Destek ve müşteri hizmetleri

İhtiyaç duyduğunuz her an 180+ kişilik ekibimiz, konu anlatım videolarımız ve ücretsiz e-ticaret eğitimlerimiz ile yanınızdayız

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız

Her türlü bilgi ya da yardım talebinizde size bir telefon kadar yakınız.
Uzman müşteri temsilcisi ekibimiz ile e-ticaret sürecinizde sizlere destek vermeye hazırız.

image

7/24 çağrı
merkezi
desteği

Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda, uzman ekibimize ulaşmak için 0216 326 04 77 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz.

  • 7/24 telefon ile yardım alma imkanı
  • Alanında uzman destek ekibi
image

Destek
talebi oluşturma

Karşılaştığınız teknik sorunlarınızın çözülmesi için IdeaSoft müşteri merkezi üzerinden bize teknik destek kaydı (ticket) oluşturabilirsiniz. Kaydınızın takibini aynı alandan ve e-mail adresinize göndereceğimiz bilgilendirme maili ile sağlayabilirsiniz.

  • 7/24 destek talebi oluşturma
image

Ücretsiz
e-ticaret paneli eğitimleri

Her hafta temel ve ileri seviye olarak düzenlediğimiz eğitim programlarımız ile yönetim panelinizde bulunan özelliklerin hepsini daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken tüm detayları da öğrenebilirsiniz.

  • Temel ve ileri seviye e-ticaret panel eğitimleri
image

Yardım makaleleri
ve konu anlatımları

E-ticaret sitenizin tüm özelliklerini rahatlıkla kullanmanız için gelişmiş yardım sayfalarımız size yol gösterir. Yardım makalelerine, konu anlatımlarına ve sıkça sorulan soruların (SSS) cevaplarına sitemizde bulunan müşteri merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  • Panel kullanımını anlatan yardım makaleleri
  • Sıkça sorulan soruların cevapları
image

Videolu
konu anlatımları

E-ticaret sitenizi yönetmenizi sağlayan panelinizi daha verimli kullanabilmeniz adına konu anlatım videolarımız size yol gösterecektir. Uzman ekiplerimizin hazırlamış olduğu videolu konu anlatımlarına sitemizdeki müşteri merkezi üzerinden erişebilirsiniz.

  • Panel kullanımını açıklayan videolu anlatımlar
image

Ücretsiz
versiyon güncelleme

IdeaSoft kullanıcıları; sistem üzerinde gerçekleştirilen tüm bakım, geliştirme ve güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanır. Tüm versiyon güncellemelerinin içerikleri ayrıntılı bir şekilde yönetim panelinden takip edilebilir.

  • Sürekli eklenen yeni özellikler
  • Periyodik versiyon güncellemeleri
image

Online
eğitimler

IdeaSoft paneli ve e-ticaret sektörünün güncel dinamikleri hakkında sizlere detaylı bilgi aktarabilmek adına online olarak düzenlediğimiz eğitim ve webinarlara mekan bağımsız olarak katılabilir, sektöre dair bilgi birikiminizi artırabilirsiniz.

  • E-ticaret hakkında online eğitimler
image

Hemen
ücretsiz deneyin

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri'ni 15 gün
ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

Detaylı Bilgi İçin Arayın