Yeni Üye Kaydı

Ayarlar >> Ek Ayarlar >> Yeni Üyelik ayarınız açık ise, herhangi bir ziyaretçi sitenize geldiğinde üye olabilir. Bazı durumlarda siz kendiniz de sisteme üye eklemek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlar için V6 paneli size kullanışlı bir şekilde yeni bir üyeyi sisteme eklemeniz için imkan tanımaktadır. Yeni bir üye ekleme işlemini dilerseniz Üye Listesinde yer alan Ekle butonundan, dilerseniz Yeni Üye Kaydı sekmesinden gerçekleştirebilirsiniz.
Üye eklerken ilgili kişinin adını, soy adı, email gibi alanları zorunlu alanlardır ve yanında kırmızı bir * simgesi ile o alanın zorunlu olduğu size belirtilmiştir. Sadece zorunlu alanları doldurarak pratik bir şekilde sitenize yeni bir üye kaydedebilirsiniz.
Üye eklerken dikkat etmeniz gereken 2 alan üyenin şifresi ve grubudur. Şifrenizi girerken dikkatli bir şekilde giriş yapmalı ve üyenin bağlı olacağı Üye Grubunu doğru şekilde seçmelisiniz. Eğer Üye Bayi Gruplarından farklı ödeme şekilleri ya da fiyat grupları tanımlanmış bir Üye Grubunuz varsa, bu noktada yapacağınız tercih, üyenizin tüm alışveriş eylemlerini birebir etkileyecektir.
Örnek olarak Gold Üye bir grup açtınız ve bu grup içerisindeki üyeler ürünlere girdiğiniz fiyat 3 değeri üzerinden alışveriş yapıyor. Bir üye eklerken Üye grubu olarak Gold Üye seçerseniz, o üye de artık Gold Üye grubundadır ve Fiyat 3 üzerinden alışveriş yapacaktır.
Eğer o üye standart bir şekilde fiyat 1 üzerinden alışveriş yapmasını istiyorsanız her zaman üye grubu Üyeler olarak kalmalıdır.
Eğer herhangi bir üye grubu oluşturmamışsanız, bu alanda sadece Üyeler opsiyonunu göreceksiniz. Yeni bir üye grubu oluşturmak hakkında bilgi almak isterseniz konu ile ilgili yardım sayfamıza ulaşmak için burayı tıklayınız.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Yeni Üye Kaydı

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular