Gardrops Komisyon Oranları ve Koşulları

Yazar: Ferad Osman Sali
Güncellenme Tarihi: 28.12.2023
Gardrops Komisyon Oranları ve Koşulları

Elinizdeki fazla eşyalardan bir an önce kurtulmak istiyorsanız, Gardrops uygulamasını kullanarak satış yapmaya başlayabilirsiniz. Gardrops, ikinci el eşya ve kıyafet satışı için tasarlanan pratik bir uygulama. Bu uygulama sayesinde, dolabınızdaki ve evinizdeki fazla eşyaları, ihtiyacı olan kişilere uygun fiyatla ulaştırabilirsiniz. Kazanç sağlamak, ihtiyaçlarınızı yenilemek için siz de Gardrops uygulamasını yükleyerek hemen ilk kazancınız için şansınızı deneyebilirsiniz.

İkinci el ve esnaf satış uygulamalarında, her bir ürün için komisyon bedeli kesilmektedir. Peki, Gardrops satışlar için komisyon ücreti talep ediyor mu?

Pek çok kişinin severek kullandığı Gardrops satış platformunun komisyon kurallarına, bu yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz. Hizmet bedeli ve komisyon oranları hakkında merak ettiklerinizi, ideasoft sizin için bir araya getirdi!

Hizmet Bedeli ve Komisyon Oranları

Gardrops’ta Komisyon Kesintisi Var Mı?

Gardrops kullanırken, alıcı ve satıcı için herhangi bir komisyon bedeli istenmez.

Bunun nedeni, ürünlerin satılması ve kişilerin ihtiyacını ekonomik şekilde karşılanmasına yardım etmektir. Bu sistem sayesinde, uygulama daha kolay büyür ve daha geniş kitleye hitap eder. Birçok satış uygulamasında, hizmet bedeline ek olarak kazançtan komisyon ücreti kesilirken Gardrops, kullanıcıları için komisyon kesintisi sunmaz. Bu nedenle, kazancınız olduğu gibi size kalır.

Gardrops’ta komisyon olmadığından, ürünleri daha kolay ve kısa sürede satma şansınız vardır. Anlaşmalı kargolardan gönderim yaparak, kurallara uygun şekilde satışlarınızdan kazanç sağlayabilirsiniz. Komisyon ücreti almayan Gardrops, ürün satışından hizmet bedeli talep etmektedir. Hizmet bedeli de, toplu satışlarda oldukça avantajlıdır.

Gardrops Komisyon Kesintisi

Gardrops Hizmet Bedeli Nedir?

Gardrops’un genişlemesi, gelişmesi ve daha iyi çalışmalar sunması için alıcıdan uygun rakamlar sınırında hizmet bedeli talep edilir. Hizmet bedeli de satışlar için eşit rakamlardadır. Ürün kategorisi ya da türü için farklı hizmet bedeli belirlenmemiştir.

  • Gardrops üzerinden satışı yapılan her ürün için, 200 TL’ye kadar 5.99 TL hizmet bedeli eklenir.
  • 201 TL ve üzeri satış gerçekleştiğinde, %9 oranında hizmet bedeli kesintisi yapılır.
  • Bu rakamların dışında, değişen ürünlere göre herhangi bir komisyon bedeli istenmemektedir.
  • Bestseller üyeler için hizmet bedeli koşulları sık sık güncellendiği için Gardrops ile iletişime geçmeniz önerilir.
  • Kazanç sağlamak, eşyalarınızı bir başkasına satmak için Gardrops’ta komisyon ödemesi yapmadan satış yapmaya başlayabilirsiniz.
  • %0 komisyondan faydalanıp satış yapmak istiyorsanız, uygulamanın telefonda güncel olarak kullanılması gerekmektedir.
  • Uzun süredir üye girişi yapmadıysanız, uygulamayı güncelleyip profil bilgilerinizi gözden geçirebilirsiniz.
Gardrops Hizmet Bedeli

Gardrops’ta Hangi Ürünleri Komisyon Ücreti Olmadan Satabilirsiniz?

İkinci el satışı destekleyen Gardrops uygulamasında, birçok kategoride ürün satışı mümkün. Yasal sınırlar içinde, uygulama kurallarına dikkat ederek yapacağınız her satış için komisyon ödemeden kazancınızı alabilirsiniz. Evinizdeki eşyaları rahatlatmak istiyorsanız, herkese hitap eden ürün çeşitliliğine ortak olabilirsiniz.

Giyim, ayakkabı, çanta, kozmetik ve aksesuar ana başlıkları altında birçok ürünün satışını Gardrops sayesinde yapabilirsiniz. Yazlık, kışlık, davet, spor giyim ürünlerini komisyon bedeli olmadan Gardrops ile satabilirsiniz.

Kadın, erkek ve çocuk kategorisine ekleyeceğiniz birçok ayakkabıyı yine aynı koşullar içinde Gardrops’ta satışa çıkarabilirsiniz. Her kombine hitap eden çantaları ve aksesuarları da komisyon ücreti olmadan Gardrops aracılığı ile satma şansınız var.

e-ticaret alanına adım atmak için siz de komisyon bedeli olmadan, güncel hizmet bedelini kabul ederek Gardrops ile satış yapmaya başlayabilirsiniz. Komisyon ücreti olmadığı gibi, anlaşmalı kargolar sayesinde ücretsiz kargolama avantajından da faydalanabilirsiniz. Böylece ikinci el satış alanında daha fazla tecrübe sahibi olabilirsiniz. Bu satışlarınız, sizi sonraki satış planlarınıza hazırlayacaktır.

Yakın zamanda kendi ürünlerinizi satmak ve daha geniş kitleye hitap etmek isterseniz, e-ticaret konusunda ideasoft ile güvenilir bir yola çıkabilirsiniz!

Gardrops Ürün Çeşitliliği

İlginizi Çekebilir:

E-Ticarete Başlamak İsteyenler İçin Yol Haritası

Yeni E-ihracat Destekleri Nelerdir? Amaçları Nelerdir?

Gümrük Tarife Cetveli Nedir? Neye Göre Belirlenir?

SWOT analizi nedir? Nasıl Yapılır? E-ticarette Swot Analizi Neden Önemlidir?

ideasoft monogram
IdeaSoft akıllı e-ticaret paketleri ile kendi e-ticaret sitenizi kurabilir, internetten satış yapabileceğiniz online mağazanızı açabilirsiniz. Hemen başvurarak 15 gün boyunca altyapımızı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
Ferad Osman Sali
Ferad Osman Sali

E-ticaret Danışmanı

Ferad Osman Sali, E-ticaret, SEO stratejileri ve dijital pazarlama konularında uzmanlaşmış deneyimli bir profesyoneldir. İstanbul Üniversitesi mezunu olan Sali, 12 yıldır SEO ve dijital pazarlama, 8 yıldır da e-ticaret alanlarında çalışmakta... Yazar hakkında detaylı bilgi
E-ticarete başlayın

Popüler Videolar

video1 Cevapsız Sorular
video2 E-ticaretle Büyüyenler - Nilmum.com.tr
video5 Etkileyici Marka İsmi Bulmak
video4 İnternet'te Ne Satılır?
video3 Instagram'da Satış
video3 E-ticaretle Büyüyenler