IdeaExport Fiyat Ayarları

Müşteri Menüsü

Fiyat ayarları düzenleme sayfasında istenilen ülkeler için farklı fiyat kuralları belirlenebilmektedir. Bir fiyat kuralı oluşturabilmek için Yeni Kural Oluştur butonuna tıklamamız gerekmektedir.Fiyat kuralları bölümünden kur bazlı veya seçtiğimiz ülke için fiyat kuralı oluşturulabilmektedir.


İlgili döviz kuru veya ülke seçimi yapıldıktan sonra değer adımında ayarlama yapılması gerekmektedir. Bu alanda yüzdesel veya sabit bir fiyat ayarlaması yapılabilmektedir.


Yapılan fiyat ayarlamalarının uygulanmasında ürün fiyatlarında artış(ekle) veya azaltma(çıkar) sağlanabilmektedir.Kısaca özetlemek gerekirse fiyat ayarlamaları belirli kur veya ülkeler için yapılabilmektedir. Bu fiyat ayarlamalarında yüzdesel veya sabit olarak fiyat artırma veya azaltma işlemi yapılabilmektedir. Döviz kurlarının otomatik çevrimi sonrasında küsuratlı fiyatlar ile karşılaşılabilmektedir. Bu küsuratlı fiyatların yuvarlanması panel üzerinden ayarlanabilmektedir. Yuvarlama esnasında yukarı yuvarlama ve aşağı yuvarlama olarak iki adet opsiyon sunulmaktadır.Şu anda okuduğunuz makale

  • IdeaExport Fiyat Ayarları

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular