Hemen ücretsiz deneyin!

IdeaSoft e-ticaret paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin.

2005'ten bu yana
35.000+ işletme
e-ticarette

IdeaSoft ile kazandı!

Gücümüzü 35.000+ e-ticaret sitesine sağladığımız hizmetten alıyor, her geçen gün birlikte büyümeye devam ediyoruz.

e-ticaret sitenizi oluşturun

E-ticaret sitenizi açın

IdeaSoft’un gelişmiş özellikleri ile ürünlerinizi kolayca sitenizde satışa hazır hale getirin.

yeni müşteriler kazanın

Yeni müşteriler kazanın

Sadece kendi mağazanız ile sınırlı kalmayın, e-ticaret ile milyonlarca müşteriye kapılarınızı açın.

işleri büyütün

İşinizi büyütün

Sürekli büyüyen e-ticaret pazarında siz de yerinizi alın. Satışlarınızı artırarak cironuzu katlayın.

IdeaSoft ile kazananlar neler söylüyor?

E-ticarete başlamak için IdeaSoft'u tercih eden müşterilerimiz kullanıcı deneyimlerini bizlerle paylaştılar.

Ozzies Logo
Sokak Sihirbazı Logo
Kar Spor Logo
Misafirliq Logo
Trek Logo
Koleksiyon Logo

E-ticareti
yaparak öğrendim

Kokoreççilik benim rahmetli babamın mesleği. Genetiğimize işlemiş, ana karnından kokoreççi olarak doğmuşuz. Ben o kutunun içerisinde yalnızca bir ürünü değil, babamın hikayesini, yılların tecrübesini de satıyorum.

Pandemi başladığında afalladık. Telefonla siparişe başladım. Bir sipariş geldi, maşallah. Normalden fazla. İş çığrından çıktı, 24 saat çalıştık.

O sırada IdeaSoft ile konuştuk ve bir e-ticaret sitesi kurduk. Şu anda millet mest oluyor. Kokoreçte bir numaraydın, e-ticarette de bir numara oldun diyorlar. Türkiye'nin 81 iline kokoreç satıyorum. Hatta geçen yurtdışına gitti ürünüm, e-ihracat bile yaptım. Kokoreç eşittir Ozzie's ise, e-ticaret eşittir IdeaSoft.

Oğuzhan Sayı - ozzieskokorec.com

Ozzie's Kokoreç referans videosu

E-ticarette
doğru tercih IdeaSoft

Gerçek sihir insanın kendine inanmasıdır. Ve siz kendinize inanırsanız kurduğunuz tüm hayalleri gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret sitesi kurarken en büyük amacımız Türkiye'deki insanların kaliteli ve uygun fiyatlı ilizyon malzemelerine rahatça ulaşmasını sağlamak oldu. E-ticaret paketlerini incelerken ince eleyip sık dokuduk ve bu işin en doğrusu olan IdeaSoft'u tercih ettik. Şimdi 7'den 70'e herkes e-ticaret sitemizden alışveriş yapıyor.

Biz e-ticaret nasıl yapılır diye düşünürken IdeaSoft işimizi aşırı kolaylaştırdı. Bize sağladıkları rahatlık ve 7/24 teknik destek, sürecin iplik gibi çözülmesini sağladı.

Kıvanç ve Burak - sokaksihirbazi.com

Kıvanç ve Burak referans videosu

İşimize en uygun
e-ticaret yazılımı

Misafirliq, evde davet vermeyi kolaylaştırmak için temiz, güvenilir, çok lezzetli yemekler yapan bir çözüm olma düşüncesiyle ortaya çıktı.

Online catering sistemimiz için IdeaSoft ile çok güzel bir birliktelik yakaladık. E-ticaret sitemizden menülerimizi, hazırladığımız yemeklerimizi görebiliyor, ek hizmet alabiliyorsunuz.

IdeaSoft'un sağladığı kullanışlı e-ticaret altyapısı işimizi kolaylaştırdı. E-ticaret eğitimleri ile bize yol gösterdiler. Fiyat performans dengesi için hazır e-ticaret paketi kullanmaya karar veren herkese IdeaSoft'u öneriyorum.

Ceylan Kendir & Tuğçe Erkaya - misafirliq.com

Misafirliq referans videosu

İhtiyacımızı sadece
IdeaSoft karşıladı

Kar Spor olarak kayak, snowboard ve outdoor sporlarına yönelik hizmet vermekteyiz. Amacımız herkesin doğa sporlarıyla buluşabilmesi.

Dünya değişti, müşteriye ulaşma şekli değişti, ticaretin şekli değişti. Biz de teknolojiye adapte olup e-ticarete başladık. Bir çok e-ticaret altyapısını denedik, bizim ihtiyacımızı sadece IdeaSoft karşılayabildi. IdeaSoft ile enerjimizi e-ticaret sitemizdeki sorunlara harcamadan işimizi büyütmeye yoğunlaşabildik.

IdeaSoft bize e-ticaret yazılımını kurup, artık kalanı sizde gibi bir yaklaşımda bulunmadı. Her bilmediğimiz noktada bize yardım ettiler, e-ticaret sitesi daha da güzel olsun diye öneriler ile geldiler. Aldığımız hizmetten gayet memnunuz.

Sami Alaftarlıgil - karspor.com.tr

Kar Spor referans videosu

Kullanıcı dostu
e-ticaret altyapısı

Koleksiyon Mobilya 1972 yılında Ankara'da kuruldu. Tasarımcılar ve iç mimarlar ile çalışılarak mobilyadan aksesuara kadar pek çok ürünü hem tasarlamakta hem de üretmekteyiz.

Tüm müşterilerimize erişebilmek için IdeaSoft'u tercih ettik. E-ticaret entegrasyonları karar vermemizde önemli oldu. Çok hızlı çözüm sunmaları ve beklentilerimize doğru cevap verdikleri için iş birliğimiz bugünlere geldi.

Stok yönetimi ve takibi, üye yönetimi, mailing yönetimi, raporlama ve istatistikler, belirli dönemlerde oluşturduğumuz kampanya yönetimi, SEO ve sosyal medya çalışmaları kullanıcı dostu IdeaSoft e-ticaret altyapısı sayesinde rahatlıkla yapılıyor.

Esra Silek - koleksiyononline.com

Koleksiyon Mobilya referans videosu

Tüm dünya
e-ticaret sitemizi övüyor

1959'da dedemin kurduğu firmada üçüncü jenerasyonum. İnşallah oğlum da işimizi devralacak. İthalat ile başladık, 20 yıldır da Trek markasını Türkiye'ye getiriyorum.

Dünyanın en iyi bisiklet markası olan Trek için Türkiye'de en iyi e-ticaret altyapısı olarak karşımıza tek seçenek çıktı. Biz e-ticaret sitesinde önce ürünü çok iyi tanıtmak, arkasından işi ticarete dönüştürmek istedik. IdeaSoft da bize özel bir tasarım hazırladı. Şu anda hangi marka ve modelimiz var diye bakmak için bile online mağazamızı kontrol ediyoruz.

Her sene Amerika'da toplantılar olur, son üç dört senedir örnek site olarak Trek Türkiye'nin e-ticaret sitesini açıp gösterirler. Bütün dünya IdeaSoft'un sitesini görüyor. E-ticaret sitemiz mağazamızdan daha güzel görünüyor.

Sami Koen - alatin.com.tr

Trek Türkiye referans videosu

Sıkça sorulan sorular

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile ilgili merak edilip,
sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

IdeaSoft, şirketlerin e-ticaret sitelerini kurmalarını sağlayarak internet üzerinden satış yapmalarını mümkün kılan bir altyapı sağlayıcısıdır. 2005 yılından bu yana e-ticaret sektörüne girmek isteyen firmalara destek veren IdeaSoft, 35.000’i aşkın müşteriye sahiptir.
E-ticaret, temelde internet üzerinden mal ya da hizmet satışlarını kapsayan bir iş modelidir. Bu alanda başarılı olmak için pek çok detaya özen göstermeniz, müşterilerinizin her mecradan kolayca kullanabileceği, zengin ama pratik bir sistem oluşturmanız gerekir. IdeaSoft, bu alandaki tüm beklentilerinizi eksiksiz şekilde karşıladığı için e-ticaretin diğer adı olarak anılmayı hak eder.
IdeaSoft, şirketlerin e-ticaret sektöründe faaliyet gösterirken ihtiyaç duyduklarını tüm hizmetleri sunar. Tasarımdan güvenliğe, müşterilere özel e-ticaret eğitimlerinden farklı ödeme sistemlerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Bu nedenle dijital dünyada satış yaparak gelirlerinizi artırmak ve ticari faaliyetlerinizi çağın gereklilikleriyle birleştirmek istiyorsanız IdeaSoft’un e-ticaret altyapılarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
IdeaSoft e-ticaret altyapıları, birçok önemli avantajı beraberinde getirir. Farklı aşamalarla tek tek uğraşmadan anahtar teslim bir e-ticaret sitesine kavuşmak, IdeaSoft’un vadettiği en önemli fırsatlardandır. Kullanıma hazır tasarımlar arasından seçim yapma, sitelerin mobil cihazlara uyumlu olması ve özel anlaşmalı kargo fiyatları da bu avantajlar arasında sayılabilir.
IdeaSoft, son derece güvenilir bir servis sağlayıcıdır. Bağımsız denetimler sonucunda kazandığı ISO 10002, ISO 20000-1, ISO 22301 ve ISO 27001 belgeleri, IdeaSoft’un kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlar.
IdeaSoft; en çok tercih edilen, geniş kullanıcı kitlesine sahip tüm pazar yerleriyle entegre edilebilir. Trendyol, Hepsiburada, n11.com, Amazon, ÇiçekSepeti ve PttAVM gibi platformlardaki mağazalarınızla IdeaSoft altyapılı e-ticaret sitenizi kolayca eşleştirebilirsiniz.
Başka bir altyapı kullanan ya da kendi yazılımınız üzerine kurulu e-ticaret sitelerinizi IdeaSoft’a rahatça taşıyabilirsiniz.