Mail Yönetimi

Mail yönetimi alanında, müşterilerinize göndermek istediğiniz maillerin içeriğini oluşturabilir, daha önceden oluşturulmuş mail şablonlarını silebilir veya düzenleyebilirsiniz.

 
Oluşturmuş olduğunuz bir mail şablonunu silmek için sol tarafındaki seçim kutusundan işaretleyip ardından Sil butonuna basabilirsiniz. Hazırladığınız mail içeriğini değiştirmek için sağ tarafındaki  simgeli düzenleme butonuna basabilirsiniz. 

Yeni bir mail şablonu oluşturmak

Eğer müşterilerinize toplu mail atarak göndermek istediğiniz bir içerik var ise, Ekle butonuna basarak gidecek mailin içeriğini hazırlayabilirsiniz.
Yeni bir mail şablonu oluşturulurken dikkat edilmesi gereken alanlar ile ilgili hazırladığımız yardım sayfası için buraya tıklayın.

Toplu Mail Göndermek

Mail şablonunuzu hazırladıktan sonra o şablonu müşterilerinize toplu mail atarak göndermek isterseniz o şablonun sağ tarafındaki  simgeli butona tıklayın. Karşınıza o şablonu müşterilerinize göndermek için toplu mail gönderim alanı gelecektir.
 
Toplu mail gönderiminin nasıl yapılacağı ve nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili hazırladığımız yardım sayfası için buraya tıklayınız.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Mail Yönetimi

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular