Paraşüt

Paraşüt Hakkında

Paraşüt, Türkiye ekonomisinin büyük bir bölümünü oluşturan küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal verilerini daha verimli yönetmeleri için geliştirilen web tabanlı bir ön muhasebe programıdır. Kısa sürede yerel pazarda en çok konuşulan markalardan biri haline gelmeyi başarmış, Avrupa’nın ilk 100 ve Türkiye’nin en popüler 10 start-up şirketi arasında yer almıştır.

Kullanım Alanları

Paraşüt, ön muhasebe yönetimini geleneksel yöntemlerin ötesine taşıyarak, kullanımı basit, ölçeklenebilir ve yeni özelliklerin eklenebildiği bir platform haline getirmiştir. SaaS (hizmet olarak yazılım) modeliyle hizmet veren kurulum gerektirmeyen bulut tabanlı yapısı sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmelerin herhangi bir sunucu, kurulum veya eğitim masrafı yapmadan, işletme giderlerini önemli ölçüde azaltmasına ve bu tasarrufu rekabetçi fiyatlara veya Ar-Ge çalışmalarına yansıtmasına olanak tanır.

E-ticaretin hızla yaygınlaştığı günümüzde küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomideki önemi gittikçe artmaktadır. Paraşüt de KOBİ'lere ön muhasebe anlamında gereken profesyonel desteği sağlayan bir yazılım sunmaktadır. Paraşüt, sunduğu e-fatura ve CRM entegrasyonu hizmetleriyle de e-ticaret operasyonu kuracak işletmelerin ön muhasebe süreçlerini daha zahmetsiz ve entegre bir hale getirmelerine yardımcı olmaktadır. Küçük işletmelerin kendi muhasebelerini, hatta CRM’ini buluttan yönetmesine izin veren Paraşüt ön muhasebe ve fatura programını içermektedir.

IdeaSoft & Paraşüt Anlaşması

Paraşüt Entegrasyonun fiyatı KDV dahil 3.750 TL'dir. Entegrasyonun detaylarına IdeaSoft App Store üzerinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Eğer Paraşüt müşterisiyseniz; yalnızca entegrasyon ücretini ödeyerek entegrasyonu kullanabilir, ön muhasebe ve e-ticaret operasyonlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Avantaj ve Faydaları

 • Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini sağlar.
 • Paraşüt kullanmak için saatlerce eğitim almanız gerekmez. Kullanımı basit olmakla birlikte ön muhasebe işlerinizi yürütürken, temel muhasebeyi de öğrenirsiniz.
 • Zaman tasarrufu sağlar. İster bilgisayarınızdan ister akıllı telefonunuzdan, kolayca işlem yaparak, finansal verilerinizi kontrol edebilirsiniz. Maillerinizi kontrol eder gibi sisteme her yerden giriş yapmanıza imkan sağlar.
 • Paraşüt ile ön muhasebe kayıtları tutulabilir, bilanço denkleştirilebilir, fatura görüntülenebilir, fatura çıktısı alınabilir, telefondan e-fatura gönderilebilir ve tek ekranda kolayca nakit akışı takip edilebilir.
 • Bankacılık ve online ödeme çözümleri sunan sistemlere de entegre edilebilir.
 • Pazaryerlerindeki alışveriş faturaları otomatik olarak Paraşüt'e aktarılıp kesilebilir.
 • E-Fatura müşterilerinin faturalarını Paraşüt otomatik olarak oluşturur. Bu faturalar müşterilerin e-posta adreslerine gönderilebilir. Ayrıca e-posta adreslerine kendinizi ekleyerek e-postası gönderilen faturaları, PDF olarak sınırsız süreyle saklayabilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

IdeaSoft müşterilerine özel fiyatıyla Paraşüt’ü almak ve ön muhasebe operasyonlarınızı kolaylaştırmak isterseniz "Hemen Başvur" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Başvurunuzu iletmeniz durumunda Paraşüt süreç danışmanları en kısa zamanda sizinle iletişime geçecek ve indirimli fiyatlar hakkında bilgi verecektir.

Firma bilgileri
 • Web Sitesi: parasut.com
 • Hizmet: Ön Muhasebe Programı
 • Ücretlendirme Şekli: Yıllık
 • Şehir: İstanbul
Ekran görüntüleri