iyzico "Anında Sanal POS"

IdeaSoft & iyzico Temmuz Ayı Sanal POS Kampanyası

IdeaSoft e-ticaret sitende iyzico Sanal POS ile aylık veya yıllık herhangi bir ücret ödemeden, %0.79'dan başlayan komisyon oranlarından faydalanabilirsiniz.

Kampanya 11 Ağustos 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak için "Hemen Başvur" butonu üzerinden başvurularınızı iletebilir, özel görüşme talep edebilirsiniz.

iyzico Hakkında

iyzico, 2013’te farklı büyüklüklerdeki şirketlere e-ticaret dünyasında sanal POS hizmeti ve yapay zeka tabanlı ödeme teknolojileri sunmak amacıyla kuruldu. Basit ve güvenli platformu ile karmaşık ödeme alma süreçlerini kolaylaştıran iyzico, kısa süre içerisinde binlerce şirketin dijitalleşmesine katkı sağlayarak büyük başarılara imza attı ve 2019 yılında dünya ödeme devi PayU tarafından satın alındı. iyzico, bu güçlü yapıyla birlikte şirketlere sunduğu hizmetlerin yanı sıra finansal hizmetleri demokratikleştirmek ve herkes için ulaşabilir kılmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. iyzico; geliştirdiği kolay, erişilebilir ve yenilikçi teknolojilerle internet alışverişlerini hem tüketiciler hem de satıcılar için kolaylaştırmaya devam ediyor.

Anında Sanal POS ile Saniyeler İçinde Ödeme Almaya Başlayın

iyzico ve IdeaSoft iş birliği ile tamamen dijital ortamda, yalnızca IdeaSoft paneliniz üzerinden tek tıkla sanal POS’unuza anında sahip olabilecek ve Axess, World, Bonus, CardFinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kart aileleriyle hemen ödeme almaya başlayabileceksiniz.
Fayda ve Avantajları

  • iyzico ve IdeaSoft iş birliği ile Axess, World, Bonus, CardFinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kart ailelerine taksitli satışlar yapabilir, tüm banka kartlarından ödeme alabilirsiniz. Üstelik hiçbir yıllık aidat veya sabit ücret ödemenize gerek yok!
  • Yapay zeka tabanlı üstün iyzico teknolojileri Dynamic 3DS, Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi ve Sahtecilik Önleme Sistemi ile ödemelerinizin başarı oranı artacak ve daha fazla kazanacaksınız.
  • Müşterilerimize sunduğumuz teknolojik alt yapı ve destek hizmetiyle satışlarınızı arttıracaksınız.
  • iyzico teknolojisi ile ödemelerinizi Dolar, Euro, Sterlin, Ruble, Japon Yeni ve Norveç Kronu olarak alabilecek ve dünyanın dört bir yanına satış yapabileceksiniz.
  • 7/24 hizmet veren destek servise istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz.
  • 70.000’den fazla iyzico üye iş yeri, yalnızca birbirlerine özel avantajlar sunuyorlar ve ayrıcalıklı bir kulüp oluşturuyorlar. Siz de iyzico üye iş yeri olarak tüm bu avantajlardan yararlanabileceksiniz.
  • iyzico ile Öde sayesinde bankacılık hizmeti almayan milyonlarca potansiyel müşterinize alternatif ödeme yöntemleri sunarak kazancınızı artırabilirsiniz.
  • Bugüne kadar 3 milyondan fazla tüketicinin tercih ettiği iyzico Korumalı Alışveriş ile güven problemi ortadan kalkıyor.

Nasıl Başvururum?

iyzico Sanal POS başvurunuzu “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak yapabilir veya IdeaSoft panelinden iyzico sekmesine tıklayarak iyzico’nun Anında Sanal POS hizmeti sayesinde, saniyeler içerisinde kaydınızı oluşturarak siteniz üzerinden satış yapmaya güvenle, hızlı ve kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

Firma bilgileri
Ekran görüntüleri