Site İçerik Ayarları

Müşteri Menüsü
İçerik Yönetimi > Site İçerik Ayarları bölümünde Anasayfa Üst İçerik, Sayfa Altı, Markalar Üst İçerik, Kategoriler Üst İçerik, Yeni Ürün Üst İçerik, Sponsor Ürünler Üst İçerik, İndirimli Ürünler Üst İçerik, Popüler Ürünler Üst İçerik bölümleri yer almaktadır.

Anasayfa üst içerik

Sitenizde sadece anasayfadaki ürünlerin üzerinde çıkacak bir metin, video, resim ve slider eklemenize imkan sağlar. Eklenen bir içerik sadece anasayfada gözükecektir, bir kategoriye veya ürüne girildiğinde eklenen içerik gözükmeyecektir.Daha çok slider sistemi kullanılarak kampanya yapılan ürünler ile ilgili resimlerin yerleştirildiği alandır. Anasayfa üst içerik alanı her temada kullanılmamaktadır. v6t6 öncesi temalardan birini kullanıyorsanız bu alanı kullanabilirsiniz.

Sayfa Altı

Sitenizde tüm sayfaların en altında çıkacak bir resim, bir metin bir bağlantı ekleyeceğiniz alandır. Buraya eklediğiniz bir içerik sitedeki tüm sayfalarda gözükecektir. Genelde iletişim, mesafeli satış sözleşmesi, gizlilik ve güvenlik gibi bağlantılar eklemek için kullanılır. Sayfa altını etkin kullanma yardım sayfamızı inceleyerek sayfa altı düzenlemesi yapabilirsiniz.

Markalar Üst İçerik

Tüm markaların gösterildiği sayfada bir üst içerik alanı eklemek için kullanılabilir. Tüm markalar sayfasına www.siteadresi.com/markalar.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Kategoriler Üst İçerik

Tüm kategorilerin gösterildiği sayfada bir üst içerik alanı eklemek için kullanılabilir. Tüm kategoriler sayfasına www.siteadresi.com/kategoriler.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Yeni Ürün Üst İçerik

Ürünler sayfasında yeşil butonla yeni ürün olarak işaretlenen tüm ürünler www.siteadresi.com/yeni-urunler adresinde gösterilir. Bu sayfa için bir üst içerik eklemek için kullanabilirsiniz.

Sponsor Ürünler Üst İçerik

Ürünler sayfasında kırmızı butonla sponsor ürün olarak işaretlenen tüm ürünler www.siteadresi.com/sponsor-urunler adresinde gösterilir. Bu sayfa için bir üst içerik eklemek için kullanabilirsiniz.

İndirimli Ürünler Üst İçerik

İndirim tanımladığınız tüm ürünler indirimli ürünler sayfasında www.siteadresi.com/indirimli-urunler adresinde gösterilir. Bu sayfa için bir üst içerik eklemek için kullanabilirsiniz.

Popüler Ürünler Üst İçerik

Ürünler sayfasında pembe butonla popüler ürün olarak işaretlenen tüm ürünler www.siteadresi.com/populer-urunler adresinde gösterilir. Bu sayfa için bir üst içerik eklemek için kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan içerik alanları innova editör üzerinden düzenlenmektedir. Yazı Editörü ile İçerik Düzenlemek yardım sayfamızı inceleyerek içerik düzenleme ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Site İçerik Ayarları

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular