Oripak

Oripak Hakkında

2014 yılında kurulan Oripak firması,ürünlerinizin taşıma esnasında zarar görmesini engelleyen Havalı Ambalaj'lar üreterek,lojistik süreçlerinizi iyileştirmektedir.Sektördeki kargo firmaları ile de çalışan Oripak,üretmiş olduğu ambalajlar sayesinde,gıda ve elektronik başta olmak üzere e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren bir çok firmanın ürünlerini her hangi bir hasara uğramadan son kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor.

Kullanım Alanları ve Faydaları

E-ticaret sektöründe siparişin zamanında ulaşması kadar,her hangi bir hasara uğramadan son kullanıcıya ulaşması da çok önemlidir.Hasara uğramış ürünler e-ticaret firmalarını direkt zarara uğratmasının dışında ,hem müşteri memnuniyetsizliği yaratmakta hem de tekrarlı siparişlerinizin önüne geçerek dolaylı yoldan işletmenizi zarara uğratmaktadır.

Havalı Ambalaj ürünleri,eski paketleme sistemlerini bir kenara bırakarak paketlemede yeni bir dönem açmıştır.Sadece Türkiye’de değil dünyaya da ilk defa sunulan AIRPACK hava korumalı ambalaj ürünleri ile koli, strafor, balonlu naylon vb. tüm malzeme maliyetlerinizden ve işçilik maliyetlerinizden kurtularak, tüm kargo gönderimlerinizi hasar riskini sıfırlayan ambalajlarımızla çok daha ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Özellikle hassas ürünlerin taşıma esnasındaki zarar görme oranı günümüzde çok yüksekte olup ne yazık ki müşteri şikayetlerine ve müşteriyi kaybetmenize neden olabiliyor.Airpack Havalı Ambalaj, tüm hassas ve kırılabilir ürünler için,olabilecek tüm darbelere karşı etrafını hava ile sararak koruyan harika bir ambalajlama ürünle müşterilerinize ürünlerinizi hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Cam şişe içindeki zeytinyağı,soslar,alkollü/alkolsüz tüm sıvı ürünler,kavanoz içinde bal,reçel gibi her türlü gıda ürünleri ile cep telefonundan tablet ve notebook’lara,küçük ev aletlerinden LCD TV’lere,çini, porselen ürünler ve tüm kırılabilir hediyelik eşyalara kadar tüm hassas kırılabilir ürünlerinizde Airpack ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

 • Kullanım öncesi,hava ile doldurulmadan sadece bir dosya kağıdı kadar yer kaplar.Stoklama alanından kaybı ortadan kaldırır.
 • Tüm koli,strafor,balonlu naylon,eperatör maliyetlerinden sizi kurtarır.Sadece Airpack ürününün içine ürününüzü koyup gönderebilirsiniz.
 • Paketleme süresini minimuma getirir,zaman ve işgücü kazandırır.
 • Çizilmeden,sarsılmadan,darbelerden koruyan patentli sistemi vardır.Hava barların biri patlasa bile diğerleri etkilenmez.Koruma devam eder.
 • Geri dönüşümlü olması,kullanım sonrası dönüşüm ve ayrışma son derece kolaydır.ISO 14001 ve 9001 sertifikalıdır.
 • Oripak AIRPACK Ürünler

  AIRPACK 1:Iphone 6 Plus dahil tüm marka, model akıllı cep telefonları, 330 gr.’a kadar kavanoz ürünler, hafıza kartları, numaralı veya güneş gözlükleri, saat, ilaç, medikal ürünler, tüm küçük elektronik cihazlar.

  AIRPACK 2:Alt ve üst kısımlar içeri doğru katlanabilir.7 inç olan tüm tabletler,modem cihazları,fotoğraf objektifleri,parfüm ve hediyelik ürünler,cam eşyalar,330 gr’dan 1.200 gr’a kadar tüm kavanozdaki gıda maddeleri(bal, reçel vs.)

  AIRPACK 3:10 inç’e kadar tüm tablet ve notebooklar,DSLR,Manuel fotoğraf makineleri, çerçeve,tabak şeklinde hediyelik eşyalar ve antikalar.

  AIRPACK TEK ŞİŞE:15 inç’e kadar notebooklar,çapı 27 cm’ye kadar tabaklar,kanvas,resim ve tablolar,tüm küçük ev aletleri,dvd player vb elektronik ürünler,5 Lt‘ye kadar teneke içindeki ürünler.

  AIRPACK TEK ŞİŞE:1 Lt’ye kadar tüm şişe içindeki zeytinyağı,alkollü/alkolsüz ürünleriniz için

  AIRPACK 3’LÜ ŞİŞE:Hem 500 ml hem de 1 Lt’ye kadar tüm şişe içindeki zeytinyağı, alkollü/alkolsüz ürünleriniz için, İkili kullanım ile 6’lı ŞİŞE şeklinde gönderim yapılabilir.

  AIRPACK 6’LI KAVANOZ:1.200 gr‘a kadar tüm kavanoz içindeki ürünler için 6’lı veya iki adet kullanılarak 12’li hiç koli kullanmadan veya kolilerinizle taşımanızı hem ultra kolay hem de dayanıklı hale getirecek pratik çözüm. Kolisiz kullanılabilir, üst üste ürün istiflenebilir.

  Nasıl Başvururum?

  Eğer sizinde ürünleriniz kırılabilir ve hassas ürünler ise, kargolama sürecinde teslimatını %100 hasarsız bir şekilde müşterilerinize ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak istiyorsanız yukarıdaki "başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu Oripak firmasına iletebilirsiniz.Daha sonra müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek ürün detayları ile ilgili bilgi verip yardımcı olacaklardır.

  Firma bilgileri
  • Kategori: Kargo ve Lojistik
  • Firma Adı: Oripak
  • Şehir: İstanbul
  • Minimum Sipariş Adedi: 500
  Ekran görüntüleri
  E-ticareti Ücretsiz Deneyin