Paket Oluşturucu

Müşteri Menüsü
Paket Oluşturucu modülü ile kombin satmak istediğiniz ürünler için paket seçenekleri hazırlayabilir, bilgisayar ürünleri satıyorsanız daha önce sistemlerimizde olan pc toplama sihirbazına  benzer olarak kullanabilirsiniz. Hemen her sektörde paket oluşturucu sayesinde  farklı  kombinler hazırlanabilir.
 
Kampanya Yönetimi  > Paket Oluşturucu Menüsü altından Ekle butonuna tıklayarak örnek olarak haftanın kombini  başlıklı  bir paket oluşturalım.
 
 
Yeni paket oluştururken 1. aşamada paket adı belirlememiz gerekiyor.
 
Paket bağlantı adresi otomatik olarak paket adından üretilmektedir ancak dilerseniz Url adresini manuel olarak da  farklı belirleyebilirsiniz.  
 
Açıklama bölümüne oluşturduğumuz paketle ilgili kısa bir bilgi paylaşımı yapabiliriz.
 
Etiket Başlığı, anahtar kelime ve açıklama bölümü ise SEO için oluşturduğumuz paketle ilgili doldurmamız gereken  alandır.
 
 
2. Aşamada ise yeni başlık ekle butonunu tıklayarak oluşturacağımız paket için ürün yada kategori seçimi yapabiliriz.
 

Ürüne özel seçildiğinde birden çok ürün Id numarası yazılabilir, Kategoriye özel seçildiğinde ise tek bir kategori Id numarası yazılabilir.
Seçim Tipi çoğul seçildiğinde altına eklenen seçeneklerden  birden çok seçilebilir, Tekil seçilmişse eklenen seçeneklerden yalnızca biri seçilebilir olacaktır.

 
Kaydettiğimizde oluşturduğumuz paket için  bir Url adresi verilecektir bu Url adresini  de kopyalayarak  sitemizde istediğimiz bir alanda kullanabiliriz. Örneğin Blok Yönetiminden bir blok oluşturabilir yada Menü yönetiminden  menü olarak ekleyebiliriz. 
 
 
Bu linke tıkladığımızda oluşturduğumuz kombinle ilgili paket oluşturma sayfası açılacaktır.
 
 
Eklediğimiz ürünler eğer varyantlı ürünlerse ürünün varyant seçenekleri de bu  alanda gösterilip  seçilebilir olacaktır. 
 
Tüm alanlarda seçimi yaptığımızda Toplam Kdv dahil paket fiyatını  görebiliriz  ve sistemi sepete at butonunu tıkladığımızda seçilen ürünler alışveriş sepetine eklenmiş olacaktır.
 


Şu anda okuduğunuz makale

  • Paket Oluşturucu

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular