Oripak

Oripak Hakkında

2014 yılında kurulan Oripak firması, ürünlerinizin taşıma esnasında zarar görmesini engelleyen Havalı Ambalaj'lar üreterek, lojistik süreçlerinizi iyileştirmektedir. Sektördeki kargo firmaları ile de çalışan Oripak, üretmiş olduğu ambalajlar sayesinde, gıda ve elektronik başta olmak üzere e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren birçok firmanın ürünlerinin herhangi bir hasara uğramadan son kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor.

Kullanım Alanları ve Faydaları

E-ticaret sektöründe siparişin zamanında ulaşması kadar, herhangi bir hasara uğramadan son kullanıcıya ulaşması da çok önemlidir. Hasara uğramış ürünler e-ticaret firmalarını direkt zarara uğratmasının dışında, hem müşteri memnuniyetsizliği yaratmakta hem de tekrarlı siparişlerinizin önüne geçerek dolaylı yoldan işletmenizi zarara uğratmaktadır.

Havalı Ambalaj ürünleri, eski paketleme sistemlerini bir kenara bırakarak paketlemede yeni bir dönem açmıştır. Sunulan HAVALI AMBALAJ ürünleri ile koli, strafor, balonlu naylon vb. tüm malzeme maliyetlerinizden ve işçilik maliyetlerinizden kurtularak, tüm kargo gönderimlerinizi hasar riskini sıfırlayan ambalajlarımızla çok daha ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Özellikle hassas ürünlerin taşıma esnasındaki zarar görme oranı günümüzde çok yüksekte olup ne yazık ki müşteri şikayetlerine ve müşteriyi kaybetmenize neden olabiliyor. HAVALI AMBALAJ, tüm hassas ve kırılabilir ürünler için, olabilecek tüm darbelere karşı etrafını hava ile sararak koruyan harika bir ambalajlama ürünle müşterilerinize ürünlerinizin hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Cam şişe içindeki zeytinyağı, soslar, alkollü/alkolsüz tüm sıvı ürünler, kavanoz içinde bal, reçel gibi her türlü gıda ürünleri ile cep telefonundan tablet ve notebook’lara, küçük ev aletlerinden LCD TV’lere, çini, porselen ürünler ve tüm kırılabilir hediyelik eşyalara kadar tüm hassas kırılabilir ürünlerinizde HAVALI AMBALAJ ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

  • Kullanım öncesi, hava ile doldurulmadan sadece bir dosya kağıdı kadar yer kaplar. Stoklama alanından kaybı ortadan kaldırır.
  • Tüm koli, strafor, balonlu naylon, eperatör maliyetlerinden sizi kurtarır. Sadece HAVALI AMBALAJ ürününün içine ürününüzü koyup gönderebilirsiniz.
  • Paketleme süresini minimuma getirir, zaman ve işgücü kazandırır.
  • Çizilmeden, sarsılmadan, darbelerden koruyan patentli sistemi vardır. Hava barlarından biri patlasa bile diğerleri etkilenmez. Koruma devam eder.
  • Geri dönüşümlü olması, kullanım sonrası dönüşüm ve ayrışma son derece kolaydır.
IdeaSoft Müşterilerine Özel Toplu Fiyatlar Üzerinden %20 İNDİRİM!

Oripak Havalı Ambalaj Çözümlerimiz

Her sektörün farklı ihtiyaçları için en üst kalitede film ile %100 kendi üretimimiz olan çözümlerdir.

Gıda Çözümlerimiz: Her tip kavanoz, şişe, pet ürünleriniz için kırdırmaz darbe koruyuculu havalı ambalajlarımız.

Elektronik Çözümlerimiz: Cep telefonu, tablet, notebook ve her türlü elektronik için koruyucu havalı ambalajlarımız.

Perakende Çözümlerimiz: Dezenfektan, yumuşatıcı, yüzey temizleyici, kimyasal ürünler, deterjanlar için havalı ambalaj çözümlerimiz.

Hediyelik Çözümlerimiz: Seramik, cam, kil ürünler, çini, çeyiz takımı, heykel, tablo, çerçeve çözümlerimiz.

Özel Çözümlerimiz: Kargo ambalajı, araba yedek parça, temperli camlar, her tür büyük ürüne özel çözümlerimiz.

Nasıl Başvururum?

Eğer sizinde ürünleriniz kırılabilir ve hassas ürünler ise, kargolama sürecinde teslimatını %100 hasarsız bir şekilde müşterilerinize ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak istiyorsanız "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu Oripak firmasına iletebilirsiniz.Daha sonra müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek ürün detayları ile ilgili bilgi verip yardımcı olacaklardır.

Firma bilgileri
  • Kategori: Kargo ve Lojistik
  • Firma Adı: Oripak
  • Şehir: İstanbul
  • Minimum Sipariş Adedi: 500
Ekran görüntüleri