Şehir Şehir Gezerek E-Ticarette Kobilerin Dijital Dönüşümüne Destek Oluyoruz

Yazar: Ferad Osman Sali
Güncellenme Tarihi: 12.07.2024
Şehir Şehir Gezerek E-Ticarette Kobilerin Dijital Dönüşümüne Destek Oluyoruz

IdeaSoft olarak bugüne dek 20’den fazla şehre giderek kobilerin dijital dönüşümüne destek olduk. Önümüzde yine birçok şehirde e-ticaret yapmayı ve işini büyütmeyi düşünenlerle bir araya geleceğiz.

Hibrit olarak gerçekleşen etkinliklerimize ister evinizden veya iş yerinizden online,

isterseniz de yüz yüze katılabilirsiniz. 

Etkinliklerimizde sizleri neler bekliyor?

 • Online olarak satılabilecek ürün ya da hizmetleriniz varsa E-ticarete veya E-ihracata başlayarak işlerinizi nasıl büyüteceğinizi öğrenecek,
 • Başarılı satıcı ve hizmet sağlayıcı firmalarla bir arada olabilecek,
 • Uzman dijital pazarlamacılardan kısa sürede firmanızı tüm dünyaya nasıl pazarlayacağınıza hakim olacak,
 • Uzun zamandır bu işi yapan insanlarla tanışarak işbirliği yapma şansı bulacaksınız. 

Yüksek ticaret hacminden yararlanmak, işinizi büyüterek dünyaya açılmak istiyorsanız önümüzdeki etkinliklerimiz sizi bekliyor.

E-Ticaret Etkinliklerimiz ile Dijital Dönüşüme Destek Oluyoruz

E-ticaret sektöründe lider IdeaSoft olarak; e-ticaret alanında çalışan ve bu alana ilgi duyan insanlarla bir araya gelerek düzenli olarak etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinliklerimizde, sektörün önde gelen isimleri, uzmanları ve ilgilenenler bir araya gelerek e-ticaret konusunda fikir alışverişi, uzun süreli işbirlikleri yapıyoruz. E-ticaret ve e-ihracat konusundaki yenilikleri ve analizleri birlikte değerlendirerek firmaların dijital dönüşüm sürecine gerek bilgimiz gerek ise ürünlerimizle destek oluyoruz.

E-Ticaret ve E-İhracat Etkinliklerimizi Gerçekleştirdiğimiz Şehirler

 • Bursa 

Bu yıl ana sponsoru olduğumuz Oniki’nin e-ticaret etkinlikleri kapsamında  ilk durağımız Bursa oldu. Önemli bir sanayi ve ticaret şehrimiz olan Bursa’da 19 Ocak 2023 tarihinde düzenlediğimiz etkinliğimize tam 582 kişi katıldı. Etkinlik boyunca, e-ticarette başarıya ulaşmak için yapılabilecekler, müşteri memnuniyeti ve pazarlama stratejileri hakkında bilgiler verildi.

 • Antalya

Ana sponsoru olduğumuz Oniki’nin e-ticaret etkinliğinden bir diğeri ise Antalya'da gerçekleşti. 2 Mart 2023 tarihinde yapılan bu etkinliğe 529 kişi katıldı. Antalya’nın ticaret alanında önemli isimleri bizimleydi. Yapılan B2B görüşmelerle önemli işbirliklerine de imza atıldı.

 • Ankara

Bir başka durağımız ise Başkent Ankara' oldu. 22 Mart 2023 tarihinde yapılan etkinliğimize 648 kişi katılarak e-ticaret ve e-ihracat ile ilgili bilgi alarak işbirlikleri yaptı. Ankara’da sektörün en önde gelen isimleri sunumlarını yaparak e-ticaret ve e-ihracatın geleceği ilgili bilgiler verdi

 • Samsun

IdeaSoft olarak gerçekleştirdiğimiz ev sahibi olduğumuz etkinliğimizi ise Samsun’da gerçekleştirdik. 6 Nisan 2023 tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize 304 kişi katılım sağladı. Samsun Sanayi ve Ticaret Odasının katılımıyla;etkinlik boyunca, e-ticarette müşteri deneyimi, lojistik süreçleri ve dijital pazarlama stratejileri konuları ele alındı.

 • Denizli 

Diğer bir etkinliğimiz ise yine Oniki ile birlikte Denizli'de düzenlendi. 27 Nisan 2023 tarihinde gerçekleştirilen etkinliğimizde; e-ticaretteki son gelişmeler, online ödeme sistemleri, güvenli alışveriş, dijital pazarlama trendleri ve veri analizi gibi konular ele alındı.Tam 408 kişi katılım sağlayarak e-ticaret konusunda bilgi edindi.

Gelecek E-Ticaret Etkinliklerimiz

IdeaSoft olarak, e-ticaret ve e-ihracat konularında düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Bu kapsamda, Bursa, İstanbul-İSTOÇ, Adana ve Kayseri'de gerçekleştireceğimiz etkinliklerimize sizleri de bekliyoruz.

Etkinliklerimizde, sektörün önde gelen isimleri ve uzmanları konuşmacı olarak yer alacaklar. E-ticarette müşteri deneyimi, lojistik süreçleri, dijital pazarlama stratejileri, online ödeme sistemleri, güvenli alışveriş, dijital pazarlama trendleri ve veri analizi gibi konular ele alınacak.

 • 22 Haziran 2023 tarihinde Bursa'da, 
 • 08 Haziran 2023 tarihinde İstanbul-İSTOÇ'ta, 
 • 07 Haziran 2023 tarihinde Adana'da
 • 14 Haziran 2023 tarihinde Kayseri'de

Gerçekleştireceğimiz etkinliklerimiz sektördeki gelişmeleri takip etmek isteyen tüm kişilere açıktır.

IdeaSoft olarak e-ticaret konusunda liderliği sürdürmek ve sektöre yön vermek amacıyla düzenli olarak etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Sizleri de etkinliklerimize katılmaya davet ediyoruz. E-ticaret ve e-ihracat sektöründe yer almak isteyen, sektördeki gelişmeleri takip etmek isteyen tüm kişileri etkinliklerimize bekliyoruz.

ideasoft monogram
IdeaSoft akıllı e-ticaret paketleri ile kendi e-ticaret sitenizi kurabilir, internetten satış yapabileceğiniz online mağazanızı açabilirsiniz. Hemen başvurarak 15 gün boyunca altyapımızı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
Ferad Osman Sali
Ferad Osman Sali

E-ticaret Danışmanı

Ferad Osman Sali, E-ticaret, SEO stratejileri ve dijital pazarlama konularında uzmanlaşmış deneyimli bir profesyoneldir. İstanbul Üniversitesi mezunu olan Sali, 12 yıldır SEO ve dijital pazarlama, 8 yıldır da e-ticaret alanlarında çalışmakta... Yazar hakkında detaylı bilgi
E-ticarete başlayın

Popüler Videolar

video1 Cevapsız Sorular
video2 E-ticaretle Büyüyenler - Nilmum.com.tr
video5 Etkileyici Marka İsmi Bulmak
video4 İnternet'te Ne Satılır?
video3 Instagram'da Satış
video3 E-ticaretle Büyüyenler