İyzico "Anında Sanal Pos"

İyzico "Anında Sanal Pos"

Firma Bilgileri
0216 599 01 00
info@iyzico.com
www.iyzico.com
3000+
Screenshots

iyzico Hakkında

iyzico, aralarında dünya devlerinin de bulunduğu 37.000’den fazla kurumsal ve bireysel üye iş yerine ödeme altyapısı hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir. Sunduğu yapay zeka tabanlı teknolojiler ve alternatif ödeme yöntemleriyle üye iş yerlerinin satışlarını artırmasına yardımcı olan iyzico, ödeme sistemleri sektörünün lideri konumunda bulunuyor.

Anında Sanal POS ile Saniyeler İçinde Ödeme Almaya Başlayın

iyzico ve IdeaSoft iş birliği ile tamamen dijital ortamda, yalnızca ideasoft paneliniz üzerinden tek tıkla sanal POS’unuza anında sahip olacak ve Axess, Word, Bonus, CardFinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kart aileleriyle sitenizden hemen ödeme almaya başlayabileceksiniz. İşte her şey bu kadar kolay! Siz de şimdi iyzico-IdeaSoft entegrasyonuyla dünya devlerinin arasında yerinizi alın, müşterilerinize daha iyi bir ödeme deneyimi sunun ve daha kolay ve hızlı kazanın.

Kullanım Alanları

E-ticaret dünyasında her 100 ödemeden 83’ü, kredi ve banka kartlarıyla yapılıyor. Bu sebeple e-ticaret dünyasındaki markaların sanal POS kullanımı da kaçınılmaz bir hale geliyor. Bu noktada markaların farklı bankaların POS hizmetleri için ayrı ayrı süreçleri yönetmesi ve farklı ücretler ödemesi, büyük bir iş yükü anlamına geliyor. Ancak iyzico, sunduğu hizmetle tüm bu problemleri ortadan kaldırıyor.

Fayda Ve Avantajları

  • iyzico ve IdeaSoft iş birliği ile Axess, Word, Bonus, CardFinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kart ailelerine taksitli satışlar yapabilir, tüm banka kartlarından ödeme alabilirsiniz. Üstelik hiçbir yıllık aidat veya sabit ücret ödemenize gerek yok!
  • Yapay zeka tabanlı üstün iyzico teknolojileri Dynamic 3DS, Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi ve Sahtecilik Önleme Sistemi ile ödemelerinizin başarı oranı artacak ve daha fazla kazanacaksınız.
  • Müşterilerimize sunduğumuz teknolojik altyapı ve destek hizmetiyle satışlarınızı artıracaksınız.
  • iyzico teknolojisi ile ödemelerinizi Dolar, Euro, Sterlin, Ruble, Japon Yeni ve Norveç Kronu olarak alabilecek ve dünyanın dört bir yanına satış yapabileceksiniz.
  • 7/24 hizmet veren destek servisimizle her zaman yanınızda olacağız.
  • 37,000’den fazla iyzico üye iş yeri, yalnızca birbirlerine özel avantajlar sunuyorlar ve ayrıcalıklı bir kulüp oluşturuyorlar. Siz de iyzico üye iş yeri olarak tüm bu avantajlardan yararlanabileceksiniz.
  • Nasıl Başvururum?

    iyzico Sanal POS başvurunuzu yukarıda iyzico logosunun altında bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak yapabilir veya IdeaSoft panelinden iyzico sekmesine tıklayarak iyzico’nun Anında Sanal POS hizmeti sayesinde, saniyeler içerisinde kaydınızı oluşturarak siteniz üzerinden satış yapmaya güvenle, hızlı ve kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.