Paynet

Paynet Hakkında

16 Ocak 2015 tarihinde kurulan 40 çalışanıyla Maslak, İstanbul ofisinden 37.000+ aktif kullanıcıya hizmet veren Paynet, birden fazla bayiye sahip orta ve büyük ölçekli firmaların ödeme akışını yönetir. Tüm banka kartlarından tek çekim veya taksitli ödeme alabilmeyi sağlar ve bunu sadece tek bir sözleşme yaparak gerçekleştirir. Paynet kullanıcıları; web, mobil ve tablet cihazlardan hızla görüntülenebilen finansal raporlar ile ödeme ve nakit akışlarını kolaylıkla yönetebilir. Paylink üzerinden kısa mesaj ya da e-posta aracılığı ile zaman ve mekan sınırı olmaksızın uzaktan ödeme alabilir, Paynet Sanal POS ile gerçekleştirilen kolay entegrasyon sayesinde kullanıcıların web sitelerini e-ticaret sitesine dönüştürür. Kısacası Paynet, üye iş yerleri ve iş ortakları için basit ve güvenli bir tahsilat ağı oluşturur.

Paynet’in temellerini 2000 yılında B2B’de kredi kartı ile ödeme alma fikri ile attık. Paynet, bugün farklı sektörlerde faaliyet gösteren 18.000'in üzerinde işletmenin finansal süreçlerini dijitalleştiren öncü bir finansal teknoloji şirketidir. Merkez Bankası denetiminde olan Paynet’in hedef kitleleri arasında bayilik ağı içerisinde hizmet veren büyük ölçekli ithalatçı ve üreticiler, fiziksel mağazalar, e-ticaret mağazaları gibi ticari faaliyetin sürdüğü her alanda binlerce işletme yer alıyor. Paynet, bu kitlelere sunmuş olduğu ödemeye aracılık hizmetiyle binlerce işletmenin finansal süreçlerini dijitalleştiriyor.

Fayda ve Avantajları

Paynet ve IdeaSoft işbirliği sayesinde E-ticaret altyapınıza ücretsiz entegrasyon sağlayın, ödemelerinizi dijitale taşıyın!

  • Paynet & IdeaSoft işbirliği sayesinde ücretsiz üyelik gerçekleştirin.
  • Tüm banka kartları ile tek çekim veya taksitli online ödeme almaya başlayın.
  • Satış destek ekiplerimizden sanal POS kurulum sırasında ve sonrasında kesintisiz hizmet alın.
  • Paynet Sanal POS, düzenli ödeme modülü ve kart saklama servislerimizden ücretsiz olarak faydalanın.
  • Paylink aracılığı ile tek link üzerinden dilediğiniz yer ve zamanda kısa mesaj ve e-posta ile temassız ödeme alın.
  • Akıllı cihazlarınızı Paynet CepPOS uygulaması ile POS cihazına dönüştürün.

Nasıl Başvururum?

Paynet Sanal POS başvurunuzu “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak yapabilir, saniyeler içerisinde kaydınızı oluşturarak siteniz üzerinden satış yapmaya güvenle, hızlı ve kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

Firma bilgileri
  • Geliştirici: Paynet
  • Şehir: İstanbul
  • Web Sitesi: www.paynet.com.tr
  • Kullanıcı: 37.000+
Ekran görüntüleri