Sponsor Ürünler

Sponsor ürün olarak atadığınız ürünlerin Sponsor Ürünler bloğunda veya sayfasında sıralamasını değiştirebileceğiniz veya ürünü sponsor ürünlerden kaldırabileceğiniz ekrandır. 
 
Bir ürünün nasıl sponsor ürün olarak atanacağı ve sponsor ürünler sayfası hakkındaki yardım sayfamıza gitmek için buraya tıklayınız.
 

Sponsor Ürünler Vitrinini Düzenleme 

 
Vitrin Ürün Düzenleme sayfasından Sponsor ürünler Vitrin Düzeni sekmesine girdiğinizde, sponsor ürün olarak atadığınız ürünler karşınıza gelecektir ve herhangi bir ürünü mouse ile tutup sürekle bırak şeklinde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Ürünü listede kaçıncı sıraya taşırsanız, o ürün blok da o sırada görünecektir. Sürükleyip bırakma opsiyonunu kullanmak istemediğinizde dilerseniz sıra numarası vererek kaydet butonuna basarak da sıralayabilirsiniz. Verdiğiniz numaraya göre küçükten büyüğe doğru ürünler sponsor ürünler bloğunda ve vitrininde sıralanacaktır.
 
Sponsor ürün olarak atadığınız bir ürünü sponsor ürünler vitrininden kaldırmak isterseniz; Vitrin Düzeninden silmek istediğiniz ürünle aynı satırda bulunan  simgeli Sponsor Ürün butonuna tıklayabilirsiniz, o ürün artık ilgili vitrinde yayınlanmaz.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Sponsor Ürünler

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular