E-ticaret çözüm merkezi hakkında

image

E-ticaret
çözüm merkezi
nedir?

E-ticaret Çözüm Merkezi, e-ticaret yaparken ihtiyaç duyulabilecek hizmetleri içeren bir bilgi ve başvuru platformudur. Çözüm merkezinde, alanında uzman onlarca resmi çözüm ortağı bulunmaktadır. IdeaSoft müşterileri bu platform üzerinden çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgiye erişebilir, hiç vakit kaybetmeden doğrudan iletişim kurabilir.

image

E-ticaret
çözüm merkezi
nasıl çalışır?

IdeaSoft müşterileri, E-ticaret Çözüm Merkezi aracılığı ile hizmet almak istedikleri çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgiye erişebilir. Müşteriler, çalışmak istedikleri firmalara başvuru yaptıkları zaman IdeaSoft müşteri kimlikleri çözüm ortağına iletilir. Başvuru yapılan çözüm ortağı IdeaSoft müşterisi ile hizmet kapsamı hakkında konuşmak için iletişime geçer.

image

E-ticaret
çözüm merkezinin
faydaları nelerdir?

IdeaSoft müşterileri, E-ticaret Çözüm Merkezi sayesinde ihtiyaç duydukları hizmeti almak için tüm firmalar ile tek tek görüşmek zorunda kalmaz. Alanında uzman, güvenilir partner firmalar hakkında detaylı bilgiye erişip, hizmet almak için hızlıca başvuru yapabilirler. Çözüm ortaklarının IdeaSoft müşterilerine özel sunduğu indirimli fiyatlardan faydalanırlar.

IdeaSoft
çözüm ortağı olun

Bugüne kadar 30.000+ firma tarafından
tercih edilen e-ticaret ekosisteminde yerinizi alın.