E-ticaret için işinizi kolaylaştıran her şey IdeaSoft'ta!

Sanal Pos

%0,69 oranlı özel pos anlaşması ile fazla komisyon ödemeyin

Kargo

29,90 TL'den başlayan kargo anlaşmaları ile maliyetleri azaltın

Reklam

Tek tıklama ile Google reklamlarında ürünlerinizi gösterin

Seo

Yapay zeka ve seo analiz modülü ile satışları arttırın

2005'ten bu yana
35.000+ işletme
e-ticarette

IdeaSoft ile kazandı!

Gücümüzü 35.000+ e-ticaret sitesine sağladığımız hizmetten alıyor, her geçen gün birlikte büyümeye devam ediyoruz.

e-ticaret sitenizi oluşturun

E-ticaret sitenizi açın

IdeaSoft’un gelişmiş özellikleri ile ürünlerinizi kolayca sitenizde satışa hazır hale getirin.

yeni müşteriler kazanın

Yeni müşteriler kazanın

Sadece kendi mağazanız ile sınırlı kalmayın, e-ticaret ile milyonlarca müşteriye kapılarınızı açın.

işleri büyütün

İşinizi büyütün

Sürekli büyüyen e-ticaret pazarında siz de yerinizi alın. Satışlarınızı artırarak cironuzu katlayın.

E-ticaret sitenizi açın,

internetten satışa başlayın

Formu doldurun, IdeaSoft altyapısını ücretsiz deneyin,
işinizi e-ticarete taşıyın.

ideasoft seo özellikleri marka ve kategori bazlı seo ayarları

E-ticarete başlamak için ihtiyacınız olan her şey

E-ticaret süreçlerinizde ihtiyacınız olan tüm özellikleri e-ticaret paketlerimizde bulabilirsiniz.

Anahtar teslim
e-ticaret sitesi

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve tüm yazılım özellikleri e-ticaret paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz. Size sadece ürünlerinizi eklemek ve satışa başlamak kalıyor.

7/24 teknik destek
& e-ticaret eğitimleri

Bize ihtiyaç duyduğunuz her an 150+ kişilik ekibimiz, konu anlatım videolarımız ve her hafta gerçekleştirdiğimiz e-ticaret eğitimlerimiz ile yanınızdayız.

Sürekli açık
sanal mağaza

Türkiye'de öncü bulut sunucu altyapımız sayesinde sizlere %99.9 erişilebilirlik oranı ile hizmet sunuyoruz. E-ticaret sitenizin kesintisiz online satışa devam etmesini sağlıyoruz.

Mobil cihazlar
ile tam uyumluluk

Mobil uyumlu temalarımız e-ticaret sitenizin tüm mobil cihazlara uyumlu olacak şekilde açılmasını sağlar ve müşterilerinize tüm cihazlarda sorunsuz alışveriş deneyimi sunar.

Tüm banka ve ödeme
sistemi entegrasyonları

IdeaSoft e-ticaret platformu, tüm banka sanal POS altyapıları ile entegredir ve kullanıma hazırdır. Iyzico, iPara, PayTR, Wirecard, Moka gibi pek çok ödeme sistemi ile de sitenizden ödeme alabilirsiniz.

İndirimli
kargo fiyatları

Dilediğiniz kargo firması ile anında çalışmaya başlayabilir ve IdeaSoft müşterilerine sağlanan özel indirim anlaşmaları sayesinde kargo maliyetlerinizi %60'a kadar azaltabilirsiniz.

Kullanıma hazır
ücretsiz tasarımlar

Ücretsiz sunulan e-ticaret tasarımları arasından işiniz için en uygun olanı seçip, dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Sizi ve marka imajınızı yansıtan bir sanal mağaza oluşturabilirsiniz.

%100 SEO
uyumlu altyapı

Arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı, daha fazla ziyaretçiye erişerek müşteri sayınızı artırmanızı sağlayacak tüm SEO özelliklerini size sunuyoruz.

Tüm pazaryeri
entegrasyonları

E-ticaret sitenize eklediğiniz ürünleri; eş zamanlı olarak Hepsiburada, N11 ve Amazon'da listeleyip, pazaryerleri üzerinden de satışa sunabilmeniz için gerekli entegrasyonları sağlıyoruz.

Eticaret Sitesi Anahtar teslim
e-ticaret sitesi
7/24 Teknik Destek 7/24 teknik destek
& e-ticaret eğitimleri
Sürekli açık sanal mağaza Sürekli açık
sanal mağaza
Mobil cihazlar ile tam uyumluluk Mobil cihazlar ile
tam uyumluluk
Tüm banka ve ödeme sistemleri Tüm banka ve
ödeme sistemleri
özel anlaşmalı kargo fiyatları Özel anlaşmalı
kargo fiyatları
ücretsiz tasasrımlar Kullanıma hazır
ücretsiz tasarımlar
Seo uyumlu altyapı %100 SEO
uyumlu altyapı
Tüm pazaryeri entegrasyonları Tüm pazaryeri
entegrasyonları

IdeaSoft ile kazananlar neler söylüyor?

E-ticarete başlamak için IdeaSoft'u tercih eden müşterilerimiz kullanıcı deneyimlerini bizlerle paylaştılar.

Ozzies Logo
Sokak Sihirbazı Logo
Kar Spor Logo
Misafirliq Logo
Trek Logo
Koleksiyon Logo

E-ticareti
yaparak öğrendim

Kokoreççilik benim rahmetli babamın mesleği. Genetiğimize işlemiş, ana karnından kokoreççi olarak doğmuşuz. Ben o kutunun içerisinde yalnızca bir ürünü değil, babamın hikayesini, yılların tecrübesini de satıyorum.

Pandemi başladığında afalladık. Telefonla siparişe başladım. Bir sipariş geldi, maşallah. Normalden fazla. İş çığrından çıktı, 24 saat çalıştık.

O sırada IdeaSoft ile konuştuk ve bir e-ticaret sitesi kurduk. Şu anda millet mest oluyor. Kokoreçte bir numaraydın, e-ticarette de bir numara oldun diyorlar. Türkiye'nin 81 iline kokoreç satıyorum. Hatta geçen yurtdışına gitti ürünüm, e-ihracat bile yaptım. Kokoreç eşittir Ozzie's ise, e-ticaret eşittir IdeaSoft.

Oğuzhan Sayı - ozzieskokorec.com

Ozzie's Kokoreç referans videosu

E-ticarette
doğru tercih IdeaSoft

Gerçek sihir insanın kendine inanmasıdır. Ve siz kendinize inanırsanız kurduğunuz tüm hayalleri gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret sitesi kurarken en büyük amacımız Türkiye'deki insanların kaliteli ve uygun fiyatlı ilizyon malzemelerine rahatça ulaşmasını sağlamak oldu. E-ticaret paketlerini incelerken ince eleyip sık dokuduk ve bu işin en doğrusu olan IdeaSoft'u tercih ettik. Şimdi 7'den 70'e herkes e-ticaret sitemizden alışveriş yapıyor.

Biz e-ticaret nasıl yapılır diye düşünürken IdeaSoft işimizi aşırı kolaylaştırdı. Bize sağladıkları rahatlık ve 7/24 teknik destek, sürecin iplik gibi çözülmesini sağladı.

Kıvanç ve Burak - sokaksihirbazi.com

Kıvanç ve Burak referans videosu

İşimize en uygun
e-ticaret yazılımı

Misafirliq, evde davet vermeyi kolaylaştırmak için temiz, güvenilir, çok lezzetli yemekler yapan bir çözüm olma düşüncesiyle ortaya çıktı.

Online catering sistemimiz için IdeaSoft ile çok güzel bir birliktelik yakaladık. E-ticaret sitemizden menülerimizi, hazırladığımız yemeklerimizi görebiliyor, ek hizmet alabiliyorsunuz.

IdeaSoft'un sağladığı kullanışlı e-ticaret altyapısı işimizi kolaylaştırdı. E-ticaret eğitimleri ile bize yol gösterdiler. Fiyat performans dengesi için hazır e-ticaret paketi kullanmaya karar veren herkese IdeaSoft'u öneriyorum.

Ceylan Kendir & Tuğçe Erkaya - misafirliq.com

Misafirliq referans videosu

İhtiyacımızı sadece
IdeaSoft karşıladı

Kar Spor olarak kayak, snowboard ve outdoor sporlarına yönelik hizmet vermekteyiz. Amacımız herkesin doğa sporlarıyla buluşabilmesi.

Dünya değişti, müşteriye ulaşma şekli değişti, ticaretin şekli değişti. Biz de teknolojiye adapte olup e-ticarete başladık. Bir çok e-ticaret altyapısını denedik, bizim ihtiyacımızı sadece IdeaSoft karşılayabildi. IdeaSoft ile enerjimizi e-ticaret sitemizdeki sorunlara harcamadan işimizi büyütmeye yoğunlaşabildik.

IdeaSoft bize e-ticaret yazılımını kurup, artık kalanı sizde gibi bir yaklaşımda bulunmadı. Her bilmediğimiz noktada bize yardım ettiler, e-ticaret sitesi daha da güzel olsun diye öneriler ile geldiler. Aldığımız hizmetten gayet memnunuz.

Sami Alaftarlıgil - karspor.com.tr

Kar Spor referans videosu

Kullanıcı dostu
e-ticaret altyapısı

Koleksiyon Mobilya 1972 yılında Ankara'da kuruldu. Tasarımcılar ve iç mimarlar ile çalışılarak mobilyadan aksesuara kadar pek çok ürünü hem tasarlamakta hem de üretmekteyiz.

Tüm müşterilerimize erişebilmek için IdeaSoft'u tercih ettik. E-ticaret entegrasyonları karar vermemizde önemli oldu. Çok hızlı çözüm sunmaları ve beklentilerimize doğru cevap verdikleri için iş birliğimiz bugünlere geldi.

Stok yönetimi ve takibi, üye yönetimi, mailing yönetimi, raporlama ve istatistikler, belirli dönemlerde oluşturduğumuz kampanya yönetimi, SEO ve sosyal medya çalışmaları kullanıcı dostu IdeaSoft e-ticaret altyapısı sayesinde rahatlıkla yapılıyor.

Esra Silek - koleksiyononline.com

Koleksiyon Mobilya referans videosu

Tüm dünya
e-ticaret sitemizi övüyor

1959'da dedemin kurduğu firmada üçüncü jenerasyonum. İnşallah oğlum da işimizi devralacak. İthalat ile başladık, 20 yıldır da Trek markasını Türkiye'ye getiriyorum.

Dünyanın en iyi bisiklet markası olan Trek için Türkiye'de en iyi e-ticaret altyapısı olarak karşımıza tek seçenek çıktı. Biz e-ticaret sitesinde önce ürünü çok iyi tanıtmak, arkasından işi ticarete dönüştürmek istedik. IdeaSoft da bize özel bir tasarım hazırladı. Şu anda hangi marka ve modelimiz var diye bakmak için bile online mağazamızı kontrol ediyoruz.

Her sene Amerika'da toplantılar olur, son üç dört senedir örnek site olarak Trek Türkiye'nin e-ticaret sitesini açıp gösterirler. Bütün dünya IdeaSoft'un sitesini görüyor. E-ticaret sitemiz mağazamızdan daha güzel görünüyor.

Sami Koen - alatin.com.tr

Trek Türkiye referans videosu

İş ortaklarınız
gücünüze güç katacak

Alanında lider çözüm ortaklarımız,
artık sizin iş ortağınız.

mng logo
iyzico logo
paytr logo
innova logo
logo logo
segmentify logo
Ups logo
360dereceeticaret logo
paytr logo
tepeseo logo
netgsm logo

Hemen
ücretsiz deneyin

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri'ni 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.

Sıkça sorulan sorular

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri ile ilgili merak edilip,
sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

IdeaSoft, şirketlerin e-ticaret sitelerini kurmalarını sağlayarak internet üzerinden satış yapmalarını mümkün kılan bir altyapı sağlayıcısıdır. 2005 yılından bu yana e-ticaret sektörüne girmek isteyen firmalara destek veren IdeaSoft, 35.000’i aşkın müşteriye sahiptir.
E-ticaret, temelde internet üzerinden mal ya da hizmet satışlarını kapsayan bir iş modelidir. Bu alanda başarılı olmak için pek çok detaya özen göstermeniz, müşterilerinizin her mecradan kolayca kullanabileceği, zengin ama pratik bir sistem oluşturmanız gerekir. IdeaSoft, bu alandaki tüm beklentilerinizi eksiksiz şekilde karşıladığı için e-ticaretin diğer adı olarak anılmayı hak eder.
IdeaSoft, şirketlerin e-ticaret sektöründe faaliyet gösterirken ihtiyaç duyduklarını tüm hizmetleri sunar. Tasarımdan güvenliğe, müşterilere özel e-ticaret eğitimlerinden farklı ödeme sistemlerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Bu nedenle dijital dünyada satış yaparak gelirlerinizi artırmak ve ticari faaliyetlerinizi çağın gereklilikleriyle birleştirmek istiyorsanız IdeaSoft’un e-ticaret altyapılarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
IdeaSoft e-ticaret altyapıları, birçok önemli avantajı beraberinde getirir. Farklı aşamalarla tek tek uğraşmadan anahtar teslim bir e-ticaret sitesine kavuşmak, IdeaSoft’un vadettiği en önemli fırsatlardandır. Kullanıma hazır tasarımlar arasından seçim yapma, sitelerin mobil cihazlara uyumlu olması ve özel anlaşmalı kargo fiyatları da bu avantajlar arasında sayılabilir.
IdeaSoft altyapısı ile oluşturulan e-ticaret siteleri, %100 SEO uyumludur. Otomatik olarak yapılan arama motoru optimizasyonu sayesinde potansiyel müşterilerinize ulaşmanız kolaylaşır. Çünkü bu özelliğin yardımıyla internet siteniz Google aramalarında üst sıralarda listelenir. Ücretsiz SEO analizi gibi hizmetler de bu alandaki başarınızı artırmanıza yardımcı olur.
IdeaSoft, sağladığı imkânlarla e-ihracat yapmanızı da mümkün kılar. Bu tür işlemler için özel olarak geliştirilmiş IdeaExport modülü, yurt dışına satış yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçları içerir. Yani IdeaSoft’u tercih ederek sadece yurt içine satış yapmakla yetinmeyip işlerinizi global ölçeğe taşıyabilirsiniz.
IdeaSoft, son derece güvenilir bir servis sağlayıcıdır. Bağımsız denetimler sonucunda kazandığı ISO 10002, ISO 20000-1, ISO 22301 ve ISO 27001 belgeleri, IdeaSoft’un kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlar.
IdeaSoft, sitenizin yüksek güvenliğe sahip olmasını sağlar. Tüm e-ticaret paketlerimizde bulunan 256 bit SSL sertifikası, sitenizi kötü niyetli girişimlere karşı korumalı hâle getirir. Ayrıca IdeaSoft, 3D Secure gibi güvenli ödeme biçimlerini de destekler.
IdeaSoft altyapıları, birçok muhasebe programıyla entegre çalışabilecek şekilde geliştirilmiştir. Bu programlar arasında Logo’nun Tiger, GO, GO 3, GO Plus versiyonları ile Mikro, Nebim, Paraşüt ve KolayBi’ sayılabilir.
IdeaSoft; en çok tercih edilen, geniş kullanıcı kitlesine sahip tüm pazar yerleriyle entegre edilebilir. Trendyol, Hepsiburada, n11.com, Amazon, ÇiçekSepeti ve PttAVM gibi platformlardaki mağazalarınızla IdeaSoft altyapılı e-ticaret sitenizi kolayca eşleştirebilirsiniz.
Başka bir altyapı kullanan ya da kendi yazılımınız üzerine kurulu e-ticaret sitelerinizi IdeaSoft’a rahatça taşıyabilirsiniz.
IdeaSoft altyapısı kullanan sitelerin SEO uyumlu olması, müşteri bulmanızı kolaylaştıran en önemli faktörlerinden biridir. Bunun yanında farklı paketlerimizde yer alan Otopilot Akıllı Reklam uygulaması, toplu mail yönetimi ve canlı destek sistemleri gibi özellikler, sitenizi açtıktan sonra daha fazla müşteriyle buluşmanıza yardımcı olur.
0216 326 04 77 numaralı destek hattımızı 7/24 arayabilir ya da iletişim sayfamızda bulunan formu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz.