PayTR

PayTR Hakkında

2009 yılında Türk Mühendisler tarafından kurulan ve TCMB tarafından yetkilendirilmiş bir ödeme kuruluşu olan PayTR; 12 yıllık sektör tecrübesi, ileri teknoloji altyapısı ve deneyimli personeli ile 50 binin üzerinde işyerine sanal POS, sahtecilik önleme (fraud koruma), linkle ödeme, B2B tahsilat, tek tıkla ödeme (kart saklama), pazar yeri (market place), mobil POS, abonelik yöntemi hizmetleri sunmaktadır.

2021 yılında Türkiye’nin en büyük özel sermaye fonu Actera Group ile yatırım ortaklık anlaşması imzalayan PayTR; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu kararıyla faaliyet izni kapsamını da genişletilerek elektronik para ihracı faaliyetlerini de sunmaya başladı.


PayTR'ın Avantajları


2 Saatte Ücretsiz Sanal POS ve Uygun Oranlar

Artık tüm bankalara teker teker Sanal POS başvurusu yapmak zorunda değilsiniz. PayTR Sanal POS ve ek ödeme kanallarının hızlı ve kolay IdeaSoft entegrasyonu ile, tüm bankaların Sanal Posu üzerinden, yerli ve yabancı tüm kart ailelerinden ödeme almaya başlayabilirsiniz. Ayrıca; PayTR ile yıllık aidat, işlem & kurulum ve verimsizlik ücreti vb. ücretler geride kaldı. Ücretsiz PayTR Sanal POS ve sadece Size Özel En Uygun Oranlarımız ile kazancınızı arttırmanızı sağlıyoruz. Komisyon oranı iş modelinize ve aylık cironuza göre yapılacak değerlendirme sonucu belirlenir.

Ertesi Gün Ödeme

Eğer bir PayTR üye işyeriyseniz; tahsilat için günlerce beklemek zorunda kalmaz, nakit akışınızda rahat bir nefes alırsınız. Çünkü tek çekim veya taksitli işlem fark etmeksizin, ödemelerinizi Ertesi İş Günü hesabınıza yatırıyoruz. Dilerseniz valörlü ödeme seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.

Alternatif Ödeme Kanalları

Müşterileriniz kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödemenin yanı sıra, banka kartları, ön ödemeli kartlar, BKM Express, Masterpass ve VISA Card on File ile de ödemelerini tamamlayabilir, puanlarını alışverişlerde kullanabilirler. PayTR'ın anlaşmalı olduğu ödeme kanallarına ait kredi kartlarına taksit yapabilir veya banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz.

Online Üyelik ve Aktivasyon

PayTR üyesi olmak çok kolay! PayTR'da başvuru, inceleme/onay, tekliflendirme, sözleşme vb. üyelik için gerekli süreçlerin tümünü online olarak gerçekleştiriyor ve işinizi kolaylaştırıyoruz. Online süreçlerimizi yöneten tecrübeli ekibimiz sayesinde başvurunuz ardından hızlıca tüm kart ailelerinden ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Sahtecilik Önleme ve Kart Güvenliği

SSL sertifikalı sayfalarımız ve PCI-DSS uyumluluğumuz, yapay zeka tabanlı Sahtecilik & Fraud Önleme hizmetlerimiz, uzman risk ekiplerimiz ve gelişmiş altyapımız ile; ödeme güvenliğinizi garanti ediyor, mağazanız ve müşterilerinizin 7 gün 24 saat güvende olmasını sağlıyoruz.

Modern ve Mobil Uyumlu Ödeme Sayfası

PayTR ödeme sayfalarının tasarımını dilediğiniz şekilde özelleştirebilir, mobil uyumlu ödeme sayfalarımız sayesinde platform bağımsız ödeme alabilirsiniz.

paytr-avantajlar-ikonlar

Nasıl Başvururum?

PayTR ile görüşmek ve daha detaylı bilgi almak için "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu anlık olarak PayTR’a gönderebilirsiniz. Başvurunuz iletildikten sonra PayTR müşteri temsilcileri en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Evraklarınızı online yükleyip başvurunuzu tamamlamanız halinde ücretsiz Sanal POS’unuz ile 2 saat içinde ödeme almaya başlayabilir ve ertesi iş günü ödemelerinizi çekebilirsiniz.

Firma bilgileri
  • Firma Adı: PayTR
  • Web Sitesi: paytr.com
  • Kategori: Ödeme Sistemleri
  • Ödeme: Ertesi İş Günü
Ekran görüntüleri