Raporlar

Raporlar menüsü size , sitenizdeki verileri bilgisayarınıza excel dosyaları halinde indirmenize imkan tanır. 
Raporlar alanı, temel olarak 4 başlıkta toplanır.
  • Ürün Raporları
  • Üye Raporları
  • Sipariş Raporları
  • Diğer Raporlar
  • Fiyat Listesi

Ürün Raporları

raporlar-1
Ürünlerinizin fiyatlarını,kategorilerini, stoklarını, ziyaret sayılarını, detay bilgisini gibi farklı özelliklerini bir excel dosyası halinde almanızı sağlar. Bu işlemin yanında belirlediğiniz bir kategori veya markada satılan ürünlerin listesini almanıza imkan tanır. Maliyet analizi yapmanızı sağlar.
Bu alanda Bir taraih aralığı filtresi belirleyebilir, İstediğiniz bir katgeori yada marka seçimi yaparak sadece seçili ürünlerin bilgilerini excel raporu olarak alabilirsiniz.

Üye Raporları

raporlar-2
Üyelerinizin hangi ürünleri satın aldığını, tüm üyelerinizin bilgilerini veya seçilen bir üyenin aldığı ürünleri excel formatında çıktı almanıza imkan sağlar. Bir üyeyi seçerek sadece o üyeye özel raporları alabilirsiniz.

Sipariş Raporları

raporlar-3

  Bu bölümde taraih aralığı filtresi belirleyerek belli tarih aralığındaki siparişlerinizi ödeme türüne göre yada sipariş durumuna göre excel raporu alabilirsiniz. Örnek olarak Ödeme türü kredi kartı olan ve iptal edildi olan tüm siparişlerimi listele vb. seçeneklerde çıktı alabilirsiniz.

Diğer Raporlar

 raporlar-4
Stokda olmayan ürünleri görebileceğiniz gibi, stokda olmayan bir ürün stoklara gelince haberdar olmak isteyen müşterilerinizin de listesini alabilirsiniz. Aynı zamanda mail listeniz içerisindeki adresleri görebilirsiniz. Hangi mail ne zaman listenize kayıt olmuş ve o adrese en son ne zaman mail gönderilmiş takibini burdaki raporlardan yapabilirsiniz.

Fiyat Listesi

raporlar-5
Ürünlerinizin dilerseniz belirleyebileceğiniz bir kategoriye özel filtre de verdikten sonra alış fiyatını, fiyat 1,2,3,4 ve 5 değerlerini excel formatında çıktı almanıza imkan sağlar.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Raporlar

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular