Netgsm İYS App Entegrasyonu

Netgsm İYS Uygulaması Kurulum Aşamaları

Kullanıcılar IdeaSoft App Store sayfasını ziyaret ederek uygulamaya erişebilir. Daha sonra "Giriş Yap" butonuna tıklayarak App Store mağazasına domain adresi ile giriş yapar. App Store Ana Sayfa Uygulamanın üzerine tıklayarak uygulama detay sayfasına ulaşır. Netgsm Uygulama Detay Sayfası "Yükle" butonuna tıklayarak uygulamayı yüklemek üzere izin sayfasına yönlendirilir. IdeaSoft admin panele bir defaya mahsus giriş yaparak izin sayfasını onaylar. İzin Ver Ekranı Netgsm uygulamasına giriş yapmak üzere Netsgm login ekranına yönlendirilir. Netgsm Giriş Ekranı "Hesap Oluştur" butonu tıklandığında Netgsm abonelik ekranına yönlendirilir ve Netgsm Çağrı Merkezi müşteri ile kurulum için iletişime geçer. Tanıtımı atlayarak sizden istenilen bilgileri girip, hesap oluşturabilirsiniz. Netgsm Onay Uygulama sizi hesap oluşturduktan sonra Netgsm paneline yönlendirir. "Başarılı" yanıtını aldıktan sonra "NetİYS’e Geç" butonunu tıklayarak login olabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma:

İYS'de mutlaka bir kaydınızın olması ve İYS no alanına İYS sisteminden almış olduğunuz benzersiz numarayı girmeniz gerekmektedir. Hatırlatma Bildirimi Sizi karşılayan bu ekranda "Tanıtımı Geç" diyerek ilerleyebilirsiniz. Netgsm İYS Tanıtım Bu aşamada "Güncelle" diyerek ilerleyebilirsiniz. Son aşamada entegrasyon durumunu kontrol edebilmeniz için, Netgsm Ayarlar

Hatırlatma

Bütün bu kurulumlar sağlandıktan sonra İYS üzerinden bir marka almış olmanız ve İYS tarafında da bir aboneliğinizin olması gerekir. İYS Resmi site adresinden İYS’ye başvuru yapılmalı ve üyelik oluşturulmalıdır. Kafanıza takılan bütün detaylarla alakalı Netgsm ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak İYS sürecinin anlatıldığı bilgilendirme sayfasına buraya tıklayarak gidebilir, süreç ile alakalı tüm detay dokümana ulaşabilirsiniz.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Netgsm İYS App Entegrasyonu

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular