Hediye Çeki Yönetimi

Müşteri Menüsü
Bu bölümde daha önce oluşturulan çekleri görebilir, kim tarafından ne zaman oluşturulduğu, ne kadarlık bir indirim uygulanacağı gibi farklı bilgilerini görebilirsiniz.
Yeni bir çek kodu eklemek için Ekle butonuna basabilirsiniz. Karşınıza gelen hediye çeki ekleme alanı ile ilgili hazırladığımız yardım sayfası için buraya tıklayınız.
Bir çek kodunu Oluşturan sekmesi üzerinden kimin tarafından oluşturulduğunu görebilirsiniz. Eğer bir üye kazandığı puanlar ile bir hediye çeki oluşturmuş ise bu ekrandan görebilirsiniz. Eğer bir yönetici oluşturmuş ise hangi yönetici tarafından oluşturulduğunu da görebilirsiniz.
Bir hediye çekinin durumunu aktif,pasif yaparak değiştirmek için  simgeli durumu butonuna, çek kodunun ayarlarını değiştirmek için  simgeli düzenleme butonuna tıklayabilirsiniz.
Eğer o çek kodunu kimler, kaç kere kullanmış görmek isterseniz  simgeli butona, çek kodunu tamamen sistemden silmek için ise  simgeli sil butonuna tıklayabilirsiniz.
Oluşturulan hediye çekleri arama bölümünden çek koduna, kullanım tarih aralığına yada oluşturan bilgisine göre arama yapabilir, filtrelediğimiz hediye çeki bilgilerini excele aktarabiliriz.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Hediye Çeki Yönetimi

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular