Hakkımızda

IdeaSoft 2005 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

Ekibimiz ve ofislerimiz

IdeaSoft Libadiye Genel Merkez binamız ve GOSB Teknopark AR-GE Şubemiz olmak üzere toplam 2 ofisten oluşmaktadır. 120+ E-ticaret tutkunu ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmaktayız.

 IdeaSoft Ailesi

Ödül ve başarılarımız

Her yıl Deloitte tarafından resmi mali raporlara göre düzenlenen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği yarışmada 6 sene üst üste yer almıştır. TEPAV Türkiye 100, Bilişim 500 ve birçok etkinlikte de ödül almıştır. Basın bültenlerimizi ve basında yer alan IdeaSoft haberlerini görmek için lütfen tıklayınız.

 Ödül ve Başarılarımız

E-ticaret yazılımı alanında sektör lideri IdeaSoft, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında ikinci kez yerini aldı.

 Ödül ve Başarılarımız

İş ve kariyer fırsatlarımız

Yazılım, tasarım, satış, finans ve diğer birçok departmanımızdaki iş ve kariyer fırsatlarımıza göz atabilirsiniz. Staj başvurularınızı da bu bölümden yapabilirsiniz. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.