NomuPay

NomuPay Hakkında

NomuPay, Türkiye’de işletmelere yenilikçi ödeme çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmış, lider bir global ödeme platformudur. Çözümleri arasında sanal POS, mobil ödeme, para dağıtım hizmetleri ve para transferi için e-para yer almaktadır. NomuPay Türkiye, her büyüklükteki işletmeye güvenilir, uçtan uca ödeme çözümleri sunmaktadır. Geniş kapsamlı ödeme lisansı ile NomuPay Türkiye olarak, tüm işletmelere yönelik farklı çözümler sağlamaktadır.


NomuPay Fayda ve Avantajları


Tek Entegrasyon ve Tek Sözleşme ile Sanal POS

İnternet siteniz üzerinden veya uygulamanızdan tek bir anlaşma ile tüm banka ve kredi kartlarının tek çekim ya da taksit seçeneklerini sunarak ödeme alabilirsiniz. Üstelik hiçbir kurulum veya işlem başı ücreti olmaksızın, ödemeleriniz ertesi gün hesabınıza yatırılır.

Pazaryeri

Tek bir kanal üzerinden çok sayıda firma üzerine satış yapıldığı kurgulara özel çözümdür. Kart saklama hizmeti, dinamik komisyon altyapısı ve kendi belirleyeceğiniz ödeme zamanlarıyla işinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Link İle Ödeme Alma

Ödemeleriniz e-postanız ya da cep telefonunuz uzaklığında! Sadece ödeme tutarınızı ve ödeme alacağınız kişinin e- postasını ya da cep telefonunu girerek, hiçbir teknik geliştirme ya da entegrasyon olmaksızın ödemelerinizi güvenle alabilirsiniz.

Uygulama İçi Sanal POS

Mobil uygulama içerisinde güvenli şekilde saklanan kredi kart bilgileri ile müşterileriniz bir tıkla ödeme yapabilir.

Mobil Ödeme

Mobil Ödeme, 73 milyon mobil abonenin cep telefonlarıyla kolayca ve hızlıca ödeme yapabilmesini sağlayan servistir. Banka hesabı, kredi kartı ya da banka kartı olmaksızın ödemeler cep telefonu faturalarına yansıtılarak ödenir.

SMS İle Ödeme

Kullanıcı 7979’a SMS ile Anahtar Kelimeyi gönderir ve gelen SMS’e “EVET” yazarak ödemeyi onaylar.

e-Para

Kullanıcıların istedikleri bankadan yapacakları transfer ile nakit para hızlı bir şekilde elektronik paraya dönüştürülebilir. Elektronik Para'nın nakite dönüştürülemediği platformlarda kullanıcılar kredi kartlarıyla da elektronik para yükleyebilir. Kullanıcılar aynı platformda yer alan diğer kullanıcılara sadece cep telefonu bilgisi ile para transferi yapabilir. Saniyeler içerisinde para diğer kullanıcıya aktarılır. Platformunuzun ihtiyaçlarına uygun şekilde elektronik para özellikleri şekillenebilir ve yönetilebilir.


Nasıl Başvururum?

NomuPay'in uçtan uca ödeme çözümleriyle işinizi büyütmek ve modern ödeme platformu hakkında daha fazla bilgi edinmek için "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu NomuPay'e anında iletebilirsiniz. NomuPay müşteri temsilcileri 24 saat içerisinde sizi arayarak detaylı bilgi vereceklerdir.

Firma bilgileri
  • Firma Adı: NomuPay
  • Kategori: Ödeme Sistemleri
  • Web Sitesi: www.nomupay.com.tr
  • Geri Ödeme Süresi: Ertesi Gün
Ekran görüntüleri