Kobi E-ticaret Çözüm Paketi

Kobi E-ticaret Çözüm Paketi

Bugün,Yarın ve Daima Yanınızdayız.

Covid-19 pandemisi sürecinde ticari faaliyetleri olumsuz etkilenen tüm KOBİ'lerin yanındayız.

Bu kapsamda Ticaret Bakanlığı'mızın başlattığı "E-ticaret olarak KOBİ'lerin Yanındayız" kampanyasını destekliyor ve Kobi E-ticaret Çözüm Paketi'mizi faaliyete geçiriyoruz.

Kobi E-ticaret Çözüm Paketi Nedir?

IdeaSoft olarak bu zor günlerde sizlerin operasyonel maliyetlerinizi düşürmek ve e-ticaret yolculuğunuzda üzerinizdeki yükleri bir nebze olsun azaltarak hizmet süreçlerinize katkı sağlamak istiyoruz.

AnındaPOS ve Düşük Komisyon Oranları

24 saat içerisinde tüm kredi kartlarından ödeme almaya başlamanız için iyzico sanal pos çözümlerini hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca ParamPos ile komisyon oranınızı %2.06’dan 0,99’a düşürüyoruz.

• Müşterilerinize tüm banka kartlarını ve taksit olanaklarını sunabilmeniz için ödeme sistemlerini çözüm paketimize entegre ettik. Böylelikle dilerseniz tek tıkla iyzico ile anında sanal pos kurulumu yapabilirsiniz ve hemen satışa başlayabilirsiniz. Ya da bir diğer iş ortağımız ParamPos ile normalde % 2,06 olan komisyon oranını çözüm paketine özel %0,99 oranı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avantajlı Kargo Anlaşmaları

Kargo maliyetlerini %55 azaltıyoruz ve satılan her ürünün gönderi maliyetlerinde tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

• E-ticarette müşteri memnuniyetini oluşturan etkenlerin başında hızlı ve güvenilir kargo hizmeti gelir. Sipariş maliyetlerinizi düşürmek ve her üründe tasarruflarınızı arttırarak işinizi daha hızlı büyütmeniz için Kobi E-ticaret Çözüm Paketi kapsamında 5 kargo şirketi ile anlaşma sağladık. Bu anlaşma kapsamında MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, UPS ve jetizz ürün gönderimlerinde sizlere %55’e varan indirimler sunuluyor.

İnternet Reklamları:

IdeaSoft OtoPilot Kullanımı: E-ticarette ilk adımınızı atarken 300 TL değerinde Google reklam desteği ile hedef kitlenize ulaşmanıza yardım ediyoruz.

• Reklam ajansına ihtiyaç duymadan,tek tıkla reklama başlayın! E-ticaret sitenize daha çok trafik çekmek ve gün sonunda satışlarınızı arttırmak için ihtiyacınız olan şey reklam vermektir. Günden güne büyüyen e-ticaret pazarında sizi görünür kılmak ve rakiplerinizden bir adım öne taşımak için sizlere 300 TL değerinde Google Otopilot Reklam çeki hediye ediyoruz.

Ücretsiz Online Eğitimler

Haftada 3 gün ücretsiz ve sınırsız katılım sağlayabileceğiniz e-ticaret eğitimleri ile doğru ve hızlı bir başlangıç için yardımcı oluyoruz.

• Sizleri e-ticarete hızlı adapte etmek ve doğru bir başlangıç yapmanızı sağlamak için özel bir eğitim serisi tasarladık. Bu ücretsiz eğitimler ile işi gerçek uzmanlarından öğrenecek ve e-ticarette başarılı olmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere erişebileceksiniz.

Kobi E-ticaret Çözüm Paketi ile Her Daim Yanınızdayız.

Siz de detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin; bu zorlu sürecin üstesinden birlikte gelelim.