Arya Patent

Arya Patent Hakkında

Arya Patent, 2013 yılından itibaren müvekkillerine hizmet vermekte olan Türk Patent Kurumu kayıtlı bir vekillik firmasıdır. İşinde deneyimli ve uzman kadrosuyla değerlerinizi korumak asıl öncelikleri olup, gizlilik esasıyla hizmet vermek en önemli ilkeleri olarak belirlemişlerdir.

Arya Patent, sadece tescil işlemlerinde değil ihracat desteklerinde de beklentilerinize cevap verecek diğer tüm patent firmalarından farklı bir yapılanmayla hizmet sağlamaktadır.

IdeaSoft & Arya Patent İşbirliğinin Fayda ve Avantajları

Arya Patent, IdeaSoft müşterilerinin marka, patent tescili ve yapacakları dijital pazarlama faaliyetlerinde alacakları teşvikler gibi bir çok konuda destek sağlamaktadır.

Deneyimli vekil kadrosu ile IdeaSoft müşterilerinin çıkacağı e-ticaret yolculuğunda, sunacağı analizler ve araştırmalar ile markaların neler yapması gerektiğini ortaya çıkararak daha sonradan oluşacak olumsuzlukların önüne geçmekte ve markalara her konuda destek sağlamaktadır.

Arya Patent Hizmet Alanları

 • Marka Tescili: Bir işletmenin mal ve hizmetlerini diğer işletmelerden ayıran işaretlerin tümü markayı oluşturur.Bu işaret bir renk, bir ses, bir harf, bir şekil ve ya bir kelime olabilir.Marka tescili ise bu ayırt edici unsurun, Türk Patent Kurumu nezdinde gerçekleştirilen işlemle tüm Türkiye çapında korunması anlamını taşımaktadır.
 • Yurtdışı Marka Tescili: Özellikle ihracat yapan ya da ihracatı hedefleyen şahıs ve şirketlerin yaptırması gereken bir işlem olup, hedef pazarın yer aldığı ülkelerde gerçekleştirilen, ülkelerin kanunlarına uygun şekilde yürütülen bir işlemdir. Arya Patent danışmanları sadece marka başvurunuzu yapmakla kalmayıp bu süreçlerin evrak ve yönetimini de sizin adınıza sağlayarak destekten yararlanmanıza aracılık eder.
 • Patent: Patent teknikte uygulanabilir olan buluşlara verilen addır. Bir buluşun patent sayılabilmesi için bazı kriterleri taşıması zorunludur. Başvuru konusu buluş, dünyanın herhangi bir yerinde kamuya sunulmamış olmalı, var olan teknikten bir ileri adımda yerini sağlaması ve sadece düşüncede kalmayarak teknik olarak uygulanabilecek olması gerekmektedir.
 • Nasıl Başvururum?

  Deneyimli vekil kadrosu ile markanızın tescil süreçlerini profesyonel ve güvenilir bir şekilde yönetmek istiyorsanız "Hemen Başvur" butonu üzerinden hızlıca başvurunuzu iletebilirsiniz. Sonrasında Arya Patent müşteri temsilcileri sizlerle 24 saat içerisinde iletişime geçeceklerdir.

  Firma bilgileri
  • Hizmet: Marka & Patent Tescili
  • Web Sitesi: aryapatent.com
  • Şehir: İstanbul
  Ekran görüntüleri
  E-ticareti Ücretsiz Deneyin