smpl.

smpl. Hakkında

İşinizi büyütmenize ve müşteri sadakati sağlamanıza yardımcı olan omni-channel büyüme yönetimi platformudur. smpl.'in web sitelerinde kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi ve UX optimizasyonu çözümleri ile dönüşüm oranlarınızda %20 ve ortalama sepet tutarlarında %33'e varan artış sağlayın.

smpl., müşterilerinin web sitelerini ziyaret eden ancak herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden çıkış yapmak isteyen ya da daha önce web sitelerini ziyaret etmiş ve belirli ürünlere ilgi gösterdiği bilinen ziyaretçilerine doğru zamanda doğru iletişimi sunmalarını sağlayan bir pazarlama otomasyonu platformudur. Esnek çözüm yapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre kampanya geliştiren ve A/B test dahilinde sürekli iyileştirmeyi hedefleyen bir yapıda çalışmakta olan smpl.; müşterilerinin dönüşüm oranı, ortalama sepet tutarı, tekrar satın alma oranı gibi KPI'larda yüksek oranda iyileştirmeler sağlamaktadır. smpl. farklı sektörlerde yer alan firmalara hizmet vermekte ve İş Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Avansas, Türknet, Onedio, Reebok, Ramsey, Kip ve Koçtaş gibi markalara uzun süredir hizmet vermektedir.

Entegrasyon

IT ekiplerinize yük olmadan, sadece 5 dakikada e-ticaret sitenizi smpl. ile entegre ederek ziyaretçilerinize kişiye özel digital deneyimler sunmaya başlayabilir ve A/B testler ile UX (Kullanıcı Deneyimi) optimizasyonu yaparak kullanıcı etkileşimini artırabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Web, mobil ve uygulamalar üzerinden hizmet veren tüm e-ticaret firmaları smpl. ile kolayca entegre olarak kişiye özel dijital pazarlama deneyimleri sunarak dönüşüm oranlarını optimize edebilirler. Kullanım Alanlarında yer alan tüm başlıklar birer modül olarak satılmakta ve ayrı ayrı satın alınabilmektedir.

Web Kişiselleştirme

Müşteri odaklı pazarlama stratejileriyle dijital müşterilerinize gerçek zamanlı olarak ulaşın.

Web Push Bildirimleri

Site dışındaki ziyaretçilerinizin dönüşüm potansiyelinizi kullanıcıları segmentleyerek anlık veya planlı web push bildirimleriyle hızlandırın.

Kişiselleştirilmiş Ürün Önerisi Widget

Sitenize gelen bir ziyaretçinin davranışlarına ve ziyaretçi verisine dayalı olarak kişiye özel ürün önerisi kampanyaları oluşturabilirsiniz.

Beden Tablosu Widget

Kullanıcılara kendi ölçülerini girerek doğru bedeni belirten gelişmiş ve kategori bazında özelleştirilebilen beden tablosu widget sayesinde ürün iadelerini %25’e varan oranlarda azaltabilirsiniz.

URL Kısaltıcı

URL kısaltma servisi ile kullanıcılarla olan iletişiminizde uzun linkler yerine kişiye özel kısaltılmış linkler ile içerik düzenlemesi yapabilir, spam ve virüslere karşı koruma sağlayabilirsiniz.

A/B/n Testi & Optimizasyon

A/B ve çok değişkenli testlerle ziyaretçileriniz için müşteri odaklı temas noktaları oluşturun ve ideal dijital deneyimler yaşatın.

Gelişmiş Ziyaretçi Segmentasyonu

Kullanıcıların sitenizde daha önce ve canlı olarak yaptıkları hareketlere ve aldıkları aksiyonlara göre ziyaretçi segmentasyonu yapabilir ve bu segmentlere göre pazarlama aksiyonları alarak etkileşim oranlarını artırabilirsiniz.

Akıllı Tavsiye Motoru

Veriyle desteklenen ürün & içerik tavsiyeleriyle gerçek zamanlı etkileşimler yaratabilirsiniz.

Fayda ve Avantajları

smpl. ile şirketler;

  • Pazarlama bütçelerini optimize edebilir, dönüşüm oranlarını ve satışları artırabilirler.
  • Tek bir platformdan kullanıma hazır ziyaretçi verilerine ve ihtiyaç duydukları segmentlere ulaşabilir, hızlıca kişiye özel pazarlama kampanyaları gerçekleştirebilirler.
  • Web, mobil ve uygulamalar üzerinden kişiye özel deneyimler sunarak dönüşüm oranlarını ve müşteri sadakatını artırabilirler.
  • Müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında gerçek zamanlı mesajlarla müşterilerine kişiye özel digital deneyimler sunabilirler.

Pazarlama kampanyaları için A/B/n testleri gerçekleştirerek müşteri deneyimini optimize etmeye odaklanabilirler.

Nasıl Başvururum?

smpl. ile görüşmek ve daha detaylı bilgi almak için ''Hemen Başvur'' butonuna tıklayarak başvurunuzu gönderebilirsiniz. Başvurunuz iletildikten sonra smpl. temsilcileri kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Firma bilgileri
  • Web Site: hellosmpl.com
  • Minimum Proje Fiyatı: 1.599 TL + KDV
  • Ücretlendirme Şekli: Aylık
  • Şehir: İstanbul
Ekran görüntüleri