Yeni Marka Eklemek

Müşteri Menüsü
Sisteme bir marka eklemek için ilk önce Ürünler >> Markalar sayfasına geliniz, ardından Ekle butonuna tıklayarak açılan ekrandan markanızı sisteme tanımlayabilirsiniz.
 
 
Adı alanına Markanızın adını giriniz. Sıra No alanından listeleyeceğiniz Markaların sırasını belirleyebilirsiniz. Verdiğiniz Sıra numaralı sisteminizdeki tüm markaların sıralandığı sayfada, hangi sıra ile ekrana gelmesini istediğinizi ifade eder. 
 
Tüm markaların listelendiği sayfa http://www.site.com/markalar.html adresidir. Bağlantı adresindeki site.com yazan alana kendi websitenizin adresini yazmalısınız.
 
Marka Logosu alanına isterseniz bilgisayarınızdan ilgili markanın bir logosunu ekleyebilirsiniz. Bu alandan eklediğiniz logonun sitenizde gözükebilmesi için Ayarlar >> Ek Ayarlar >> Marka Gösterim Tipi ayarınızı Marka Logosu olarak seçili olmalı. Aynı şekilde Kategorideki Markaların Gösterimi ayarınız açık olmalıdır. Bu ayarlarınız açık ise sitenizde bir kategoriye girdiğinizde o kategoride bulunan ürünlerin markaları vitrinde eğer yüklemişseniz resimleri ile birlikte gözükecektir.
 

 

Markaları Ürüne Tanımlamak

 Eklemiş olduğunu tüm markaları ürün ekleme sayfasında görebilir ve ürün hangi markalı ise o markayı seçerek ürün eklemeye devam edebilirsiniz.

 
Bir ürün eklenirken dikkat etmeniz gereken alanlar ile ilgili ayrıntılı yardım sayfamız için buraya tıklayınız.
 

Şu anda okuduğunuz makale

  • Yeni Marka Eklemek

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular