Oripak

Firma Bilgileri
oripak.com
500
Adet Başı
İstanbul
Screenshots

Oripak Hakkında

2014 yılında kurulan Oripak firması, ürünlerinizin taşıma esnasında zarar görmesini engelleyen Havalı Ambalajlar üreterek, lojistik süreçlerinizi iyileştirmektedir. Sektördeki kargo firmaları ile de çalışan Oripak, üretmiş olduğu ambalajlar sayesinde gıda ve elektronik başta olmak üzere e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren birçok firmanın ürünlerini herhangi bir hasara uğramadan son kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor.

Fayda ve Avantajları

E-ticaret sektöründe siparişin zamanında ulaşması kadar, herhangi bir hasara uğramadan son kullanıcıya ulaşması da çok önemlidir. Hasara uğramış ürünler e-ticaret firmalarını direkt zarara uğratmasının dışında, hem müşteri memnuniyetsizliği yaratmakta hem de tekrarlı siparişlerinizin önüne geçerek dolaylı yoldan işletmenizi zarara uğratmaktadır.

Havalı Ambalaj ürünleri, eski paketleme sistemlerini bir kenara bırakarak paketlemede yeni bir dönem açmıştır. Sadece Türkiye’de değil dünyaya da ilk defa sunulan AIRPACK hava korumalı ambalaj ürünleri ile koli, strafor, balonlu naylon vb. tüm malzeme maliyetlerinizden ve işçilik maliyetlerinizden kurtularak, tüm kargo gönderimlerinizi hasar riskini sıfırlayan ambalajlarla çok daha ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Özellikle hassas ürünlerin taşıma esnasındaki zarar görme oranı günümüzde çok yüksekte olup ne yazık ki müşteri şikayetlerine ve müşteriyi kaybetmenize neden olabiliyor. Airpack Havalı Ambalaj, tüm hassas ve kırılabilir ürünler için olabilecek tüm darbelere karşı etrafını hava ile sararak koruyan harika bir ambalajlama ürünle müşterilerinize ürünlerinizi hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Cam şişe içindeki zeytinyağı, soslar, alkollü/alkolsüz tüm sıvı ürünler; kavanoz içinde bal, reçel gibi her türlü gıda ürünleri ile cep telefonundan tablet ve notebooklara, küçük ev aletlerinden LCD TV’lere; çini, porselen ürünler ve tüm kırılabilir hediyelik eşyalara kadar tüm ürünlerinizde Airpack ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

 • Kullanım öncesi, hava ile doldurulmadan sadece bir dosya kağıdı kadar yer kaplar. Stoklama alanından kaybı ortadan kaldırır.
 • Tüm koli, strafor, balonlu naylon, seperatör maliyetlerinden sizi kurtarır. Sadece Airpack'in içine ürününüzü koyup gönderebilirsiniz.
 • Paketleme süresini minimuma indirir, zaman ve işgücü kazandırır.
 • Çizilmeden, sarsılmadan, darbelerden koruyan patentli sistemi vardır. Hava barların biri patlasa bile diğerleri etkilenmez, koruma devam eder.
 • Geri dönüşümlü olması kullanım sonrası dönüşüm ve ayrışma noktasında son derece kolaylık sağlar. ISO 14001 ve 9001 sertifikalıdır.
 • Oripak AIRPACK Ürünler

  AIRPACK 1:

  Iphone 11 Pro dahil tüm marka ve model akıllı cep telefonları; 330 grama kadar kavanoz ürünler, hafıza kartları, gözlük, saat, ilaç, medikal ürünler, tüm küçük elektronik cihazlar...

  AIRPACK 2:

  Alt ve üst kısımlar içeri doğru katlanabilir. 7 inç olan tüm tabletler, modem cihazları, fotoğraf objektifleri, parfüm ve hediyelik ürünler, cam eşyalar, 330 gramdan 1.200 grama kadar kavanozdaki bal, reçel gibi tüm gıda maddeleri

  AIRPACK 3:

  10 inç’e kadar tüm tablet ve notebooklar, DSLR, manuel fotoğraf makineleri, çerçeve, tabak şeklinde hediyelik eşyalar ve antikalar

  AIRPACK Tek Şişe:

  15 inç’e kadar tüm Notebooklar, çapı 27 cm’ye kadar tabaklar, kanvas, resim ve tablolar, tüm küçük ev aletleri, DVD player gibi elektronik ürünler, 5 litreye kadar teneke içindeki ürünler

  AIRPACK Tek Şişe:

  1 litreye kadar tüm şişe içindeki zeytinyağı, alkollü/alkolsüz ürünler

  AIRPACK 3’lü Şişe:

  500 ml ve 1 litreye kadar tüm şişe içindeki zeytinyağı, alkollü/alkolsüz ürünleriniz için ikili kullanım ile 6’lı şişe şeklinde gönderim yapılabilir.

  AIRPACK 6’lı Kavanoz:

  1.200 grama kadar tüm kavanoz içindeki ürünler için 6’lı veya 12’li koliye gerek olmadan ya da koli ile taşımayı tercih ettiğinizde bunu hem kolay hem de dayanıklı hale getirecek pratik çözüm. Kolisiz kullanılabilir, üst üste ürün istiflenebilir.

  Nasıl Başvururum?

  Eğer sizin de ürünleriniz kırılabilir ve hassas ürünler ise kargolama sürecinde teslimatını %100 hasarsız bir şekilde müşterilerinize ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak istiyorsanız yukarıdaki "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu Oripak firmasına iletebilirsiniz. oripak müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek ürün detayları ile ilgili bilgi verip yardımcı olacaklardır.