E-ticaret Kadınları

instagramdan satış yapmak - instashop

E-ticaret Kadınları İndirimi ile Online Satışlarınıza Hemen Başlayın

E-ticarete başlamak isteyen bir kadın girişimciyseniz ve şirketinizin %51 hissesi size aitse hemen E-ticaret Kadınları Projesi’ne başvurun, size özel avantajlardan anında yararlanın!

ideasoft eticaret kadınları projesi

E-ticaret Kadınları Projesi Hakkında

IdeaSoft’ un e-ticaret ekosistemini tüm Türkiye’de yaygınlaştırmak ve geliştirmek amaçlı yaptığı etkinliklerde yer alan kadın girişimci adaylarının ilgisi, projeye ilham verdi.

2017 yılı ocak ayında ilk kez Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu ile başlayan Kadın Girişimciler E-ticaret Eğitimleri devamlı hale geldi.

Kadın girişimci adaylarını destekleyen ve 1000+ kadını, sertifikalı birer e-ticaret uzmanı olarak yetiştiren eğitimler artık bir projeye evrildi ve ‘’E-ticaret Kadınları ‘’ hayata geçti.

Hangi Kurumlar Projede Yer Aldı?

 • Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGIDER)
 • Bizbizze Kadınlar İçin Fikir ve Destek Derneği
 • TOBB Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu
 • Bursa Yıldırım Belediyesi
 • Lüleburgaz Belediyesi
 • Geleneksel 8 Mart Özel IdeaSoft Eğitimleri
 • ideasoft eticaret kadınları projesi

  E-ticaret Kadınları Projesi Size Nasıl Bir Avantaj Sağlar?

  Öncelikle e-ticaret sitenizden online satış yapabilmek için bir şirket kurmanız gerekmektedir. Eğer bir şirketiniz yoksa IdeaSoft’tan ücretsiz şahıs şirketi kurulum desteği alabilirsiniz.

  Şirketinizin %51 hissesi bir kadın girişimciye ait ise, yazılımınızı alırken E-ticaret Kadınları’ na sağlanan %20 indirim avantajından yararlanabilirsiniz.

  Başvurunuz ardından E-ticaret Uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek iş planınız hakkında bilgi alır ve size en uygun yönlendirmeleri gerçekleştirir. E-ticaret sitenizin kurulum süreci ardından alacağınız ücretsiz e-ticaret eğitimleri ile kolaylıkla satışlarınıza başlayabilirsiniz.

  Başvuru Formu