UnoPlas

UnoPlastik Hakkında

UnoPlastik, ulusal ve uluslararası mağaza zincirleri, ilaç firmaları, kozmetik ve dermo kozmetik firmaları, çok uluslu şirketler ve uluslararası satın alma şirketlerine hizmet vermek amacıyla kurulan bir mağaza poşeti, kargo poşeti ve bez çanta üretim firmasıdır. 50 yıldır sektörde var olan bu firma günümüzde özel baskılı poşet sektöründe pazar lideri konumundadır.

E-ticaret sektöründe de Trendyol, Modanisa, Hepsiburada, Modagram, Çiçek Sepeti gibi sektörün öncü firmaları için kargo poşeti, mağaza poşeti ve bez çanta üreten firma, marka bilinirliğini arttırmak isteyen ve kendi tasarımlarıyla gönderim yapmak isteyen KOBİ'lere de özel fiyatlarla hizmet vermektedir.


Kullanım Alanları ve Yararları

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmaların, sürdürülebilir satış stratejisi oluşturabilmek ve sadık müşteriler yaratmak için en çok dikkat etmeleri gereken alanlardan biri de kargo ve lojistik faaliyetlerdir. Özenle hazırlamış olduğunuz ürünleri, aynı özenle müşterinize ulaştırmak ve markanıza ait bir paketin içerisinde göndermek, son kullanıcının algısı açısından oldukça önemlidir.

Müşterilere daha kaliteli hizmet sunmak ve daha akılda kalıcı bir etki bırakmak adına birçok online alışveriş sitesi, üzerinde kendi markalarının, renklerinin ve sloganlarının yer aldığı kargo poşetleriyle gönderim yapmaktadır.

Siz de UnoPlastik firmasının hazırladığı, markanızın baskılı olduğu kargo poşetleri sayesinde müşterilerinize ürünlerinizi ulaştırarak rakipleriniz ile aranızdaki özen farkını gösterebilir ve güven algısı oluşturabilirsiniz.


UnoPlastik & IdeaSoft İş Birliği

UnoPlastik IdeaSoft müşterilerine özel %20 indirim fırsatı sunuyor.
Enlem(cm) Boy(cm) Kapak(cm) Kalınlık Hammadde En Az Üretim Miktarı Özellik Toplam Fiyat IdeaSoft Müşterilerine Özel
32 45 4 45mic LDPE 15.000 adet Cepsiz 3.300 TL 2.800 TL
32 45 4 45mic LDPE 15.000 adet Fatura Cepli 3.600 TL 3.000 TL
50 52 4 45mic LDPE 15.000 adet Cepsiz 4.680 TL 3.900 TL
50 52 4 45mic LDPE 15.000 adet Fatura Cepli 5.400 TL 4.500 TL

Not:

  • Klişe bedeli, çıkacak tasarıma göre belirlenecektir.

Nasıl Başvururum?

Siz de UnoPlastik firması tarafından hazırlanan kendi markanızın basılı olduğu poşetlerle ürünlerinizi müşterilere ulaştırarak hem reklamınızı yapabilir hem de müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz. Başvurunuzu "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak talebinizi karşı tarafa iletebilirsiniz. Daha sonra en kısa sürede UnoPlastik müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek detaylı bilgi vereceklerdir.

Firma bilgileri
  • Kategori: Kargo ve Lojistik
  • Firma Adı: Uno Plastik
  • Şehir: İstanbul
  • Minimum Sipariş Adedi: 10.000 Adet
Ekran görüntüleri