporlama, profesyonel tercüme gibi hizmetler için alanında uzman firmalar ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Mobil geliştiriciler

Mobil uygulamalar, telefonlardaki web tarayıcılara göre daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar. Rahat kullanımlı ve etkileyici mobil uygulamalar, yüksek dönüşüm oranı ve sepet değeri sağlar. Siz de online mağazanızın IdeaSoft e-ticaret altyapısı ile %100 uyumlu çalışan mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz.

ERP & CRM & muhasebe entegrasyonları

IdeaSoft API entegrasyonu ile verilerinizi; muhasebe, CRM veya ERP programlarınız ile eşleştirebilirsiniz. Online mağazanızdaki fiyat ve stok bilgilerinizi kullandığınız ERP programına gönderebilirsiniz. CRM’nize otomatik üye aktarımları yaparak kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Faturalandırma süreçlerinizi muhasebe programınız üzerinden yönetebilirsiniz.

IdeaSoft
çözüm ortağı olun

Bugüne kadar 30.000+ firma tarafından
tercih edilen e-ticaret ekosisteminde yerinizi alın.

Detaylı Bilgi İçin Arayın