Tosla İşim

Tosla İşim Hakkında

Tosla İşim, %100 Akbank iştiraki olan Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. markasıdır. 


Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. 19 Şubat 2018 tarihinde 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ve buna bağlı olarak çıkarılan sair ikincil düzenlemeler kapsamında ödeme hizmetleri sunmak ve elektronik para ihraç etmek üzere kurulmuştur. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 4 Ekim 2018 tarih ve 8027 sayılı Kurul Kararı ile ödeme hizmetleri sunmak ve elektronik para ihraç etmek üzere elektronik para kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni almış olup, 15 Haziran 2019 tarihi itibariyle faaliyete geçmiştir.


AKÖde, Tosla İşim ürünleriyle teknolojiyi merkezine alarak e-ticarette ödemenin her aşamasını hem alıcılar hem de satıcılar için kolaylaştırma hedefiyle çalışmalarına başlamıştır. AKÖde, e-ticaret dünyasında yer alan hem kurumsal hem de bireysel satıcılara güvenli, hızlı ve kesintisiz ödeme altyapısı sunarak yenilikçi ürünlerle Finansal Teknoloji Ekosistemine katkı sağlamak vizyonu ile geliştirmelerine devam etmektedir.


tosla

Cebin, işin ve senin için Tosla!

Tosla İşim ile işletmeni tanıyor, ihtiyaçlarını anlıyoruz ve işletmene en uygun ödeme çözümünü sunmak için çalışıyoruz. 


Tosla İşim Sanal POS, ürün veya hizmetlerinin internet satışını yaparken e-ticaret sitesi üzerinden kredi veya banka kartı ile ödeme alma altyapısı sunar. Sanal POS ile e-ticaret ödemelerini tek ekranda güvenli ve kolayca alırsın. 


Tosla İşim ile işlerini kolayla! 

Sanal POS’la ayrıcalıklar seni bekliyor. 
İşlem ücreti YOK
Ciro taahhüdü YOK
Aylık/aylık kira bedeli YOK

IdeaSoft & Tosla İşim İş Birliği ile IdeaSoft panelin üzerinden Tosla İşim’e hızlıca entegre olabilir, işletmene özel avantajlı fiyatlarla çalışma fırsatı yakalayabilirsin.


Sadece 3 adımda kolayca başvur, aynı gün ödeme almaya başla

Tamamen dijital başvuru sayesinde Tosla İşim üyesi ol, bilgi ve belgelerini kolayca yükleyerek başvurunu tamamla, sözleşmeni e-imzalayarak satışa başla.


Tosla İşim ile tek entegrasyon yeter

Tosla İşim, e-ticaret sitene kolayca entegre edilerek, ödeme işine yardımcı olur. Sitende sepetini onaylayarak ödeme adımına gelen müşterilerin ekrandan ayrılmadan hızlı, güvenli ve taksit seçenekleriyle ödemelerini tamamlar.


12 aya varan taksit seçeneğiyle ödeme almak çok kolay Müşterilerine anlaşmalı bankalardan en uygun komisyon oranlarıyla Axess, Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Bankkart, Advantage ve Sağlam Kart kredi kartlarına sunacağın 12 aya varan taksit imkanları Tosla İşim’de!


Sanal POS’la birlikte Link ile Ödeme’yi de kullan

Sanal POS’u kullanmaya başlayarak, Link ile Ödeme ürününe de sahip olursun. İstediğin anda, dilediğin yer ve platformda tek bir linkle kolayca ödeme alırsın.


Müşterilerine alternatif ödeme yöntemleri sun

Kredi ile Ödeme Geçidi ürünümüzle tek entegrasyonla müşterilerine alışveriş esnasında kredi fırsatları sun, onlar ödeme ihtiyacına en uygun krediyi seçsin, 36 aya kadar vadeyle siparişini versin.


Tüm işlemler tek panelde

Tosla İşim’de kullanıcı dostu arayüz ile tüm işlemlerini kolayca yapabilirsin. İade ve sipariş iptallerini yönetebilir, eklediğin alt kullanıcılar sayesinde çalışanlarına belirlediğin yetki ve sorumlulukları verebilirsin.


Tosla İşim ile işletmeni cebinde taşı

Tosla İşim mobil uygulaması içinden tüm işlemlerini takip edebilir, ödeme linki oluşturabilir, iptal ve iade taleplerini gerçekleştirebilirsin. İş yeri bilgilerini ve çalışma koşullarını görüntüleyerek, limit bilgilerini kolayca takip edebilirsin.


Detaylı rapor ve analizlerle işletmeni takip et

Tosla İşim’de tek panelden tüm işlemlerini takip edebilirsin. İşlemlerine ait raporları, POS takibini ve analizleri inceleyerek, işletmen için önemli detayları görüntüleyebilirsin.Tosla İşim’de güvenli ödeme sistemleriyle sahteciliğin önüne geç

Merkez Bankası lisanslı bir kuruluş olarak, sahip olduğumuz PCI-DSS sertifikası ve uzman Fraud kadromuzla ödemelerin güvenliğini sağlıyoruz.


Tosla İşim tüm desteğiyle yanında

Tosla İşim dünyasına giriş yaptığın ilk andan itibaren tüm sorularını yanıtlamak için buradayız. Başvuru süreci dahil olmak üzere tüm soruların için tosla.com adresinde yer alan ‘’Destek’’ sayfasından cevap bulabilir, 0850 444 08 67 numaralı destek hattından ya da posdestek@tosla.com adresinden bize ulaşabilirsin.Nasıl Başvururum?

Tosla İşim’e başvurmak için Hemen Başvur butonuna tıkla, tamamen dijital başvuru süreciyle bilgilerini doldur ve belgelerini kolayca yükleyerek başvurunu tamamla. Başvurunu hemen değerlendirerek seni bilgilendirelim. Tek entegrasyonla işletmene ait tüm ihtiyaçları karşıla. Tosla İşim’de Sanal POS’la tüm banka ve kredi kartlarından 7/24 ödeme almanın, anlaşmalı kartlara 12 aya varan taksit seçeneği sunmanın kolaylığını yakala.


Firma bilgileri
  • Geliştirici: AKÖde
  • Web Sitesi: isim.tosla.com
  • Şehir: İstanbul
  • Kullanıcı: 50.000+