Desk360 App Entegrasyonu

Müşteri Menüsü

Desk360 Canlı Destek Uygulaması Kurulum Aşamaları

Kullanıcılar IdeaSoft App Store sayfasını ziyaret ederek uygulamaya ulaşabilirler ve Giriş Yap butonuna tıklayarak uygulama merkezinde oturum açabilirler.

Desk360 Uygulama Merkezi

Uygulamalar bölümünden Desk360'ı ulaşabilirsiniz.

Desk360 App Store Ana Sayfa

Desk360’ın üzerine tıklayarak uygulamanın detay sayfasına ulaşırlar ve Yükle butonuna basarak kurulum başlatılır.

Desk360 App Detay Sayfası

Bu sayede uygulamayı yüklemek için gereken izinleri verecekleri sayfaya yönlendirilirler.

Kabul et butonuna basarak izinleri kabul ederler ve Desk360 Üyelik Oluşturma sayfasına yönlendirilerek ilgili adımlar tamamlanır.

Desk360 İzin Ver Ekranı

Desk360 Üyelik Oluşturma sayfasının ilk adımında ad-soyad, e-posta adresi bilgilerini girerek kendilerine güçlü bir şifre belirlerler ve bir sonraki adıma geçmek için Next butonuna basarlar.

Desk360 Hesap Oluşturma

İkinci adımda şirket ismini girerler ve bir alan adı belirlerler. Belirlenen bu alan adı işletmeye özel bir URL oluşturur ve bu URL'i kullanarak Desk360 hesabına doğrudan giriş yapılabilir. Alan adı şirket ismi olabilir. Örneğin, şirket isminin CommerceBird olduğunu varsayalım. Alan adı da CommerceBird olarak belirlendiği noktada, işletme için özel olarak oluşturulacak URL commercebird.desk360.com olacaktır. Bu URL'i kullanarak Desk360 hesabına tek tıkla giriş yapılabilecektir.

Desk360 Kayıt Ekranı 2

Üçüncü adımda, kullanıcılar telefon numarası ve ülke bilgilerini girerler ve Next butonuna basarak bir sonraki adıma geçerler.

Desk360 Kişisel Bilgiler

Son olarak marka adını da belirledikten sonra kayıt işlemini tamamlamak için Complete Registration butonuna basarlar. Marka adı, canlı destek sistemi üzerinden işletmelerle iletişime geçecek müşterilerin canlı destek modülü üzerinde göreceği isim olacaktır.

Desk360 Kayıt Ekranı 3

Kayıt işlemini başarıyla tamamlayan kullanıcılar doğrudan Desk360 hesabına yönlendirilir ve canlı destek modülü otomatik olarak IdeaSoft e-ticaret sitesine yansımış olur. Kontrol etmek için sayfa yenilenmelidir.

IdeaSoft entegrasyonu durumu Desk360 panelinde, sol menüden Ürün ve Kanallar > Ürün Seçimi > Live Chat > IdeaSoft Integration adımları takip edilerek görüntülenebilir.

Desk360 Ana Sayfa

Videolu Anlatım

IdeaSoft e-ticaret sitenizi Desk360'a entegre etmekle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Entegrasyon adımlarının detaylı olarak gösterildiği videolu anlatımımızı izleyebilirsiniz.

Uygulama ile alakalı tüm detaylar için support@desk360.com mail adresi üzerinden destek ekibi ile iletişime geçebilir.

Şu anda okuduğunuz makale

  • Desk360 App Entegrasyonu

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular