Winfluencer App Entegrasyonu

Winfluencer Uygulaması Kurulum Aşamaları

Influencer’lar ile birlikte IdeaSoft E-ticaret siteniz üzerinden affiliate pazarlama yaklaşım modeli ile sürdürülebilir gelir sağlamanıza olanak tanır. Kolay kullanımı sayesinde Influencerlar'a sadece satış oldukça ödeme yapılır. Harcanan bütçenin geri dönüşü ve kampanya verimliliği ölçülebilir. Panel üzerinden oluşturduğunuz kampanyalar ile Influencer'lar ise eşleştikleri kampanyalardan seçtiklerini paylaşabilir. Ürün tanıtımlarından elde edilen geliri hem siz hem iş birliği yaptığınız Influencer şeffaf şekilde izleyebilir.
IdeaSoft AppStore sayfasını ziyaret ederek uygulamaya erişebilirsiniz. Daha sonra “Giriş Yap" butonuna tıklayarak App Store mağazasına domain adresi ile giriş yapın.
“Uygulama Ara” bölümüne “Winfluencer” yazarak uygulama detay sayfasına ulaşın.
Giriş yaptıktan sonra uygulamaya ait gerekli izinleri "Kabul Et" butonuna tıklayarak verin.
Eğer uygulamaya ait hesabınız var ise, e-posta ve şifrenizi girdikten sonra uygulamaya erişim sağlanır. Eğer yoksa "Hesap Oluştur" butonuna tıklayarak hesap oluşturma sayfasına yönlendirme sağlanır.
İlgili ekranda hesap türü seçilir. Influencer ile iş birliği sağlamak isteyen ve IdeaSoft lisansına sahip kişiler Firma Hesap Türünü seçmelidir.
Hesap türü seçildikten sonra gelen ekranda ilgili firma bilgileri girilmelidir.
Kayıt işlemini gerçekleştikten sonra gelen ekranda hesap bilgileri eksiksiz şekilde doldurulmalıdır. Ardından "Kimlik Bilgilerini Doğrula" butonuna tıklayabilirsiniz.
Fatura adresinizi bireysel/kurumsal değiştirebilir, bilgileri bu doğrultuda doldurabilirsiniz.
Sözleşmeler kısmında yer alan Kullanıcı Sözleşmesi onaylanmalı ve Belgeler kısmında yer alan Ticaret Sicil Gazetesi ve Vergi Levhası yüklenmelidir.
Tüm bilgiler eksiksiz şekilde yüklendikten/doldurulduktan sonra panelde sol köşede yer alan sekmeler bölümünde yapmak istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Winfluencer Kampanya Oluşturma

İlgili sekmeden "Kampanyalarım" butonuna tıklayın.
Panel üzerinde aktif ve geçmiş kampanyaları görüntüleyebilirsiniz. Yeni kampanya oluşturmak için ise "Yeni Kampanya" butonuna tıklayabilirsiniz.
Oluşturulmak istenen kampanya bilgilerinin, kampanya ürün linkinin, marka ve kampanya adının belirlenmesi gerekir. Ardından marka hedef kitlesi, kampanya koşulları ve kampanya hedefi belirleyebilirsiniz.

Winfluencer Finans Paneli

Winfluencer finans paneli üzerinden kazançları, işlem hareketlerini ve ödemeleri görüntüleyebilirsiniz.

Kazançlar

Düzenlenen kampanyaya dair, kampanya adı, toplam satış adeti, toplam satış tutarı, kampanyaya dahil olan influencer sayısı, influencer kazancı, STK toplanan bağış miktarı, Winfluencer hizmet bedeli ve yeni müşteri sayısı bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

İşlem Hareketleri

Oluşturulan kampanya, kampanyalı işlem, iade, tekrarlı satış tutarını ve tekrar satış iade tutarını görüntüleyebilirsiniz.

Ödemeler

Ödeme dönemini, ödeme tutarını, ödemenin durumunu, tarihini, fatura numarasını ve fatura tarihini görüntüleyebilirsiniz.
Uygulama ile alakalı tüm detaylar ve destek için it@winfluencer.app mail adresi üzerinden destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.
Destek talebi oluşturmak için tıklayın. IdeaSoft Destek Sistemi
IdeaSoft e-ticaret çözümlerini incelemek için tıklayın. IdeaSoftE-ticaret Paketleri

Şu anda okuduğunuz makale

  • Winfluencer App Entegrasyonu

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular