Dosya Yönetimi

Sitenizde eklediğiniz ürün resimleri, logo, slider veya animasyon dosyaları sizin için ayrılan alana panel üzerindeki ilgili modüller sayesinde yüklenir. Ek olarak kullanacağınız resim, html, javascript veya css dosyalarınız var ise bu noktada Ayarlar >> Dosya yönetimi modülü bu ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
 
 
Bu alana tek seferde maksimum 4mb büyüklüğünde bir dosya yükleyebilirsiniz. Toplam kapasitesi ise 30 mb olan dosya yönetimine html, jpg, gif, swf, js, css, xls, pdf, xml dosyaları yükleyebilirsiniz.
 
Yüklemek için sayfa altındaki Seçiniz butonunu kullanabilir ve dosyanızı seçtikten sonra Yükle butonuna tıklayabilirsiniz. Yüklenen dosyaların sağ tarafında Dosya Adresi bağlantısı bulunur ve yüklenen o dosyaya tarayıcınızdan direkt olarak ulaşmanıza imkan sağlayan bir bağlantıdır.
 
Eklenen bir dosyayı silmek için sağ tarafındaki kırmızı çarpı butonuna basabilir veya indirme butonu ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 
Dosya yönetimine çok fazla adette resim veya benzer formatlı dosya yüklemesi yapacaksanız, Yenile butonunun solunda bulunan klasör açma butonunu kullanabilirsiniz. Böylece yeni bir klasör açabilir ve o klasör içerisine dosya yükleyebilirsiniz.
 
Yüklenmiş tüm dosyaları bilgisayarınıza indirmek için ise Dışarı Aktar butonuna basabilirsiniz.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Dosya Yönetimi

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular