İyzico "Anında Sanal Pos"

İyzico "Anında Sanal Pos"

Firma Bilgileri
0216 599 01 00
info@iyzico.com
www.iyzico.com
3000+
Screenshots

İyzico Hakkında

iyzico, hız ve verimlilik üzerine tasarlanmış olan bir ödeme hizmeti platformudur. Uluslararası düzeyde 7500’ün üzerinde üye işyeri sayısıyla, kurulduğu günden bu yana e-ticaret şirketlerinin ödeme sistemlerini, hızlı entegrasyon ve güvenli donanım hizmetiyle bir adım öteye taşımaya devam ediyor.

Bugüne kadar IFC, Endeavor, Speedinvest ve 212 Ventures gibi önemli yatırım kuruluşlarından aldıkları yatırımlarla çok büyük bir yol kateden iyzico, yarattığı katma değerli çözümlerle ekosistemin en güvenilir ve en çok tercih edilen şirketlerinden biri haline geldi.

Kullanım Alanları

Türkiye’de banka ve kredi kartlarındaki kullanım oranlarının yüksek olması, e-ticaret alanında faaliyet gösteren firmalar için sanal POS kullanımını kaçınılmaz kılıyor.Online ticaret yapan firmaların her 100 siparişinden 83’nün ödemesi çeşitli kredi kartları ile yapılmakta. Bir tüketici ortalama 3 farklı bankanın kredi kartını kullanmakta. Bu noktada, e-ticaret firmaları her banka ile ayrı ayrı anlaşmak, her sanal POS için ayrı süreç yönetmek ve yıllık ücretler ödemek durumunda kalıyor. Her POS üzerinden geçen işlemlerin farklı yönetim panellerinden kontrol ediliyor olması da ayrı zorluk yaratıyor.

Anında Sanal Pos Nedir?

iyzico ve IdeaSoft işbirliği sayesinde oturduğunuz yerden, hiç uğraşmadan, sadece kontrol panelinize girerek tek tıkla 6 Bankanın Sanal Pos’una anında sahip olabilecek ve ödeme almaya başlayabileceksiniz. Ideasoft’un sunmuş olduğu yazılımı kullanmaya başladığınız andan itibaren e-ticaret siteniz iyzico ile entegre olacak, müşterilerinize kolay, hızlı ve güvenli bir ödeme süreci sunacak ve bankalar ile ayrı ayrı anlaşmaya gerek kalmadan kredi kartıyla ödeme alabileceksiniz.

Fayda Ve Avantajları

 • Yıllık aidat ve üyelik ücreti ödemezsiniz.
 • Bankalara başvuru yapmak ve her POS için ayrı sürece girmeden, tek başvuru ile 6 farklı bankanın sanal POS'una anında sahip olabilirsiniz
 • Amerikan Doları, İngiliz Sterlini, Euro ve İran Riyali ile ödeme alabilirsiniz.Desteklediği para birimleri ile farklı ödeme kabul edebilir, dünyanın her yerine satış yapabilirsiniz.
 • 6 farklı bankaya ait kredi kartlarından güvenli bir şekilde taksitli veya tek çekim ile ödeme alabilirsiniz (Word,Axess,Bonus,Maximum,Paraf ve Card Finans).
 • Facebook sayfanız varsa, ödemelerinizi Facebook Messenger üzerinden alabilirsiniz.
 • iyzico’nun tüm hizmetleri dünya çapında en çok tercih edilen güvenlik standartları olan PCI-DSS sertifikalarına sahiptir. Böylece güvenlik endişesi yaşamazsınız.
 • Tüm kredi kartı siparişlerinin iptal ve iade süreçlerini tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz.
 • Sizinle aynı dili konuşan ekibi sayesinde hızlı bir şekilde destek alırsınız.
 • Nasıl Başvururum

  İyzico ile görüşmek ve daha detaylı bilgi almak için yukarıdaki başvur butonuna tıklayarak başvurunuzu anlık olarak İyzico’ya gönderebilirsiniz.Başvurunuz iletildikten sonra İyzico müşteri temsilcileri kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.Ya da IdeaSoft panelinizden İyzico sekmesine tıklayarak Pos'larınızı anında kurabilirsiniz.