Yorum ve Öneriler

Müşteri Menüsü
Sitenizdeki ürünlere yorum ve öneri yapan müşterilerinizin yaptığı tüm geri bildirimleri görebileceğiniz alandır. 

Ürün Yorumları

Eğer Ayarlar >> Ek Ayarlar >> Yorum Sisteminin Kullanımı ayarınız aktif halde ise, üye girişi yapan bir müşteriniz istediği bir ürüne yorum yapabilir. Yapılan bir yorumun otomatik olarak aktif veya pasif gelmesini sağlayacağınız kısım Ayarlar >> Ek Ayarlar >> Varsayılan Ürün Yorumu Durumu opsiyonudur. Bu alandan bir yorum geldiği anda aktif olmasını veya sizin onaylamanız için otomatik olarak pasif gelmesini sağlayabilirsiniz.
Gelen tüm yorumları görebilir, herhangi bir yorumu silmek isterseniz sol tarafındaki seçim kutusundan işaretledikten sonra Sil butonuna basabilirsiniz.
Yorumu onaylamak için sağ tarafındaki  simgeli durumu butonu ile onaylayabilirsiniz. Eğer yorumu düzenlemek isterseniz en sağ tarafındaki  simgeli düzenleme butonuna basabilirsiniz. 
Üyeleriniz ürünlere yorum yazmadan da puan verebilmektedir. Bu durumda admin panelinizde yorum bölümü boş olarak görünecektir ve sadece kaç puan verildiği görüntülenecektir.

  Yapılan yorumlarda üyeler isimlerinin görünmesini istemeyebilirler yorum yaparken anonim yorum seçeneğini işaretlediklerinde ürün yorumları sekmesinde isim ve soyisminin sadece baş harfleri görüntülenecektir.

Önerileriniz

Sitenizdeki her bir ürünün detay sayfasına girildiği zaman o ürün ile ilgili, müşterilerinizin geri bildirim yapabileceği Önerileriniz alanı mevcuttur.
Bu alandan yapılacak tüm geri bildirimler yönetim panelinizde bu sekmede ekrana gelecektir. Sizler de müşterilerinizden gelen geri bildirimleri inceleyebilir ve ürünlerinizi kontrol edebilirsiniz.
Önerileriniz sekmesinde görülebildiği üzere 5 adet cevap seçeneği bulunmaktadır, yeni bir tane seçenek ekleme imkanınız olmayıp sadece var olan cevapların adını değiştirebilirsiniz. Bu işlemi de Ayarlar >> Dil Ayarları sekmesinden gerçekleştirebilirsiniz.
İlgili metinleri bulmak için klavyenizden CTRL + F kombinasyonu ile (ilk önce ctrl tuşuna ardından F tuşuna basılır) ekrana gelen arama çubuğu içerisine ilgili metinleri yazarak aratın ve ardından kendi istediğiniz farklı bir metin ile değiştirin.
Eğer Yorum veya Öneri sistemlerini ürünlerinizde kullanmak istemiyorsanız, Ayarlar >> Ek Ayarlar >> Ürün İnceleme Sayfası Sekmeleri alanından kapatabilirsiniz.
 Seçili olmayan opsiyonlar ürün detayında gözükmeyecektir. Bu özellik, eğer kişisel bir tema kullanıyorsanız çalışmayabilir.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Yorum ve Öneriler

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular