İlçeler

Müşteri Menüsü
İlçeler sekmesinde Standart İlçeler ve Kişisel İlçeler olarak 2 alan bulunmaktadır. Default olarak tanımlı olan standart ilçelerdir. Bu alanda Türkiye'deki tüm illere ait ilçeler tanımlı olarak gelmektedir. Gönderim yapmak istemediğiniz ilçeleri buradan pasif yapabilirsiniz. Kişisel ilçeler bölümünde ise sizin belirleyeceğiniz iller için belirleyeceğiniz ilçeleri manuel olarak da ekleyebilirsiniz.
ilceler1
Hangi ilçe grubunun aktif olmasını istiyorsanız morbuton durum butonu aktif olarak seçebilirsiniz.
 

Standart İlçeler

Standart ilçeler grubu sistemde default olarak tanımlı olduğundan silme ve düzenleme işlemi bu grup içinde yapılamamaktadır. Standart ilçe grubu kullanılacaksa gönderim yapamadığınız ilçelerin durumunu pasif yapabilirsiniz.
ilceler2
Arama bölümünden bir ilçe ismi yazarak arama yapabilir yada bölge seçimi kısmından istediğiniz bir ilin ilçelerini listeyerek aktif/pasif kontrolü yapabilirsiniz.

Kişisel İlçeler

Kişissel ilçe grubu manuel olarak eklenen ilçelerin göstrildiği gruptur. Kişisel ilçe grubu kullanılacaksa bu bölümden belirleyeceğiniz ilçeleri ekleyebilirsiniz. Bu alandan eklenen ilçler üzerinde düzenleme yada silme işlemi de yapabilirsiniz.
ilceler3

İlçe ekleme

Ekle butonuna tıklayarak açılan pencerede ilçe ismini yazarak bağlı bulunduğu ili seçip kaydet butonuna tıklayabilirsiniz.
ilceler4
Kişisel ilçeler içinde düzenleme yada silme yapmak için ilgili ilçenin yanında yer alan duzenlebutonu(düzenleme) yada silbutonu(silme) butonlarını kullanabilirsiniz.
ilceler5

Şu anda okuduğunuz makale

  • İlçeler

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular